خود را به نوبه خود زندگی می کنند عکس را به حلقه یا تندرست GIF-مانند فیلم ها که هر کسی می تواند تماشای

تصاویر زنده نیست و در آنجا که اپل احتمالا می خواهم, اما آنها به دور از حیله که منتقدان در ابتدا ادعا کرد که آ

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

تصاویر زنده نیست و در آنجا که اپل احتمالا می خواهم, اما آنها به دور از حیله که منتقدان در ابتدا ادعا کرد که آنها بودند — و از همه چیز فقط بهتر شدن به زمان حرکت می کند. برخی از جنبه های این ویژگی تا حدودی پنهان, اما, و شما نیاز به آنها را پیدا کنید برای باز کردن عکس ها زندگی می کنند' به پتانسیل کامل.

برای کسانی که در اپل اکوسیستم زنده, عکس ارائه یک راه برای رفتن فراتر از یک عکس ساده و بدون سرمایه گذاری از تماشای کامل ویدئو کلیپ. اساسا شما می توانید با کیفیت بالاتر تصویر متحرک در مقایسه با زمانی که به یک GIF کامل با صوتی. برای مشاهده یک ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی تصویر بر روی آی فون خود را و تماشای مینی تصویری که سوابق 1.5 ثانیه قبل و بعد از عکس اولیه در عمل است.

در iOS 13 اپل بهبود ویژگی به طوری که شما می توانید کوک عکس ها زندگی می کنند با هم برای یک فیلم بلند. آن را نیز ساخته شده آن را آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس ها زندگی می کنند به عنوان فیلم. اما در iOS 11, اپل, اضافه, GIF, اثرات مانند بنابراین شما می توانید زندگی خود عکس حلقه و یا جستن به عقب و جلو و همان شیوه کار می کنند در حال حاضر به عنوان آنها را پس از آن.

مرحله 1: اضافه کردن حلقه و یا گزاف گویی اثر

در عکس ضربه بزنید بر روی "آلبوم" تب, و سپس انتخاب "عکس زنده" تحت انواع رسانه های بخش. همه خود را زندگی می کنند عکس ها را در اینجا از جمله زنده عکس می گرفت و زندگی می کنند عکس هایی که شما را نجات داد.

پیدا کردن یک زندگی, عکس و ضربه تند وشدید زدن بر روی آن به نمایش این اثر است که شما می توانید اضافه کنید. شما می توانید انتخاب های خود را با کشیدن به سمت چپ یا راست در اثر بخش است. "زندگی" همیشه به طور پیش فرض و "قرار گرفتن در معرض طولانی" که لایه های فریم از ویدئو در بالای یکدیگر برای ایجاد یک اکشن سرد نگاه دارد. اما آنهایی که ما علاقه مند هستند:

  • زنده حلقه: این پخش زنده عکس به عنوان یک حلقه از بیش و بیش از دوباره.
  • گزاف گویی: این پخش زنده عکس رو به جلو و سپس به عقب دوباره و دوباره.

شما می توانید هر اثر در عمل از طریق پیش نمایش اما بهتر است فقط به شیر در این اثر به آن را ببینید ، انجام نمی تغییر فایل های اصلی بنابراین شما همیشه می توانید به بازگشت به "زندگی" و یا اثر دیگری اگر شما ذهن خود را تغییر دهید.

بر خلاف منظم زندگی می کنند عکس, که شما فشار دهید برای فعال کردن هر گونه اثرات بازی خواهد کرد زمانی که شما مشاهده تصویر. در زیر شما می توانید حلقه (سمت چپ) و گزاف گویی اثر (راست) در عمل است.

اگر شما راضی به ترک اثر و یا شیر بر روی "زندگی" را به بازگشت به اصل است.

مرحله 2: پیدا کردن تمام GIF-مانند ویدئوها

هنگامی که شما به نوبه خود زندگی می کنند عکس به GIF-مانند حلقه یا تندرست تصویری, شما هنوز هم می توانید آن را از طریق "عکس زنده" پوشه, اما آن را نیز تا پایان در "متحرک" پوشه در همان بخش. اگر شما نمی هر گونه متحرک, عکس های قبل و یا Gif های دانلود شده از اینترنت شما ممکن است را دیده اند "متحرک" پوشه قبل از, اما آن را می تواند ایجاد هنگامی که شما انجام دهد. آن را می سازد آن را آسان تر برای پیدا کردن خود را متحرک, عکس به جای حفاری در یک پوشه دیگر با دیگر انواع رسانه ها.

آی فون خود را مرتب کردن متحرک, عکس های اصلی خود تاریخ نیست شما تاریخ و تبدیل آنها به انیمیشن. در ذهن داشته باشید که هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن یک تصویر خاص. هنگامی که شما در پیدا کردن خود را متحرک و زنده, عکس, شما می توانید آن اثر است. پس از آن شما می توانید ضربه تند وشدید زدن بر روی آن به آن را تغییر دهید و اثر اگر شما می خواهید به عنوان نشان داده شده در بخش قبلی.

مرحله 3: به اشتراک گذاری آنها را از طریق متن رسانه های اجتماعی و بیشتر

شما می توانید اشتراک خود را حلقه یا تندرست تصاویر زنده را از طریق متن برنامه های پیام رسانی و رسانه های اجتماعی به عنوان اگر آنها GIFs — اما آنها از لحاظ فنی آپلود شود به عنوان کوتاه حلقه فیلم. در پیام, زنده, عکس, تکرار به طور خودکار در این موضوع فقط به عنوان یک GIF خواهد بود. در توییتر زنده عکس آپلود شده است به عنوان یک ویدیو کوتاه اما هنگامی که شما با انتشار توییت های تصویری حلقه به طور مداوم و پس از آن عمل می کند مانند یک GIF وجود دارد حتی اگر آن را یک MP4 در لباس مبدل.

نتایج ممکن است بسته به نرم افزار شما با استفاده از, بنابراین شما باید آن را آزمایش کنید و ببینید چه چیزی شما را دریافت کنید. به طور کلی زندگی می کنند عکس آپلود می شود به عنوان یک ویدیو و رسمی نیست GIF, فقط مواظب باشید زیرا ممکن است همیشه نمی آمد چگونه شما می خواهید آن را به.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

عکس پوشش تصاویر و فایل های Gif توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن