Seattle Sounders قطع روابط با پخش پس از, عجیب و غریب در مورد صدای جیر جیر سیاه و بازیکنان

یک سوال در مورد صدای جیر جیر سیاه و بازیکنان باعث شده MLS را Seattle Sounders به قطع روابط با مربی سابق و پخش

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

یک سوال در مورد صدای جیر جیر سیاه و بازیکنان باعث شده MLS را Seattle Sounders به قطع روابط با مربی سابق و پخش Alan Hinton, با توجه به سیاتل تایمز.

روز دوشنبه Hinton توییتی در مورد رابطه اش با بازیکنان و چگونه او گرم به آنها را زمانی که او متوجه شد آنها به اندازه کافی خوب برای کمک به او برنده جوایز به عنوان یک مربی. Hinton سعی در روشن او نیست نژادپرستانه و اشاره او سیاه, دوستان, هر چند آن را بسیار شبیه او بود گفت: black بازیکنان توانایی برای قرار دادن پول در جیب خود بود و به همین دلیل او دوست داشت آنها را در زمان.

توهین آمیز یا نه, این یک چیز عجیب و غریب به صدای جیر جیر در آب و هوای امروز. و چیزی Sounders را تایید نمی کند از قضاوت از آنچه که این تیم اعلام کرد.

از زمان:

"Sounders FC به پایان رسید خود را مستقل-پیمانکار رابطه با آلن Hinton" این باشگاه در بیانیه ای گفت. "Hinton توييتها در ژوئن 1 نیست congruous با باشگاه ما ارزش و مانند او دیگر نمی خواهد به نمایندگی از این سازمان در یک سفیر ظرفیت."

Hinton زمان به عنوان یک مربی و پخش برای این تیم شده بود در آن زمان از صدای جیر جیر. به جای او مشغول به کار بود به عنوان یک سفیر برای این باشگاه است که او گفت: آمد, با ماهانه پرداخت غرامت 1000$.

Hinton اصرار به بار که تصمیم به قطع روابط با او بود و از نظر مالی با انگیزه, با آدریان Hanauer گفته چرخاندن خود را "دوست داشتنی" داستان به چیزی نبود:

"من قرار داده و یک صدای جیر جیر از فکر آن بود و تقریبا دوست داشتنی داستان در مورد آنچه اتفاق افتاده است 50 سال پیش" Hinton گفت: از طریق تلفن چهار شنبه. او یک standout بازیکن برای دربی کانتی (1967-75) در زادگاهش انگلستان کمک به این باشگاه برنده دو عنوان و بازی در کنار تونی پری یکی از لیگ برای اولین بار, سیاه, بازیکنان است.

"آدریان Hanauer پیچ خورده آن را با توجه به هدف خود را به قطع بودجه" Hinton ادامه داد. "او به من یک شانس برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است. ... پس از مسابقه و شورش است که در تلویزیون — من تماشای آن دو ساعت در روز — و آن را بسیار ناراحت کننده است. در وسط انگلستان وجود دارد تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید در اطراف در '70s و آن را متفاوت با جهان امروز است. من مشکلی ندارم با هر کسی — به ویژه مسابقه است."

Alan Hinton (right) is no longer associated with the Sounders. (AP Photo/Ted S. Warren)
آلن Hinton (حق) است و دیگر در ارتباط با رونالدینیو. (AP Photo/تد S. وارن)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن