بازیکن: مربی به من گفت که به دروغ به پلیس در مورد تیراندازی

دریک دانشگاه, دانشجو, ثبت دادخواست در این ماه وی از سوی مامورین که یک مرد ناشناس بسکتبال مربی در مدرسه گفت: یک

توسط PATRIS-MUSIC در 25 خرداد 1399

دریک دانشگاه, دانشجو, ثبت دادخواست در این ماه وی از سوی مامورین که یک مرد ناشناس بسکتبال مربی در مدرسه گفت: یک بازیکن است که او را به ضرب گلوله در سر به دروغ به پاسخ افسران پلیس با توجه به Des Moines ثبت نام کنید.

دریک جلو Tremell مورفی به طور تصادفی به ضرب گلوله ناتانیل میلر جونیور در سر در یک مهمانی در خانه اش در نزدیکی پردیس در اوت. 31, 2019. تفنگ بود مورفی که او از نظر قانونی به دست آمده است.

پس از تیراندازی اما قبل از اینکه ماموران وارد هر گزارش یک دریک بسکتبال مربی گفته در خانه نشان داد. این مربی پس از آن گفت که گفته مورفی به انکار هر گونه دخالت. مورفی پس از آن گفت: افسران که میلر افتاده بود در یک طبقه و ضربه سر خود را.

او به اتهام ساخت گزارش نادرست به پلیس و تخلیه یک اسلحه گرم در داخل محدوده شهر هر دو جنحه در آیووا. مورفی pled گناه هر دو حساب با توجه به Des Moines, ثبت نام و جریمه شد قرار داده شده در مشروط و با توجه به حالت تعلیق در 30 روز زندان محکوم کرد.

میلر است که تحت پیگرد دانشگاه مورفی و گروه سرمایه گذاری که مدیریت اموال که در آن تیراندازی صورت گرفت. او گفته است که مراقبت های پزشکی مناسب بود به دلیل تاخیر اولیه گزارش نادرست. او تا به حال تحت عمل جراحی و در حال حاضر مبارزات با راه رفتن و بینایی به عنوان یک نتیجه در هر طرح دعوی در دادگاه.

دانشگاه رد اتهامات در طرح دعوی در دادگاه. دریک سر مربی Darian DeVries پاسخ نمی دهند به Des Moines, ثبت نام برای نظر او به نام در طرح دعوی در دادگاه.

"این درست نیست که ادعا شده توسط شاکی که دریک مردان مربی تیم بسکتبال گفت: آقای مورفی به انکار دخالت در آقای میلر صدمات" مدرسه در بیانیه ای گفت از طریق Des Moines ثبت نام کنید. "علاوه بر اقامت در آن حادثه تیراندازی در زمان محل اقامت خصوصی و متعلق نیست و یا در غیر این صورت وابسته به دانشگاه."

مورفی بازی فقط در پنج بازی برای Bulldogs سال گذشته پس از درد و رنج پایان فصل مصدومیت زانو در بازی خود را در برابر Southeast Missouri State on Dec. 7. او به طور متوسط 10.4 امتیاز و 6.2 ریباند در حالی که شروع تمام اما یک مسابقه خود را در اول فصل است.

Drake forward Tremell Murphy accidentally shot another student in the head at a party last year, and initially told police he slipped and fell on a wet floor. (Dilip Vishwanat/Getty Images)
دریک جلو Tremell مورفی به طور تصادفی به ضرب گلوله یکی دیگر از دانشجویان در سر در یک مهمانی در سال گذشته و در ابتدا گفته پلیس او را تضعیف و سقوط در یک طبقه. (دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب