بهترین 7 راه برای خرید استخر پیش ساخته استفاده شده

استخر فایبرگلاس برای آن دسته از افرادی مناسب است که ملک آنها برای حمل استخر با کامیون و جرثقیل مناسب باشد و ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر فایبرگلاس برای آن دسته از افرادی مناسب است که ملک آنها برای حمل استخر با کامیون و جرثقیل مناسب باشد و بتوانند هزینه بیشتری در مقایسه با استخر پی وی سی آماده پرداخت کنند. این استخر مناسب افرادی است که ملک مناسب برای حمل استخر با کامیون و جرثقیل را دارند و حاضر هستند که پول بیشتری برای شنای خود به نسبت استخر پیش ساخته پی وی سی پرداخت کنند. استخر پیش ساخته با پوشش پی وی سی در یک قطعه تولید شده و ۱۰۰ درصد هم ضد آب می باشد. برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک استخر پیش ساخته ساده و در عین حال کارآمد هستند این استخر آماده پلاستیکی گزینه به صرفهای است. تقسیم بندی کرد. اصولا استخر پیش ساخته نه تنها به عنوان استخر های تفریحی و استخر شنا بلکه به عنوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی و استخر پیش ساخته کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. Th is po᠎st w as do ne with the he lp of GSA C ontent᠎ Generator Dem​over​si᠎on!

مزایای متعدداستخر آماده، هر متقاضی ساخت استخر را ترغیب به خرید این استخر میکند. برای مشاهده قیمت هر نوع استخر فایبرگلاس و مشاهده جزئیات استخر، بر روی محصول کلیک کنید و میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید استخر فایبرگلاس با کارشناسان فروش آکام استخر در تماس باشید. فایبرگلاس موجود در این نوع استخر موجب میشود تا امنیت استخر در مقابل اجسام تیز و برنده بیشتر شود و مقاومت آن در برابر ضربه نیز دو چندان گردد. در حین استفاده باید بسیار مراقب اجسام تیز باشیم زیرا به آن خسارت وارد می کند. استفاده از عایق حرارتی با کیفیت با ضخامت cm 10 آنها را بسیار مقرون به صرفه کرده است. در محلهایی مانند زیر پلهها و یا زیر لبه ها که به صورت کنسول و یا شیب معکوس میباشد، تا حد امکان با مخلوط شن و ماسه و سیمان پر شده و فشرده شود و برای پرکردن نهایی مکانهای فوق مطابق روش تزریق که در ادامه توضیح داده میشود عمل میگردد. نگهداری و تمیز کردن آسان استخر: سطح صاف استخر مانع ظهور جلبک شده و آسان تر تمیز می گردد بعلاوه این سطح صاف سبب می شود که برای تمیز کردن نسبت به سایر استخرها از مواد شیمیایی کمتری بهره گیرند.

This data was gen erat᠎ed by G​SA Con te nt G enerat​or DEMO.

قیمت ارزان: قیمت این استخرها بسیار پایین تر از استخرهای بتنی و سایر استخرها می باشد. گودبرداری استخر، یکی از مهمترین قسمتهای ساخت استخر است، زیرا اجرای صحیح سایر اجزای استخر بستگی به انجام درست آن دارد. یکی از مهمترین مزایای استخر پیش ساخته فایبرگلاسی و برزنتی، سرعت در نصب آن ها است. یکی از مزیتهای این نوع استخرها نسبت به مدل بتنی و سیمانی وزن بسیار کم آنها است. از این نوع استخر پیش ساخته نیز میتوان به صورت توکار و روکار استفاده کرد که برای استفاده استخر پیش ساخته توکار باید چند عملیات ساختمانی مانند خاکبرداری و ترمیم بستر انجام شود. زمان کوتاه آماده سازی: زمان آماده سازی استخر پیش ساخته پی وی سی حداکثر بیست روز می باشد. نصب و راه انداری سریع در کمتر از 5 روز از بارزترین نکات مثبت این قبیل استخر ها می باشد . به طور کلی استخر پیش ساخته پی وی سی مناسب افرادی است که به دنبال هزینه های کمتر اعم از ساخت و نگهداری برای استخر خود می باشند.

استفاده نمود. استخر پیش ساخته در چند نوع خانواده از نظر نوع ساخت تولید شده اند که عبارتند از: استخر فریمی مستطیلی فایبرگلاس، استخر مستطیلی برزنتی، استخر فریمی گرد (که خود به انواع فایبرگلاس و همچنین طرح چوب نیز تقسیم بندی می شوند)، استخر ایزی ست معمولی، استخر ایزی ست فریم دار (اوال فریم) و استخر پیش ساخته کودک. استخر پیش ساخته پلی اتیلین نیز نوع دیگری از استخر پیش ساخته است که در رنگها و طرحهای متنوعی به فروش میرسد. همچنین می توانید در کنار استخر پیش ساخته، از تخت های کنار استخر به همراه چتر های سایبان برای ایجاد فضایی لذت بخش استفاده نمایید. مدلهای متوسط و کوچک نیز میتوانند برای استفاده جهت شنا و آب درمانی در ویلاهای مسکونی مورد استفاده قرار بگیرند. اینتکس نیز در این زمینه گام های بسیار موثری برداشته است و نمونه های استخر پیش ساخته ایزی ست ، استخر پیش ساخته فایبرگلاس و استخر پیش ساخته برزنتی را به بازار عرضه کرده است . استخرهای پیش ساخته عموما دارای بدنه هایی از جنس پی وی سی برزنتی بوده و از استحکام بالایی در برابر اشیاء نوک تیز و همچنین ضربه برخوردار می باشند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن