سامسونگ کهکشان S6 Lite بررسی

سامسونگ کهکشان S6 مطلب قرار گرفته است بسیار خوب قیمت عاقلانه به گرفتن برخی از توجه به دور از اپل عالی آی پد 10

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399
سامسونگ کهکشان S6 مطلب قرار گرفته است بسیار خوب قیمت عاقلانه به گرفتن برخی از توجه به دور از اپل عالی آی پد 10.2. زبانه کهکشان S6 Lite همراه با S Pen را از جعبه و تنها هزینه $350 در حالی که شما را مجبور به صرف 100 $اضافی در بالای آی پد 330 دلار اگر شما می خواهید را به منظور جلب در اپل tablet.برگه S6 Lite عالی بلندگوهای استریو و یک UI قابلیت های چند وظیفه ای هستند هیچ چیز به گزارش روز در هر چند آنها می توانند احساس متلاطم در میانی سخت افزار. اما سامسونگ تا به حال به قطع برخی از گوشه و کنار به تب S6 Lite بنابراین مقرون به صرفه است. عملکرد نشدم هنگامی که شما با قرار دادن تبلت از طریق کارهای سنگین صفحه نمایش خوب است و هیچ اتصال پین ها به صورت اختصاصی صفحه کلید مانند بر روی زبانه کهکشان S6 یا iPad شرکت اپل است.

شما باید آن را خرید ؟ اگر شما می خواهید یک رسانه-مصرف ماشین و یا یک نقاشی قرص است که می آید با یک فعال قلم در جعبه همه بدون شکستن بانک — بله, آن می تواند در تحقق آن نقش بسیار خوبی است.

خرید کهکشان S6 مطلب در اینجا


طراحی و صفحه نمایش


سامسونگ کهکشان S6 Lite باریک است و نه نور قرص که بسیار آسان برای حمل در اطراف و استفاده در حالت افقی یا عمودی. گودی اطراف صفحه نمایش اعتصاب تعادل کامل بین بودن به اندازه کافی نازک به نگاه مدرن و در عین حال به اندازه کافی ضخیم برای من به راحتی گرفتن تبلت با انگشت شست من بدون لمس کردن صفحه نمایش توسط حادثه.

S Pen ندارد باتری در سامسونگ توجه داشته باشید آخرین گوشی اما هنوز هم کار می کند مانند یک فعال stylus به لطف فناوری Wacom که سامسونگ استفاده شده است برای سال در حال حاضر. قلم چوب به تبلت از طریق یک آهنربای قوی در سمت راست بنابراین شما همیشه باید یک محل برای ذخیره آن. هر چند من پیدا کردن موقعیت به آزار دهنده در هنگام نگه داشتن تبلت با دو دست و تلاش برای تایپ بر روی صفحه کلید.


صفحه نمایش دارای یک 10.4 اینچ قطر و نسبت 16:10. این کمی طویل نسبت باعث می شود آن هم از نوع عجیب و غریب که در تلاش برای تایپ بر روی صفحه کلید در جهت افقی است که احتمالا به همین دلیل سامسونگ شامل چند تنظیم طرح بندی صفحه کلید. هیچ یک از آنها را تجربه کامل, اما شما قطعا می توانید آن را کمی بیشتر قابل کنترل است.

زبانه کهکشان S6 Lite صفحه نمایش با رزولوشن 1200 x 2000 پیکسل برای ساخت یک پیکسل و تراکم 224 PPI. در تجربه من این باید یک OK قطعنامه اما در برگه S6, مطلب, نامه ها و آیکون های کوچک ظاهر می شود بطور غیر عادی و مرموز ناهموار ممکن میکند. به نظر می رسد به عنوان اگر خود نرم افزار است که با داشتن مشکل با پوسته پوسته شدن تصویر به درستی. دومی قطعا مورد در برخی از برنامه های 3rd حزب مانند اسکایپ — فقط یک نگاهی به تصویر زیر. این برنامه قطعا تا به حال مشکل بدانند که پیکسل های آن باید با استفاده از به منظور جلب حروف و چگونه بالا با وضوح تصویر باید باشد.


این البته نه چندان آشکار در سامسونگ 1st party apps و در سراسر رابط, اما آن را هنوز هم پاپ سر زشت خود را در اینجا وجود دارد.

دیگر از آن, آن را نیز باید اشاره کرد که کهکشان S6 آرشیو با استفاده از یک پانل ال سی دی به جای سامسونگ فوق العاده AMOLED ، این به این معنی شما نمی توانید زیبا, عمیق, سیاه پوستان که OLED طرفداران معتاد به. می توانید آن را به اندازه کافی روشن است برای بسیاری از موارد استفاده هر چند آن حداقل روشنایی می شود تا به عنوان کم 9 nits به این معنی نیست که بهترین بالین همراه است. شما نمی توانید هر یک از پروفایل های رنگ که سامسونگ دوست دارد برای ارائه به کاربران آن, اما خبر خوب این است که رنگ عاقلانه کهکشان S6 مطلب نمایش داده شده است بسیار دقیق و واقعی به زندگی است.


دوربین و صوتی


زبانه کهکشان S6 Lite می شود یک دوربین در عقب با 8 سنسور MP — و یکی 5 MP تیرانداز در جبهه. در واقع هیچ کس اقدام به خرید تبلت به طور خاص برای رفتن و ساقه عکس با آن طوری که باید خوب است.

8 مگاپیکسل دوربین پشت خوب است به اندازه کافی برای شما برای گرفتن عکس از اسناد و مدارک و یا سخنرانی با. در واقع اگر برنامه دوربین تشخیص دهد که آن را به دنبال در یک ورق کاغذ با کلمات آن را به طور خودکار نشان می دهد که آن را طول می کشد "اسکن" شات — بالا-کنتراست تصویر است که باعث می شود نامه های عمیق تر و تیره تر می شود بیشتر خوانا در برابر یک پس زمینه سفید.

5 MP دوربین عکاسی از خود است فراهم می کند و OK جزئیات. اگر شما زیر نور مستقیم خورشید می توان آن را تیز حرکت و صادقانه. هنگامی که شما حرکت می کند در داخل خانه می شود فازی. اما آن را می توانید کار انجام می شود برای تماس های ویدئویی.


این تبلت قطعا می درخشد در بخش صدا. زبانه کهکشان S6 Lite دارای دو اسپیکر استریو و "صدای AKG" آرم در پشت. "مطمئن" من فکر می کردم — "بازاریابی اعتصاب دوباره". خوب نبود من در مورد به غذا خوردن پای من به عنوان من بازی مورد علاقه من تست آهنگ از طریق آن!

سخنرانان باید یک مقدار شگفت آور از باس به آهنگ ها که بسیار مورد نیاز ضخامت در حالی که اوج واضح و روشن فقط کمی لبه صدایی "tinny". زبانه کهکشان S6 Lite می توانید خیلی با صدای بلند و بدون تحریف. و بر خلاف آی پد 10.2, تب S6 Lite را دو بلندگو در واقع قرار داده شده در دو طرف مقابل از این قرص اساسا به شما صدای استریو, به جای دو کانال که بازی از همان سمت.

نرم افزار و عملکرد


سامسونگ یک UI مشهور است برای اضافه کردن یک تن از ویژگی های بالا از سهام آندروید — یک نگاه کاملا جدید سامسونگ خود داستانپردازی در محل Google, کشف, سامسونگ در بیکسبی دستیار صوتی (شما هنوز هم گوگل دستیار) اختصاصی تقویم و ساعت برنامه های, و بسیاری دیگر. شما به اندازه کافی کهکشان S6 Lite ندارد سامسونگ بازی لانچر یا تم فروشگاه. من هیچ نظری ندارم که چرا.

هیچ Samsung دگزامتازون بر روی زبانه کهکشان S6 Lite — احتمالا به دلیل میانی پردازنده را سخت و زمان اجرا که دسکتاپ مانند multi-window محیط زیست است.

اما آنچه سامسونگ را نگه دارید و بر روی زبانه کهکشان S6 مطلب بسیار عالی عملکرد چند تکلیفی. اجازه دهید من فقط می گویند این — شما می توانید دو برنامه در صفحه تقسیم شده و در مجموع 5 اضافی برنامه ها در پنجره شناور در بالا. پس در مجموع شما می توانید در 7 نرم افزار به طور همزمان روی این تبلت.


شما قطعا نمی خواهید به آن را انجام دهد — شما فقط باید بسیار روی صفحه نمایش املاک و مستغلات و عملکرد طول می کشد یک ضربه بزرگ — اما که به شما می دهد نشانه خوبی از عملکرد چند تکلیفی سقف سامسونگ یک رابط کاربر.

سوئیچینگ بین برنامه های کاربردی و یا کشیدن آنها را در داخل و خارج از تقسیم صفحه نمایش آسان ساخته شده است به لطف یک برنامه سینی های مداوم و نیمه شفاف رسیدگی است که ساکن در کنار صفحه نمایش است. آن را بکشید و یا کشیدن یک برنامه به طور خودکار تقسیم صفحه نمایش و یا شیر را به آن را باز کنید در صفحه نمایش کامل.

زبانه کهکشان S6 S Pen فوق العاده است stylus — دقیق و پاسخگو است. سامسونگ دارای سالها تجربه و تخصص در ساخت این Wacom-طراحی شیک است و این ارزان قرص نمی کند احساس می کنم مثل یک مصالحه.


اگر شما استفاده از آن برای مرور وب استفاده از S Pen اشاره گر به توابع دقیقا به عنوان یک ماوس — وب سایت با منوهای کشویی و دکمه های دیگر که در عمل غیر قابل پیش بینی با کنترل های لمسی را می توان دستکاری با S Pen.

این یک بیت از یک یاس که شما نمی کنید برای پشتیبانی اختصاصی سامسونگ صفحه کلید به عنوان "بزرگ" کهکشان S6. وجود دارد هیچ پین در کنار کهکشان S6, مطلب, که به معنی آن را نمی توانید خود صفحه کلید جلد کتاب پایین خط. شما هنوز هم می تواند استفاده از یک 3rd party, بلوتوث, صفحه کلید.

در اینجا چیزی سرد — اگر شما دارای یک گوشی های هوشمند سامسونگ شما می توانید به جلو و تماس ها و پیام ها به طور مستقیم به شما کهکشان S6 Lite. مرتب کردن بر اساس چگونه iPads و اپل با هم کار کنند. خوب برای دیدن Samsung گرفتن که "اکوسیستم" پرنیان.

وقتی که می آید به عملکرد کهکشان S6 Lite است که واقعا یک اسب بارکش. متلاطم انیمیشن ها و نوع سرعت واکنش در برابر چیزی است که شما باید برای دریافت استفاده می شود. و بله, من ستایش ویژگی چند وظیفه ای از یک UI اما تب S6 Lite قطعا شروع به سفر زمانی که شما یک زن و شوهر از برنامه های فعال بر روی صفحه نمایش.آن را تجربه شکستن اگر شما فقط می خواهید به تماشای فیلم های یوتیوب و یا اگر شما می خواهید برای باز کردن یک برنامه نقاشی و فقط طرح و قرص ساخته شده بود برای این و آن را با این نسخهها کار به خوبی برای آن است. اما اگر شما به فشار نوار کهکشان S6 Lite را محدودیت در بهره وری محیط شما خواهد شد سریع به آنها را پیدا کنید.

به عنوان برای بازی — بازی در حال خوشبختانه بهینه سازی شده برای طیف گسترده ای از دستگاه های تلفن همراه. اگر شما فشار تنظیمات به بالا شما باید خوب است. این تبلت دارای اندکی touch input lag هر چند نه به اندازه کافی برای شکستن تجربه.

من بازی PUBG تلفن همراه در پایین ترین تنظیمات منوها ممکن است اندکی متلاطم اما بازی اجرا می شود خوب است. CoD تلفن همراه در بالا سعی C&C رقبای غرور و بی نهایت Ops — آنها را اجرا فقط خوب است. شما ممکن است قادر به دریافت بیشترین گرافیک و bloomiest انفجار اما شما می توانید از عملکرد صاف.


عمر باتری


عمر باتری از کهکشان S6 Lite عالی است. ما رو بین 8 و 10 ساعت در ما های مختلف باتری تست. در زندگی واقعی استفاده از آن استقامت قهرمان. اگر شما نیاز به یک تبلت است که آخرین روز کاری کامل با صفحه نمایش خود را بر روی برگه S6 مطلب می توانید آن را انجام دهید. ارائه شده البته شما لازم نیست که 5 برنامه های شناور بر روی صفحه نمایش در تمام زمانها.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن