LeBron است که بلندترین صدا در خالی کردن عرصه

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — یک روحیه LeBron James راه می رفت در دادگاه HP در زمینه خانه برای لوس آنجلس لیکرز دو

توسط PATRIS-MUSIC در 8 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — یک روحیه LeBron James راه می رفت در دادگاه HP در زمینه خانه برای لوس آنجلس لیکرز دوم داد و بیداد, در روز شنبه و شروع پستال هر یک از سحر و جادو اورلاندو شروع پنج با مشت ضربه.

او سپس در زمان و موقعیت خود را پشت JaVale McGee برای پرش توپ. اما قبل از قفل شدن به این چالش بود که در ثانیه به, بیا, توجه خود را تبدیل به یک ناظر نشستن در ردیف جلو از یک منطقه تعیین شده برای تیم کارکنان.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

جیمز متوجه کسی سر پایین بود و در حال استراحت استقرار برای آنچه به نظر می رسید مانند یک میلی ثانیه.

"خود را بیدار کردن!" جیمز دم در صدای عمیق. او پرداختن به ریزه اندام لیکرز' ماساژ درمانگر. دو سهم مختصری از خنده و از آن نقطه جیمز هدایت توجه و صدا به سمت مخالف هم تیمی و مقامات.

با طرفداران در حضور در NBA را راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهان, رسانه های درمان به یک نمایش بی سابقه ای از زنده خام soundbites. و جیمز اثبات می شود یکی از سرگرم کننده ترین soundbites در حباب.

جیمز در اوج بیماری است اما به ندرت در تلاش برای گرفتن بیش در طول این تمرین و مسابقات است. او با استفاده از scrimmages برای حفظ مطبوع در حالی که مطمئن هم تیمی های خود باید فرصت کافی برای نمایش مهارت های خود و کسب چرخش دقیقه است.

جیمز درایو به خط برای یک رقابت لیآپ اما آن را نمی افتد. او فریاد می زند: "چه بد!" به نزدیکی رسمی او به عنوان scurries دفاع. ناپاک نامیده می شود. این یک برسد در لیکرز.

"این همان sh-که اتفاق افتاده است که در پایان" جیمز استدلال می کند.

صدای او که سفر خوب است و سلاح اصلی او از انتخاب به عنوان بلندترین بازیکن در دادگاه است. او خواستار از سحر و جادو مجموعه قبل از آنها به مجموعه تماس دفاعی تکالیف و fraternizing با مقامات.

الکس کاروسو فیلم برای جیمز میدوی از طریق باز کردن در سه ماهه اول و 30 ثانیه بعد از سحر و جادو به ارمغان بیاورد در تازه بدن.

"شماره 7 تمام درایو!" جیمز yells از روی نیمکت به هم تیمی های خود با اشاره به تازه وارد شده مایکل کارتر ویلیامز. "او تمام درایو."

کارتر ویلیامز نگاهها بیش از James اما نمی گویند هر چیزی در بازگشت. او پس از اتمام 0-برای-5 از 3 نقطه محدوده.

در سه ماهه دوم آن را هم برای جیمز به زیر کمر و او متعهد است تا تهاجمی.

او نفوذ و خود را در دید محیطی جاسوسان باز, Danny سبز در گوشه سمت راست است. توپ از دست رفته خود را هدف بد قایقرانی خارج از مرزهای.

"F--k, LeBron ،" سوپراستار فریاد از نا امیدی.

به عنوان جیمز اجرا می شود پشت در دفاع Kentavious کالدول-پاپ sprints گذشته او در امتداد حاشیه در طرف مقابل از روی نیمکت برای بررسی در.

"بیا خود را با sh--ty, باسن و" جیمز می گوید به Caldwell-پاپ با یک لبخند.

جیمز طول می کشد صندلی خود را در پایان دور از نیمکت در ردیف جلو اما او هرگز متوقف نمی شود, صحبت کردن.

از پارس پوشش به جشن پس از هم تیمی باعث می شود یک بازی جیمز هنوز هم بلندترین بازیکن در این عرصه حتی اگر او نیست حتی در بازی.

با سحر و جادو در خط پرتاب آزاد آنتونی دیویس خلوت به انتهای دیگر از دادگاه به شروع زود هنگام در موقعیت تهاجمی در نزدیکی پست.

سحر و جادو را Gary Clark 6-پا-6 به جلو به دنبال 6-پا-10 All-Star و قفل بر روی پشت خود را در این پست. به عنوان به زودی به عنوان جیمز متوجه matchup او می ایستد و شعارهای "Ahhhhhh, sh--! Ahhhhhh, sh--! Ahhhhhh, sh--!"

بقیه هم تیمی های خود عضویت در شعار و دیویس تنها می تواند ارائه یک پوزخند در تیم خود شور و شوق به عنوان او می شود توپ بلافاصله.

LeBron James is very vocal during scrimmages at the NBA's restart. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)
LeBron James بسیار آوازی در طول scrimmages در NBA را راه اندازی مجدد. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز فایل)

"تنها یک کانال 2 در خارج وجود دارد" جیمز hollers از نیمکت معنی وجود دارد تنها یک تیرانداز در طبقه.

Laker رزرو مرد بزرگ دوایت هاوارد همچنان که در آن او را در سمت چپ قبل از NBA خاموش بودن یک نیروی دفاعی و تهاجمی شیشه ای.

او می رود تا قوی و خراب توسط یک زن و شوهر از بازیکنان سحر و جادو درآمد یک سفر به خط.

"کسی که می خواهد برخی از Deebo?" جیمز فریاد با اشاره به هوارد.

جیمز در حال حاضر ایستاده و پارس سفارشات. او تقریبا آماده برای چک کردن در.

اما سحر و جادو در یک شیار و ساختمان برخی از حرکت. مرکز Nikola Vucevic دریافت توپ در رنگ. جیمز بلافاصله دم به ارسال دو تیم است. بیش از حد وحشی دو می آید به سرعت اما از طرف ضعیف در معرض است. Vucevic قطره یک پاس به غواصی هارون گوردون که گر آن پایین است.

جیمز در سکوت به خود سیگنال های یک فاصله مناسب قبل از مربی Frank Vogel در واقع خواستار یک.

از آنجا جیمز تن پایین آوازی antics. این یک داد و بیداد, بعد از همه.

بازی به پایان می رسد تا نور کار را برای چهار بار MVP که ثبت 20 امتیاز و هفت پاس گل در 25 دقیقه به رهبری تیم خود را به یک 119-112 برنده شوید. او نمی بازی در سه ماهه چهارم. زمانی که نهایی زنگ برای تلفن های موبایل جیمز در اسلاید راه رفتن در سراسر دادگاه در راه خود را به اتاق قفل است.

این فقط یک نگاه اجمالی کمی در مناظر و صداها را از این بازی نمادین ترین بازیکن فعال. و هنگامی که تشدید رقابت و بازی های مهم آن را ایمن می گویند ما هر چیزی شنیده نشده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن