بخش را تهدید می کند, لیگ برتر شانس باز گشت

لندن (س) و متخاصم لیگ برتر باشگاه دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه با تنش های نصب بیش از تفرقه 'پروژه راه اندازی م

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

لندن (س) و متخاصم لیگ برتر باشگاه دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه با تنش های نصب بیش از تفرقه 'پروژه راه اندازی مجدد برنامه به پایان فصل در میان coronavirus بحران است.

لیگ برتر روسای امید به بازگشت به عمل در ماه ژوئن اما این هدف می تواند scuppered توسط یک جنگ داخلی بین باشگاه ها به شدت حفاظت از منافع خود است.

لیگ برتر با تاخیر خود را به آخرین نشست تا پس از نخست وزیر بوریس جانسون آدرس به ملت در روز یکشنبه.

اما برای کسانی که در باشگاه ها و بازیکنان نگران با عجله به بازگشت جانسون پذیرش که نرخ انتقال ویروس است که هنوز هم بیش از حد بالا به طور قابل توجهی سهولت بریتانیا مستند حداقل تا ژوئن 1 به سختی اطمینان بخش است.

جانسون از ارائه جزئیات بیشتر در مورد لیگ برتر را در کوتاه مدت آینده و نشان داد که در حالی که عموم مردم اجازه خواهد داشت به بازی های ورزشی از روز شنبه آنها باید انجام دهند و تنها با کسانی که در خانواده خود را.

و رشد خبري در مورد لیگ برتر تمایل به پایان خود باقی مانده 92 وسایل تنها افزایش در روز یکشنبه هنگامی که برایتون بستری سومین بازیکن در تیم ملی تا به حال قرارداد این ویروس.

برنامه ریزی بازگشت از آلمان بوندسلیگا از 16 ماه مه را مطرح کرده و امیدوار است که در لیگ برتر می تواند به دنبال کت و شلوار در عین حال وجود تفاوت های آشکار بین بحران بهداشت و درمان در هر دو کشور.

بریتانیا مرگ و میر از این بیماری همه گیر گذشت 30,000 این هفته برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در اروپا است.

در مقابل آلمان است ثبت نام فقط بیش از 7000 مرگ و میر.

با این حال آلمان در ردیف دوم باشگاه دینامو درسدن قرار داده اند کل تیم و کادر مربیگری به دو هفته پس از جداسازی دو بازیکن تست مثبت برای ویروس.

همچنین در روز یکشنبه, La Liga تایید پنج unnamed بازیکنان باید این ویروس را به قرنطینه.

برایتون اجرایی پل باربر شده است یکی از منتقدان از راه اندازی مجدد طرح و گفت: پست در روز یکشنبه: "ما باید مراقب باشید که ما نمی قدم اشتباه در اینجا چون اگر ما آن را می تواند خراب کردن زندگی است. آن می تواند هزینه زندگی. و ما نمی توانیم آن است."

تست و بازیکن رفاه باقی می ماند عمده موانع برای غلبه بر, با نوریچ هافبک تاد Cantwell جمعبندی احساسات نگران بازیکنان زمانی که او در پاسخ به این تست مثبت در برایتون با به tweeting: "ما فقط مردم بیش از حد".

- 'چالش بزرگ' -

فقدان وحدت باعث عارضه دیگری برای لیگ برتر بیش از استفاده بی طرف سالن.

لیگ ستاد باور آنها را تنها به دولت چراغ سبز به راه اندازی مجدد اگر تعداد سالن های محدود برای کاهش, پزشکی, پلیس, امنیت و پخش پرسنل مورد نیاز است.

نیز وجود دارد و نگرانی از تجمع طرفداران در صفحه اصلی استادیوم حتی اگر منطبق خواهد بود با بازی در پشت درهای بسته.

منجر به مقاومت به خنثی مکانهای باشگاه در نزدیکی پایین جدول و در خطر از ضرر و زیان مالی با حذف از انگلستان پر سود بالا پرواز.

برایتون به حال پنج تن از آنها باقی مانده و نه بازی در خانه در حالی که استون ویلا شد با توجه به بازی شش از آخرین مسابقات 10 در ویلا پارک.

"چیزی که ما می توانید قبول است یک تغییر اساسی به رقابت سه چهارم از راه را از طریق" آرایشگر گفت.

"که عادلانه نیست و کاملا وجود دارد هیچ کس نمی خواهد که من را متقاعد کند در غیر این صورت."

ویلا اجرایی مسیحی Purslow گفت: از دست دادن مزیت خانه "عظیم تصمیم گیری".

هفت از 20 بالا پرواز باشگاه را رسما رد خنثی سالن به توقف طرح پیش رفتن اگر چه گزارش شده است که این موضوع نمی تواند قرار دادن یک رای در روز دوشنبه.

یوفا مهلت برای راه اندازی مجدد طرح است مارس 25 لیگ برتر و مدیران ارتباط با اجرایی ریچارد بیوان هشدار داد که شکست در رسیدن به اجماع به زودی می تواند فصل لغو شود.

آگاهی از دشمنی بین باشگاه کریستال پالاس رئیس استیو پریش کرد و آن را نمی خواهد بود آسان به راه اندازی مجدد در حال حاضر آب و هوا.

"این ممکن است فراتر از آن ما است. ما با چالش های بزرگ به منظور آن را دریافت کند برای تکمیل فصل اما ما در حال برنامه ریزی در انجام این کار" محله بی بی سی گفت.

"هیچ پاسخ آسان وجود دارد. ما باید کار را از طریق آن را به عنوان یک جمعی. من فکر می کنم ما خواهد آمد با یک اجماع در پایان."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب