پس از واکنش شدید برای زانو با NWSL هم تیمی های راشل هیل توضیح می دهد که چرا او نمی پیوستن به نژادی و نابرابری اعتراض

بازگشت ملی فوتبال زنان لیگ به ارمغان آورد یک موج جزر و مدی از بازیکن تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در آخر

توسط PATRIS-MUSIC در 12 تیر 1399

بازگشت ملی فوتبال زنان لیگ به ارمغان آورد یک موج جزر و مدی از بازیکن تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در آخر هفته گذشته با اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان زانو طول سرود ملی.

یکی از قدرتمند ترین تصاویر وقتی Chicago Red Stars بازیکنان کیسی کوتاه و جولی Ertz زانو همراه با Ertz برگزاری در یک احساسی در آغوش. عکس از لحظه ای مستند یکی دیگر از اعضای این ستاره قرمز قرار دادن دست خود را در کوتاه اما قابل توجه کاهش به زانو زدن با بقیه کل تیم.

که بازیکن رو به جلو و راشل تپه در زمان به توییتر در روز سه شنبه برای توضیح تصمیم خود را که او گفت: "نمی آمد به راحتی و بدون فکری عمیق."

در طولانی بیانیه هیل گفت: او پشتیبانی پیام تظاهرات اما ذکر نظامی اعضای خانواده او به همین دلیل او تصمیم به زانو زدن. او همچنین با اشاره داشتن "واقعی" گفتگو با کوتاه و Ertz قبل و بعد از بازی.

چلیپا هیل توضیح:

من تصمیم به ایستادن به دلیل آنچه که پرچم ذاتا به معنی به من نظامی اعضای خانواده و من, اما من 100 درصد حمایت از همسالان من. نمادین, من سعی کردم برای نشان دادن این کار را با قرار دادن دست بر روی کیسی شانه و رکوع سر من. من تلاش اما احساس کرد که این اقدامات نشان داد حقیقت من و در پایان من می خواستم به باقی می ماند درست به خودم.

اگر این روشن نیست اجازه دهید من کلمات و اقدامات بیشتر بود. من حمایت black lives matter جنبش از صمیم قلب. من هم حمایت خواهد شد و انجام بخشی از من در مبارزه علیه کنونی نابرابری. به عنوان یک ورزشکار این است که راه گذشته با توجه به پشتکار و ضد نژادپرست است.

نظامی توجیه پژواک چه کردم, New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees مشکل با تعدادی از هم تیمی های خود اما هیل متفاوت از او گفت: او 100 درصد پشتیبانی از هم تیمی های او' اعتراض و پیام. همچنین شایان ذکر است که این عمل اعتراض به بی عدالتی با زانو زدن در طول سرود ملی سرچشمه هنگامی که سابق Green Beret, توصیه khezri که زانو خواهد بود بیشتر احترام به نظامی از نشستن.

هیل همچنین دریافت برخی از پشتیبانی از کوتاه که منتشر شد یک بیانیه با Ertz روز سه شنبه که در آن او به نام او در گفتگو با تپه های معتبر:

من کیسی می تواند تنها برای خودم صحبت می کنند اما صحبت من با بازیکنان به طور خاص راشل شده اند unapologetically معتبر. من به درخواست که در آن امید من نهفته است. آن دروغ در ایمان من و آن نوع از مکالمات شده اند که دیر شده است. انواع مکالمات است که در حال خام و ناراحت کننده است که می تواند منجر به واقعی تاثیرگذار تغییر دهید.

واضح است که هیچ یک از این آسان برای هر کسی که درگیر.

Casey Short, Julie Ertz and most of their teammates knelt during the anthem. One did not. (AP Photo/Rick Bowmer)
کیسی کوتاه جولی Ertz و بسیاری از هم تیمی های خود را به زانو در طول سرود. یکی نیست. (AP Photo/ریک Bowmer)

این NWSL است و پس از آن تغییر سرود ملی, سیاست, اجازه می دهد بازیکن را به باقی می ماند در رختکن در حالی که این آهنگ برای خالی ورزشگاه. لیگ فوتبال برتر مردان لیگ برتر در ایالات متحده گفته است آن را به یک مسیر متفاوت به سادگی نمی نواختن سرود با استناد به عدم طرفداران در می ایستد.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن