کریس گادوین می گوید با دادن شماره 12 به تام بردی 'م من یک کمی'

بازی با بزرگترین کارفرمایی از تمام قدرت پردازش خود است -- و اگر شما Chris گادوین یک نقطه ضعف قابل توجه.The Buc

توسط PATRIS-MUSIC در 6 تیر 1399

بازی با بزرگترین کارفرمایی از تمام قدرت پردازش خود است -- و اگر شما Chris گادوین یک نقطه ضعف قابل توجه.

The Buccaneers گیرنده گسترده خود را واگذار شماره 12 نیوجرسی به تام بردی مدت کوتاهی پس از سابق New England Patriots کارفرمایی امضا شده با خلیج تمپا در ماه مارس است.

اما گادوین بستری شده در یکشنبه او در ابتدا نبود مشتاق در مورد تغییر از شماره 12 به شماره 14, حتی اگر آن را در احترام به بز.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

"من شده است (پوشیدن شماره 12) پس از دبیرستان و آن را به معنای زیادی به من" Godwin گفت: "Checkdown" در توییتر زندگی می کنند جریان چهار شنبه. "در آن م من کمی; این نوع گرفتن در من دلیل آن را بخشی از هویت من. اما زمانی که بز می آید با شما تماس نوع واگذار به او."

گادوین و شماره 12 در واقع راه رفتن: علاوه بر wideout پوشیدن شماره در دبیرستان کالج و جوانب او fianceé باید شماره 12 خود در Twitter و Instagram پروفایل بود. بازگشت هنگامی که بردی اول امضا گادوین گفت: او می خواهم "قطعا" حفظ شماره 12 اگر بردی نمی خواهید آن را.

متاسفانه برای Godwin, بردی به معنای واقعی کلمه یک نام تجاری ساخته شده در شماره 12 و هیچ راهی وجود دارد "TB12" که قرار بود برای تبدیل شدن به "TB14." گادوین نیست خانه در تعداد, تغییر, هر چند به خصوص در حال حاضر که تیم او می تواند مشروع سوپر باول مدعی.

"امیدوارم که من می توانم یک حلقه یا دو یا سه نفر که" Godwin اضافه شده است. "من بیش از خوشحال به آن را انجام دهد. من یک شخصیت جدید برای من 1-4. ما در حال رفتن به جلو حرکت کند و چیزی با آن است."

این زن 24 ساله در حال حاضر مجموعه ای از یک نوار برای خود پس از اتمام سوم در NFL در دریافت متری (1,333) در فصل گذشته. اما او و بردی شده اند قرار دادن کار در شرکت در گروه تمرینات در منطقه تمپا حتی در نور از بازیکنان NFL' Association آخرین توصیه به اجتناب از آنها.

کریس گادوین می گوید با دادن شماره 12 به تام بردی 'م من یک کمی' در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن