ورنر نمی خواهد هر گونه ارزان تر هشدار RB لایپزیگ رئیس

RB لایپزیگ اجرایی الیور Mintzlaff اصرار داشت تیمو ورنر "نمی خواهد هر گونه ارزان" در میان گزارش ارتباط به جلو ب

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

RB لایپزیگ اجرایی الیور Mintzlaff اصرار داشت تیمو ورنر "نمی خواهد هر گونه ارزان" در میان گزارش ارتباط به جلو با لیورپول.

ورنر 24 ساله گزارش شده است که یک هدف برای لیگ برتر رهبران پس از به ثمر رساندن 30 گل در 39 بازی در تمام مسابقات این فصل است.

با توجه به گزارش های آلمان بین الملل با انتشار یک بند در اطراف £49 میلیون (€55 m/$60 متر) است که باید باعث ژوئن 15, اما لیورپول گفته می شود تمایلی به دیدار با این قیمت.

Mintzlaff اما گفت: هیچ راهی ورنر که قرارداد در باشگاه بوندسلیگا تا 2023 خواهد بود هر ارزانتر است.

"آن را نمی خواهد هر گونه ارزان تر است. ما نمی خواهد به فروش یک بازیکن زیر ارزش اگر او تحت قرارداد برای بیش از یک سال," او گفت: Sport Bild.

"در کل ما همیشه به زیر سوال بپرسید – آیا ما می توانیم به جای یک بازیکن اگر ما او را برای کمتر از ارزش بازار ؟

"اما من فقط فکر می کنم در مورد کسانی که همه چیز یک بار من باید این حقایق را بر روی میز است."

لایپزیگ, رئیس, Julian Nagelsmann به تازگی تاکید کرد که ورنر باقی می ماند به طور کامل متمرکز در این تیم با وجود افزایش انتقال حدس و گمان است.

"او در خلق و خوی خوب, احساس خوب و قطار خوب" Nagelsmann گفت Sport Bild. "من نمی باید این تصور که او در حال انجام یک صلیب بزرگ با او. اما او یک پسر جوان است که مطمئن است به نشستن در خانه با همسر و اندیشید که آیا او خواهد ماند یا تغییر دهید.

"هنگامی که این سوال (انتقال) است که در اتاق شما همیشه کمی جای دیگری است. این بود که هیچ تفاوتی برای من از زمانی که در Hoffenheim این مورد بود که آیا من از بین برود. آن را واضح تر با اعتصاب کنندگان به دلیل پس از آن وجود دارد مراحل که در آن آنها نه نمره."

سابق لیورپول به جلو جان الدریج حمایت کرده است ورنر به موفقیت در آنفیلد باید او را تبدیل به لیگ برتر است.

"لیورپول و تیمو ورنر یک ازدواج ساخته شده در بهشت" او گفت: لیورپول اکو.

"از آنچه که من را دیده اند از مهاجم او را کت و شلوار قرمز کاملا و ارائه یک گزینه با ارزش به Jurgen Klopp.

"او می تواند بازی در هر موقعیت در سراسر جبهه سه و نظر خود را به صفات او همه چیز لیورپول نیاز خواهد بود. او به خصوص به پایان رساندن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de