در سراسر کشور ناآرامی تست مربیان درست رهبری

اظهارات آمد از هر گوشه ای از دانشگاهی جهان چند روز گذشته. آنها آمدند از ویدئوها در Instagram, Twitter, اظهارات

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

اظهارات آمد از هر گوشه ای از دانشگاهی جهان چند روز گذشته. آنها آمدند از ویدئوها در Instagram, Twitter, اظهارات در logoed سربرگ و تصاویری از آیفون نرم افزار یادداشت است.

در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه و روز از تظاهرات و ناآرامی که به دنبال بسیاری از دانشگاهی مربیان و مدیران صرف تعطیلات آخر هفته بدانند بهترین راه برای بیان احساسات خود را نسبت به این مسئله است. یا اینکه می گویند هر چیزی در همه.

فلوید پس از درگذشت سفید مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. و خشم که ریخته در خیابان های آمریکا جعلی است یک نسل لحظه به دانشگاهی رهبران این فرصت را به طور بالقوه آدرس نژادی و بی عدالتی.

راه کالج مربیان و مدیران ورزشی بخش انتخاب به بحث فلوید مرگ و پیامدهای برجسته است بی دست و پا اپتیک به مسابقه در کالج های ورزشی. تنوع آن در شارژ در کالج دو و میدانی — مربیان و مدیران — دور عقب مشارکتی واقعیت به خصوص در تولید درآمد ورزشی فوتبال و بسکتبال مردان.

در بخش من کالج بسکتبال با توجه به آخرین NCAA داده ها 56 درصد از بازیکنان سیاه در مقایسه با فقط 28 درصد از این مربیان است. در FBS فوتبال وجود دارد فقط 14 سیاه و مربیان در 130 برنامه های. که نزدیک به 11 درصد در مقایسه با داده ها نشان می دهد که نزدیک به نیمی از لشکر من بازیکنان فوتبال سیاه و سفید هستند.

نابرابری مشابه در رهبری است. در بخش من 79 درصد از مدیران ورزشی و 81 درصد از مربیان سر در تمام ورزش ها سفید هستند.

Alabama coach Nick Saban speaks to the media during a news conference on Jan. 6, 2020. (AP)
آلاباما مربی نیک Saban صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در Jan. 6, 2020. (AP)

کسانی که پویایی منجر به بی دست و پا پنهانی میان انواع بیانیه از رهبران اطراف کالج ورزشی. همه چیز وجود دارد از فصیح سوزاننده و قاطعانه به اظهارات کلیشه آنهایی که به نظر می رسد ساخته شده فقط به خاطر ظاهر است. Clemson ستاره کارفرمایی ترور لارنس منتشر شد ظریف یک بیانیه گفت: "این بی عدالتی روشن است... و پس از آن متنفرم. آن را دیگر نمی توان توضیح داد به دور است." او مربی Dabo Swinney حال سکوت از یکشنبه شب به عنوان دوک مایک شیشفسکی. (آلاباما نیک Saban انتشار بیانیه ای در اواخر یکشنبه.)

برخی از مربیان تصمیم به استفاده از مشهور نقل قول های تاریخی برای انتقال احساسات خود را. دیگران متمرکز در پرداختن به این موضوع را با تیم خود را به طور مستقیم. برخی از آمد مبتذل و مجبور به, اظهارات, به خاطر اظهارات. ویلانووا فوتبال دفاعی هماهنگ کننده Ola Adams خلاصه سیل اظهارات در توییتر این راه گفت: "روابط عمومی توییتر 'اظهارات.'" class="لینک سریع-noclick-resp">زندگی واقعی عملی موارد > روابط عمومی توییتر 'اظهارات.' "

جورج واشنگتن مربی تیم بسکتبال Jamion مسیحی قرار دادن یک متفکر هفت بند بیانیه ای که شامل یک داستان در مورد پدر و مادر او هشدار او در مورد برخورد با پلیس زمانی که او در حال رشد است. "شما می توانید تصور کنید که آموزش یک کودک 5 تا 7 سال چه باید بکنید در مورد کسی بود heinously تلاش برای کشتن شما است؟" مسیحی نوشت: در یک صدای جیر جیر روز شنبه منتشر شد.

در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه مسیحی گفت Yahoo Sports "را به عنوان یک سر مربی در واشنگتن دی سی دو بلوک از کاخ سفید من احساس من تا به حال یک مسئولیت بزرگ به صحبت کردن. من احترام کسانی که احساس نمی مانند آنها."

مسیحی افزود که تیم او در حال برنامه ریزی برای انتشار چیزی در دوشنبه که او را تشویق.

"بیایید نمی شود احساسی" مسیحی گفت: او گفت تیم خود را. "اجازه دهید مطمئن شوید که چه ما می گویند تاثیرگذار است و فکر کردن."

ایالتی اوهایو مربی بسکتبال کریس Holtmann در میان اولین مربیان کالج به انتشار یک بیانیه عمومی, انجام این کار در روز جمعه. او می خواهم دو روز را صرف نوشتن افکار خود را بعد از دیدن فلوید تصویری در شنبه توصیف این فرایند به عنوان "روزنامه نگاری" به کانال احساسات او مشخص به عنوان "عصبانی و آشفته است." پس از گذراندن دو روز نوشتن آنها او افکار خود را توسط سه نفر از اعضای خود را مربیگری کارکنان و مدیر ورزشی ژن اسمیت قبل از قرار دادن آنها را به عموم مردم در روز جمعه. "چند موضوع هستند که مربوط به تیم ما به عنوان این یکی" Holtmann نوشت.

در تلفن روز یکشنبه Holtmann گفت: او می خواهم گذراند برخی از افکار بعد از Ahmaud Arbery تیراندازی شد در اواخر ماه آوریل اما هیچوقت به اشتراک گذاری آنها.

"در این موارد ما به عنوان مردم سفید و مربیان نیاز به گوش دادن بیش از ما صحبت می کنند" Holtmann گفت. "اما من احساس مسئولیت در این لحظه. در بسیاری از راه های, من احساس می کنم نیاز به صحبت می کنند تا برای بازیکنان ما و کارکنان ما بازیکنان و کادر. من احساس کردم که مهم بود برای من به عنوان سر مربی در اینجا."

بعد در آخر هفته یکی از Holtmann بازیکنان هاروارد انتقال شیث شهرها بود اعتراض مسالمت آمیز در کلمبوس کردم و بازداشت توسط پلیس محلی. (او بازداشت نشده بود.) هر دو Holtmann و اسمیت صحبت در مورد چگونه افتخار آنها از شهرهای بیان حق خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

شهرهای ESPN گفت: در روز شنبه "من ادامه خواهد داد به استفاده از صدای من به صحبت می کنند برای افرادی که بی سابقه و این چیزی است که من انجام داد."

Holtmann صحبت به شهرها از طریق FaceTime در شب جمعه پس از بازگشت او به خانه از اعتراض و تصریح کرد حمایت خود را.

"روشن است این است که رئال برای او" Holtmann گفت. "احساسات خود را در این معتبر هستند و آن را از قلب می آید."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن