Never say Never: پول در واشنگتن

اگر یکی از بدیهیات در مورد واشنگتن این است که پول. این مذاکرات تا با صدای بلند که حتی آهن برگزار موقعیت می توا

توسط PATRIS-MUSIC در 13 تیر 1399

اگر یکی از بدیهیات در مورد واشنگتن این است که پول. این مذاکرات تا با صدای بلند که حتی آهن برگزار موقعیت می تواند معکوس حرف و پاک به دور است.

"ما هرگز تغییر نام" واشنگتن صاحب دن اسنایدر گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2013 از "Redskins." "آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه."

خوب هرگز یک زمان طولانی (یا هفت سال) و آن را به یک برچسب قیمت ، در روزهای اخیر عمده شرکای تجاری شرکت های بزرگ مانند فدرال اکسپرس نایک و پپسی شروع به قطع روابط و درخواست از دیگران برای قطع روابط با حق رای دادن مگر اینکه آن را تغییر نام.

در روز جمعه این تیم تمام است اما اعلام کرد این امر گفت: زمان نام رهبری برای یک "نقد و بررسی."

"در پرتو حوادث اخیر در سراسر کشور و بازخورد از جامعه ما ردسکینز واشنگتن در حال اعلام کرد این تیم را تحت یک بررسی کامل از این تیم نام کردند." "این بررسی formalizes اولیه بحث های این تیم بوده و با این لیگ در هفته های اخیر."

وجود دارد تقریبا صفر فرصت بررسی خواهد جانبی با وضع موجود.

این یکی از همه اما ، این است چگونه کار می کند. تغییر می آید بسیار به آرامی و پس از آن همه در یک بار. نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم. ایالت می سی سی پی طراحی مجدد آنان است. چیزهایی که هرگز قرار بود به اتفاق می افتد را.

پول در پایان مهم تر از اصل. که واقعیت تثبیت موقعیت. این است که امریکا بعد از همه.

آنها K-Streeted نام.

وجود خواهد داشت جشن بلکه زوزه. وجود خواهد داشت و تظاهرات و حتی قسم خورده خاموش fandom. وجود خواهد داشت کسانی که لعن "انصراف " فرهنگ" است که هر طرف از طیف سیاسی را دوست دارد به نوسان. برخی را لغو خواهد کرد ارتباط خود را با این تیم چون تیم لغو این نام به این دلیل که شرکت های خود را لغو چک زیرا آنها نگران بودند مشتریان لغو خواهد خرید.

وجود خواهد داشت و کسانی که همچنان به سوگند اصطلاح نیست نژادپرستانه اجازه دهید به تنهایی توهین مقابله و یا فقط ساده بی ادب.

شما می توانید آن بحث همه میان خودتان. این ناراحتی بیش از یک نام تیم به نظر می رسد مانند اتلاف انرژی این است که آمریکا و بسیاری از شما مراقبت عمیقا در مورد این که با عرض پوزش حق ندارد در مورد برنده شدن است.

این را در نظر بگیرید حتی اگر شما می توانید حفاری تا برخی از نظرسنجی ها و یا پیدا کردن یک بومی آمریکایی که نیست جرم اگر شما اتفاق افتاده است به راه رفتن بر گروهی از آمریکایی های بومی به شما خوش آمد می گوید آنها با فریاد "هی ردسکینز"?

خواهد شما انجام این کار شما باور بودند انتقال واقعی احترام ؟ آیا شما فکر می کنم که یک حرکت استقبال?

Washington Redskins owner Daniel Snyder has been adamant he would never change the team's name, but it appears change is coming. (Jonathan Newton / The Washington Post via Getty Images)
Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر بوده است قاطعانه او هرگز تغییر نام تیم اما به نظر می رسد تغییر در راه است. (Jonathan نیوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

شاید این بار نباید فقط برخی از توافق جهانی در مورد نژادپرست یا نه نژادپرستانه (که البته غیر ممکن است) و فقط یک تلاش برای بودن ... خوب یا مودب?

راست. امریکا است. نه خوب و نه مودب است که ما چیزی.

هر آنچه. آن را نمی خواهد طولانی قبل از توقف مردم مراقبت در مورد نام قدیمی و سرانجام خراشیده شده آن به طول انجامید در این مدت. این بازی خواهد رفت. واشنگتن ممکن است حتی برنده شدن در برخی از آنها.

که این آمد و در حال حاضر یک عهد به اسنایدر در نهایت ضربه سخت به اندازه کافی در جیب خود. وجود دارد به اندازه کافی فشار است که او همه کلاه اظهارات در حال رفتن به ناپدید می شوند مانند اصول خرید کردن پل در کاپیتول هیل.

"این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه" اسنایدر در بیانیه ای گفت.

به عبارت دیگر لطفا به توپی آینده و امید برای بودجه عمومی از یک استادیوم جدید در جدول.

"این موضوع از اهمیت شخصی به من و من به جلو نگاه به همکاری نزدیک با دن اسنایدر به مطمئن شوید که ما در ادامه ماموریت تجلیل و حمایت از آمریکایی های بومی و نظامی ما" سر مربی ران ریورا گفت.

حق رای دادن باید همچنان به حمایت از بومی آمریکایی باعث می شود. آن را انجام داده خوب و قابل تحسین کار برای جوامع محروم. اسنایدر باید تحسین است. دنیای واقعی تلاش مهم است.

چه ردسکینز نام تا به حال با تجلیل (سرمایه M)ilitary نیاز به توضیح بیشتر اما اگر پس از این تیم باید حمایت از آن را به عنوان به خوبی. شاید حتی با نام جدید.

هارلم (harlem Globetrotters خراب "واشنگتن ژنرال" اما چیزی در امتداد آن خطوط ممکن است کار می کنند.

و یا چیزی بیشتر مناسب برای پایتخت کشور? واشنگتن Gridlock? واشنگتن لابی? واشنگتن تعصب? واشنگتن فساد ؟

"ما اعتقاد داریم که این بررسی جدید می تواند و خواهد شد با بهترین بهره را از همه درگیر" این تیم اعلام کرد.

آن را در بهترین منافع دن اسنایدر پول است که همیشه آنچه اهمیت ترین.

آمریکا, شما می دانید.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن