دی گراسی می گوید سرنگون آئودی فرمول E راننده Abt سزاوار یک صندلی در سری

دی گراسی: رییس Abt سزاوار صندلی در فرمول Eلوکاس دی گراسی می گوید او را به دست داشتن دانیل Abt در آئودی فرمول E

توسط PATRIS-MUSIC در 21 خرداد 1399
Di Grassi: Ousted Abt deserves seat in Formula E
دی گراسی: رییس Abt سزاوار صندلی در فرمول E

لوکاس دی گراسی می گوید او را به دست داشتن دانیل Abt در آئودی فرمول E تیم و معتقد است که رییس آلمانی شایستگی درایو دیگری در سری.

Abt خود را از دست درایو ماه گذشته پس از اجازه می دهد سیم کارت مسابقه لورنز Hoerzing را به جای او به صورت مجازی برلین E-جایزه FE مسابقه در صفحه اصلی چالش Esports سری که جمع آوری پول برای موسسه خیریه کودکان یونیسف.

در بیانیه ای 27 ساله گفت که هیچ پولی دست تغییر کرده و او توضیح داد که "اشتباه بزرگ" در نظر گرفته شده بود به او را به نگاه بهتر در Esports عرصه است.

به علاوه: چرا Abt را فریب چپ آئودی با هیچ انتخاب

این قابل درک است که او در یک نورد 12 ماه قرارداد و آئودی را DTM خروج را افزایش رقابت برای درایوهای با دو بار قهرمان سری رنه رست - که قرار است برای تست آئودی را FE خودرو در ماه آینده به عنوان تولید کننده ارزیابی گزینه های خود را به جای Abt - همچنین در آئودی برابر شده است.

Abt بهترین فصل در ف در آمد 2017-18 گذشته با نسل اول اتومبیل, هنگامی که او به ثمر رساند دو برد در مکزیک و برلین به پایان پنجم در جدول رده بندی.

تنها نقطه از زمان مبارزات انتخاباتی از یک ششم-پایان محل در مسابقه دوم سال در Diriyah.

دی گراسی و Abt شده بود تیمی از FE مراسم تحلیف 2014-15 فصل قبل از آئودی پیوستن به این مجموعه به عنوان یک کامل آثار ورود جلوتر از 2017-18 فصل شدند و تنها راننده جفت شدن بدون تغییر باقی می ماند تا زمانی که Abt خود را از دست درایو ماه گذشته.

صحبت به Autosport, 2016-17 قهرمان دی گراسی توصیف Abt به عنوان یک "دست کم گرفت" راننده و ارزش یک صندلی در جای دیگر در این مجموعه است.

Di Grassi: Ousted Abt deserves seat in Formula E
دی گراسی: رییس Abt سزاوار صندلی در فرمول E

"من واقعا می خواهم برای از دست دانیل در این تیم و من فکر می کنم او دارای استعداد و ظرفیت در این فرمول E شبکه و هنوز هم نتایج خوب," او گفت:.

"ما در حرفه های مختلف مراحل هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات کرد و ما شروع به رانندگی در فرمول E.

"دانیل بود که از فرمول 2, من که از sportscars پس از F1 من هفت سال مسن تر از من با تجربه تر و از او چیزهای زیادی یاد گرفتم از من.

"او یک راننده بسیار خوب در حالی که رانندگی با ما, او قطعا سزاوار بود در فرمول E شبکه به عنوان یک راننده و من فکر می کنم مردم دست کم توانایی های خود را.

"او بسیار با استعداد بسیار خوب با سرعت و در چند سال گذشته از قهرمانی من فکر می کنم او بسیار رقابتی پس او قطعا نیاز به وجود داشته باشد."

دی گراسی اضافه شده که شش سال با هم بودند "یو پی اس و فراز زندگی مثل هر ازدواج" اما توضیح داد که آنها "طراحی و توسعه یک رابطه خوب" با وجود نگرانی در زمانی که او پیوست Abt Sportsline تیم در سال 2014 که هم تیمی خود را دریافت درمان ترجیحی.

"زمانی که من به این تیم پیوست من کمی نگران بودم که به دلیل نام خانوادگی او خواهد بود ترجیح داده در تیم" دی گراسی اعتراف کرد.

"اما حتی زمانی که آن را تمام اجرا شده توسط Abt این تیم رفتار در شیوه ای حرفه ای و هدف اصلی بود را به نفع خود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را به من بود یا دانیل.

"او یک تیم خوب-mate ما هرگز تا به حال دعوا بزرگ در این تیم است."

دسترسی نامحدود به جهان بهترین سی نگاری با Autosport به همراهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de