بیشتر MJ: آنچه از دست رفته بود از 'تاریخ و زمان آخرین رقص'

گذشته پنج روزهای یکشنبه به طور متوسط 5.6 میلیون بینندگان داخلی گوش به ESPN به تماشای "آخرین رقص" مستند اما واق

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399

گذشته پنج روزهای یکشنبه به طور متوسط 5.6 میلیون بینندگان داخلی گوش به ESPN به تماشای "آخرین رقص" مستند اما واقعا داستان. بیشتر تماشا در Netflix بکشد و پس از هر قسمت داستان مایکل جردن و 1990s شیکاگو بولز شد مرکزی موضوع ورزش بحث, پادکست, مقالات, یوتیوب بستند و tweets — ترکیبی از بررسی واقعیت-چک hagiographies و داستان بی حد و حصر.

با زندگی ورزشی مکث در میان coronavirus بحران "آخرین رقص" شد یک رویداد فرهنگی است. آن را طاقت فرسا و در عین حال آن را جامع.

پس از آن می رود به یکی از معروف ترین در جهان مردان است.

(Yahoo Sports)
(Yahoo Sports)

پوشش رسانه ای ضرب در '90s بالونی و همگرا در اطراف اردن برای بیش از یک دهه. او این موضوع بی شماری کتاب و اخبار. از طریق این دوره از پوشش "آخرین رقص" من در سراسر یک سری از داستان من فرض خواهد به زندگی می آیند یا در مستند خود را و یا در پوشش آن. اردن بود که هر دو به خوبی پوشش داده شده و شرکت کنندگان حاضر در خود ایجاد آینده به مراتب بیشتر پرده از تصویر دقیق شرکت سیار را نشان می دهد. اما بسیاری از آنچه که او گفت: و آیا ما با وجود نامحدود توجه باقی مانده در کف اتاق برش.

من نمی غلو محض عظمت اردن محتوا در جهان است. آنچه که من می توانید انجام دهید این است که به اشتراک گذاشتن برخی از حکایات که برای طرفداران بسکتبال که خیلی جوان بود به یاد داشته باشید این سلسله بهترین روشن جهان از اردن و گاو نر.

اردن دوسوگرا تفکرات در شهرت

Michael Jordan became very familiar with fame early in his career. (Mike Powelll/Allsport)
Michael Jordan شد بسیار آشنا با شهرت اولیه در حرفه خود. (Mike Powelll/Allsport)

در سال 1989 دو سال قبل از اردن اولین برافراشتند لری اوبراین جایزه شیکاگو سان-تایمز منتشر شده یک ویژگی در خود megastardom. او گفت: خبرنگار Lacy J. بانک "گاهی اوقات من آرزو می کنم من می تواند مایکل جکسون, اما فقط برای یک روز. فقط برای یک روز برای دیدن چقدر بدتر از آن را می توانید دریافت کنید."

در چند سال او نمی توانست تصور کنید. بیشتر از ویژگی ها:

"او یک مرد که فقط نمی توانید می گویند" نه " گفت:" دوست نزدیک و نایک روابط عمومی نماینده Howard سفید. "او عاشق مردم است. مردم او را دوست دارم."

"مایکل بسیار آگاهانه خود را به نظر می رسد" [مانیکورزن لیندا] Woohlner گفت. "به خصوص دست خود را. او بسکتبال بازی می کند با آنها. او حرکت خود را طرفداران " دست به دست. او می خواهد همه چیز را در مورد او به کلاس اول. من حدود 100 مشتریان به طور منظم. تا کنون دست خود بزرگترین. آنها نرم هستند اما بسیار ناب. بدون چربی بدن است. هدیه داده شد به حق فرد است."

اردن شروع به احساس وزن ، با رهبری او گاو بازی بهتر از همیشه. لیگ نیز موفق شد.

"و من خودم را پشت برش شروع این تابستان" اردن گفت. "در حال حاضر من قصد دارم به مذاکره مجدد تمام قرارداد. اما در عرض یک یا دو سال برنامه ریزی کردم برای شروع برش بازگشت. من نیاز به زمان بیشتری برای من زمان بیشتری را با خانواده من است."

در اینجا چیزی است که اردن ESPN گفت: ریک Telander نه سال بعد در سال 1998 برگشتی.

"من شنیده ام مردم می گویند من, دخترک معصوم, اموزش از این نیمی از قرن 20th. من نمی دانم. شناخته شده ترین ورزشکار ؟ به نظر می رسد که راه. اما مرد آن را به طول انجامید و بسیاری دیگر از من پیش بینی. من هرگز فکر نمی کردم آن را مانند این. من شما را به باقی می ماند یک مدل مثبت در چشم های عمومی آن طول می کشد تلفات آن طول می کشد یک تکه بزرگ از شما. شما می خواهید آن را به مردن اما در حال حاضر آن را بسیار عمیق آن را یک مسئولیت بزرگ است که فقط می رود و در. من بازیکن دیگر, دیگر ستاره NBA که می تواند برخی از مسئولیت. گرنت هیل. کوبه برایانت به برخی از درجه است. اما هنوز هم بسیاری از آن بار است بر من."

در سال 1989 اردن صدا مانند یک شناگر که نگه داشته به آن خود را همه به خاطر او فکر دامان تقریبا بیش از. اما او حتی یک چهارم از راه را از طریق. اردن به نظر می رسید خم در سرمایه گذاری چه او نمیفهمد خواهد بود یک لحظه پشت سر هم از توجه اما در 15 دقیقه از شهرت تبدیل به 15 سال است. حتی پس از ترک ورزش برای اولین بار در سال 1993 شهرت او در ادامه به اوج در حال مرگ تنها زمانی که او در سمت چپ بازی بسکتبال برای خوب است.

آن را تا به حال به طاقت فرسا است. اردن با نزدیک شدن به افراد مشهور با کمال طرز فکر. او نمی خواهد فقط معروف است. او خواهد بود که بهترین damned فرد مشهور که تا کنون دیدم. ناخن های خود را خواهد بود معصوم او سر خواهد بود براق, دندان های خود را با روشنایی ضعیف تابیدن. تنها چیزی که می تواند پیرس از طریق این روکش از شادی بود فکر یک رسوایی است. اردن درک آنچه در آن زمان دیده می شود به عنوان کامل است. به نظر می رسد مانند او استقبال این چالش است. اما این روند او را خسته و او از ترس به آن اعتراف.

اردن دبیرستان مربیان به حال به او بگویید که بیشتر خودخواه

اردن که فقط cracked 6 فوت در سال دبیرستان خود را گریه به دور از دین برگشته که فکر می کردم او می تواند آن را تمام انجام در NBA. من به شما اجازه رولاند Lazenby مایکل جردن, بیوگرافی "مایکل جردن: زندگی" به بقیه:

"اردن از نزدیک گوش خود را به مربیان بود اما مردد را تغییر دهید. او هنوز هم معتقد است که بسکتبال یک تیم بازی و او را به هم تیمی های خود. در نهایت [مربی] پاپ شاه ماهی تبدیل به جیمز اردن و خواسته خود را برای کمک به. پدر در ابتدا تمایلی توضیح داد که او هرگز مراقبت بسیار برای نوع پدر که نمی ترک مربیگری به مربی تیم. درگیر شدن را نقض می کنند که اصل است. در نهایت هر چند او کوتاه آمد و خواست پسر خود را به انجام آنچه که مربیان خود را پرسید. در این اصرار مایکل شروع به گرفتن بیشتر به صورت جداگانه که به نوبه خود نشان داد و حتی بیشتر از خود هدیه. پس از آن بود که الگوی تاسیس شد: بیشتر او بیشتر مربیان و مخاطبان خود می خواست او را به انجام است. و بیشتر از آن شروع به خواهش او را به کشف فقط آنچه که او قادر به انجام. بازی خود و تصویر خود را پس از آن شروع به تغذیه خود هنوز هم تنها ماهرانه در آن روز در اوایل زندگی حرفه ای خود را. اما آن را به زودی به اندازه کافی روشن شده است که همه چیز را در مورد او بود شروع به زاد و ولد است."

هنگامی که اردن اولین بازنشسته گاو مربی فیل جکسون آن را پذیرفته اما به او گفت که او می خواهم به سرقت جهان شاهد هدیه خود را. شکوفایی خود را منحصر به فرد بازی همراه بود وحی است که تعریف خود را از سرنوشت: مردم نمی تواند به اندازه کافی از اردن و او نمی تواند به اندازه کافی از آنها.

منشاء 'خرگوش' نام مستعار

Michael Jordan earned the "Rabbit" nickname from his Little League teammates. (B Miller/Bruce Bennett Studios via Getty Images Studios/Getty Images)
مایکل جردن به دست آورده "خرگوش" نام مستعار از لیگ هم تیمی. (B میلر/بروس بنت Studios از طریق گتی ایماژ Studios/گتی ایماژ)

که اتفاقا ما هرگز گوش کنه. لیگ کوچک خود هم تیمی به اردن که نام مستعار او, که او repurposed به عنوان یک ورزشکار حرفه ای.

بیشتر از Lazenby:

اردن که ابتلا به شروع به صحبت کردن زباله به عنوان [هم تیمی اش دیوید] Bridgers whiffed در برخی از رزین. او گفت Bridgers که اگر او سعی نوسانی در توپ خود را با گوش بزرگ او در واقع ممکن است شانس گرفتن یک ضربه. "مایک بود دروغ گفتن بر روی زمین با تمام تجهیزات و دیوید در بالا از او فقط تپش دور در ماسک" [سوگند] Neher, [اردن مربی بیس بال] به یاد می آورد. "مانند بازیکنان هاکی. آنها استفاده می شود برای رسیدن به آن تمام وقت." Neher جدا شده است. او به یاد می آورد اشک نورد پایین Bridgers ، زمانی که مربی تیم شنیده می شود چه چیزی باعث شده بود که brouhaha او خندید و پرسید: اردن اگر او می خواهم نگاه در آینه می بینم. اردن خود را غیر معمول گوش شده بود موضوع [اردن برادر] لری طعنه در حیاط خلوت خود را در میدان جنگ در جنگهای. Neher تا به حال نام مستعار برای همه بازیکنان خود را. بنابراین او با نام مستعار اردن "خرگوش" به افتخار کوزه دستگیره در کنار سر خود و خشم ظاهرا پراکنده است. "بچه ها دوست داشتم که" مربی گفت. "ما messing اطراف با مایک. مایک گوش دراز واقعی نزدیک به سر خود را فقط مانند یک خرگوش است. بنابراین ما همه ایستاده بودند در اطراف یک روز در تلاش برای تصمیم می گیرید كه چرا ما او را به خرگوش؟' کسانی که گوش دراز واقعی نزدیک است. همه خندید. مایک خوب بود با آن است. زمانی که آنها در شیکاگو [مایکل پدر] James [اردن] گفت: خبرنگاران که مایک با نام مستعار خرگوش زیرا او بسیار سریع است. که ندارد هیچ چیزی برای انجام با آن است."

به عنوان کسی که فکر می کند یک تن (دفعات بازدید: بیش از حد) در مورد چگونه ورزشکاران نام تجاری خود این پاساژ جذاب بود آشکار دو رکن اصلی اردن و روان و مهارت است.

به سوخت خود را آتش اردن اغلب در زمان تعارف و تبدیل آنها به slights. اما در اینجا پدر خود می کند مخالف برای او در نظر گرفتن یک داستان در مورد چگونه خود را کمی لیگ هم تیمی های طعنه او را و آن را تبدیل به یک داستان در مورد ورزشی خود را هدیه.

به این روز اردن آگاه است از قدر صدای خود را حمل در خود اساطیر راه او می تواند استفاده از آن را به تصمیم می گیرید چه چیزی درست است و چه چیزی نیست. اردن رانده شد نفس خود را, اما او پیش بینی اعتماد به نفس.

'انگیزه' هم تیمی های خود

Michael Jordan had no problem giving Bill Cartwright a hard time when he was on the Chicago Bulls. (Tom Berg/WireImage)
مایکل جردن تا به حال هیچ مشکلی با دادن لایحه Cartwright یک زمان سخت در زمانی که او در شیکاگو بولز. (تام برگ/WireImage)

اردن ناراحت شد زمانی که دوست خود را و مجری چارلز اوکلی, بود معامله از شیکاگو به صورت لایحه Cartwright. آن دیگری در فهرست لباس های شسته شده از تصمیمات اردن احساس مدیر کل جری Krause ساخته شده برای بیان هدف شخصا ستمکار بر او. در پاسخ اردن خود را تبدیل خشم به Cartwright. اردن او را به نام پزشکی قبض مرجع خود آسیب تاریخچه. او حتی گفت که هم تیمی های یخ ،

و با توجه به دیوید Halberstam را "بازی نگه می دارد: Michael Jordan و جهان او" وجود دارد این:

"اردن به عنوان اگر به تاکید Cartwright ناشیگری شروع به پخش کردن پوست موز برای Cartwright به لغزش بر روی."

است که درجه بالا خاتوله: عمد, سوراخ کردن بدن, حتی کارتونی. به ماشین خود را از نقطه اردن در زمان حرکت مستقیما از "ماریو Kart."

قمار باز

اردن بدنام برای شرط بندی بر روی همه چیز از گلف به کارت. در سال 1993 او حتی مهاجرت به قمار از آتلانتیک سیتی نیوجرسی شب قبل از یک حذفی رقابت در مقابل نیویورک نیکز. در اینجا او است حسن Halberstam کتاب خرناس کردن شرط در فرودگاه با هم تیمی های خود. مالش: اردن روغن فروشنده.

علامت "Pfeil آن [گاو ورزشی] مربی دیدم مایکل رسیدن به در جیب خود بیرون بکشد و پنجاه دلاری و آن را به یکی از چمدان گرداننده. "مایکل" Pfeil گفت: "هیچ نیازی به انجام این کار است. که کار من — من کسی است که طول می کشد مراقبت از راهنمایی." "علامت فقط به تماشای این" اردن گفت. بنابراین Pfeil ساخته شده راه خود را به نوار نقاله چمدان وجود دارد و او در بر داشت تیم خود را جمع آوری در اطراف دهان از آن است. او را تماشا می کردند که مایکل جردن رسیده در جیب خود بیرون کشیده و یک صد دلاری قرار داده و آن را بر روی تسمه نقاله. به زودی دیگر بازیکنان به قرار دادن خود را صد دلار اسکناس در کنار آن است. شرط شد که بار خواهد آمد و البته آن اردن است. اردن ساخته شده است در مورد $900 در شرط بندی و او تا به حال یک پوزخند بزرگ بر روی صورت خود را هنگامی که آن را بیش از. "بازگشت بد نیست در پنجاه دلار سرمایه گذاری," او گفت: Pfeil."

برش عمیق جعلی از اردن گفتن مخالفان خود که آن را قمار اگر شما می دانید که شما در حال رفتن را به نفع خود.

بسکتبال هنوز هم نتواند اردن

Game 6 of the 1998 NBA Finals is still the most-watched Finals game of all time. (Jeff Haynes/AFP via Getty Images)
بازی 6 از سال 1998 NBA نهایی است که هنوز هم بیشتر به تماشای فینال بازی در تمام دوران است. (جف Haynes/خبرگزاری گتی ایماژ)

محبوبیت بسیار دشوار است برای تعیین کمیت اما زمانی که اردن در سال 1993 بازنشسته شد او در جواب یک سوال این امر می تواند غیر ممکن است برای هر کسی که به منزوی برای: "چه خواهد NBA شبیه بدون اردن است؟"

برای بسیاری از بینندگان آن را شبیه به کانال دیگر. از سام اسمیت "اردن قوانین:"

"تلویزیون رتبه صعود نسبتا منظم در [اردن] در اوایل حضور در فینال رسیدن به یک بی سابقه از 17.9 در سومین دیدار برابر ققنوس در سال 1993. که امتیاز ترجمه شده به حدود 27.2 میلیون آمریکایی. اما نکته ی جالب در مورد این اعداد به [NBC رئیس جمهور], کیر Ebersol بود که آنقدر بزرگ یک درصد بود که به طور مستقیم مربوط به اردن است. شبکه و لیگ آموخته حقیقت در این راه سخت از یک سال بعد زمانی که اردن بود خود را در بیس بال فرصت مطالعاتی و گاو را ندارد نهایی. رأی بسیاری از دیگر بازی حذفی ماند در مورد مشابه اما نهایی' رتبه بندی به طور چشمگیری کاهش یافته به 12.4 یا حدود 17.8 میلیون آمریکایی. که بدان معنی است که تقریبا یک سوم از مخاطبان وجود داشته و اساسا برای مایکل جردن. دو سال بعد هنگامی که او بازگشت به بسکتبال و آورده گاو به دو قهرمانی رأی رفت و برگشت تا 16.7 در سال 1996 و 16.8 در سال 1997 یا حدود 25 میلیون نفر است."

بازی 6 از سال 1998 NBA Finals — اردن نهایی بازی در یک گاو نر یونیفرم — ترین باقی می ماند-به تماشای فینال بازی در تمام دوران است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de