همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد AT&T, T-Mobile & ورایزون 5G شبکه های

5G است که در اینجا. نه در همه جا. هر سه حامل های بی سیم تبدیل شده خود را در شبکه های 5G اما تنها در انتخاب با

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

5G است که در اینجا. نه در همه جا. هر سه حامل های بی سیم تبدیل شده خود را در شبکه های 5G اما تنها در انتخاب بازار. مانند 4G هر حامل در حال انجام است همه چیز کمی متفاوت است که به معنی 5G خود را تجربه نخواهد بود همان در سراسر هیئت مدیره.

با 5G فعال بودن در مراحل اولیه آن چیزهایی هستند کمی خشن برای لحظه ای. تعویض به 5G می تواند بسیار گران قیمت برای حامل های بی سیم پس از استقرار را چند سال قبل از آن کامل است. اما اگر شما اتفاق می افتد به در یکی از مناطق با 5G یا یکی از خوش شانس بازارهای آن را به زودی در اینجا چیزی است که به دنبال به جلو به.

سریع 5G بازآموزی

5G است نسل پنجم تکنولوژی استاندارد برای شبکه های تلفن همراه. معرفی جدید رادیو دسترسی به فن آوری های شناخته شده به عنوان جدید رادیو (NR). خیلی مانند 4G LTE واقعی هر 5G شبکه 5G NR.

این NR سیگنال های در حال پخش در فرکانس های مختلف تقسیم می شوند محدوده فرکانس 1 (FR1) و محدوده فرکانس 2 (FR2). سابق شامل آنچه که به عنوان گروه کم (600 تا 700 مگاهرتز) و گروه میانه (2.5–3.7 GHz) فرکانس. دومی خانه ها در باند بالا (25-39 GHz) یا mmWaveاحتملا.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

این اعداد مهم هستند به دلیل فرکانس بالاتر سریع تر به سرعت. اما با همان حس های پایین تر از فرکانس بهتر سیگنال.

بنابراین در حالت ایده آل شما می خواهید باند بالا 5G NR از حامل خود را. چیزی در mmWave طیف برای ارائه سریع ترین سرعت. اما در واقع شما به احتمال زیاد هرگز قادر به تکیه بر روی این سیگنال پس از پخش طیف وسیعی است که تقریبا 1500 فوت و بدون هر گونه ساختمان ها و یا اشیاء در راه است.

گروه کم سیگنال می تواند سفر بسیاری از مایل و به راحتی نفوذ دیوار اما سرعت شما نمی تواند خیلی بهتر از 4G LTE.

به طوری که "گلدیلاک" سیگنال — که فقط به سمت راست ترکیب فروزان سریع سرعت و پوشش گسترده منطقه است — اواسط باند طیف. انتهای فوقانی 5G NR FR1. اگر شما می خواهید یک خوب 5G تجربه در هر زمان به زودی به دنبال یک حامل است که با استفاده از این باند است.

برای اتصال به یک شبکه 5G شما نیاز به یک 5G-سازگار با گوشی های هوشمند. این است که در حال حاضر محدود به دستگاه های آندروید در حال اجرا Qualcomm Snapdragon 855 پیکسل 865 یا Snapdragon 765. در حال حاضر هیچ آی فون پشتیبانی از 5Gاما صنعت انتظار این تغییر با اپل 2020-2021 صف.

Verizon

ورایزون 5G برنامه حول mmWave (که آنها علامت گذاری به عنوان Ultra Wideband) و DSS. پویا طیف های اجازه می دهد تا حامل به تقسیم طیف بین خود و 4G 5G شبکه ها بسته به نوع تقاضای کاربر. هنگامی که وجود دارد بیشتر 5G کاربران پهنای باند بیشتر خواهد بود به آنها داده می شود و بالعکس.

همه Verizon 5G دستگاه های پشتیبانی گروههای n260 (39 GHz) و n261 (28 GHz) که هر دو در گروه بالا طیف و ارائه برخی از سریع ترین تلفن همراه داده ها با سرعت. شروع با وان پلاس 8 UW آنها را روشن NR رادیو در FR1 طیف: n2 (1.9 GHz) n5 (850 مگاهرتز) و n66 (1.7 GHz). این همان فرکانس آنها در حال حاضر برای استفاده از LTE اما DSS باید کمک به کاهش ازدحام بیش از حد.

تصویر توسط MKBHD/YouTube

در حال حاضر Verizon ارائه می دهد 5G در 34 شهرها با آینده بیشتر در چند سال آینده.

در وان پلاس 8 Pro, Verizon نیز اضافه شدن پشتیبانی برای n257 گروه دیگری mmWave فرکانس که قبلا محدود به کاربران سازمانی. Verizon ادامه داد: برای نشان دادن حمایت خود را برای mmWave صرف میلیون ها نفر در FCC مزایده برای خرید بیشتر طیف در n260 محدوده.

  • باند: n257, n260, n261 n2 (برنامه ریزی شده) n5 (برنامه ریزی شده), n66 (برنامه ریزی شده)
تصویر توسط MKBHD/YouTube

AT&T

AT&T می گیرد این جایزه برای بسیاری از گیج کننده 5G بازاریابی نام. برای مشترکین یکی از بزرگترین حامل های بی سیم وجود دارد سه نسخه تلفن همراه جدید استانداردهای: "5G E" "5G" و "5G+." 5G E واقعی نیست 5G بلکه یک دوره بازاریابی برای به روز رسانی شبکه 4G. اما برای کسانی که به دنبال تاخیر پایین تر و سریع تر اطلاعات با سرعت 5G و 5G+ آنچه شما پس از هستی.

اکثر AT&T را 5G شبکه مبتنی بر n5 باند (850 مگاهرتز). این پایین باند فرکانس اجازه می دهد تا آن را برای رسیدن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. همانطور که با تمام کم باند شما نمی بینم فوق العاده سریع سرعت mmWave اما سریع تر از میانگین سرعت از LTE. در حال حاضر این فرکانس در دسترس است در 190 شهرستانها. حامل های بی سیم برنامه ای برای استفاده از DSS بعد از این سال به مدیریت بهتر محدود طیف آن سهام خود را با شبکه LTE.

شروع با Samsung Galaxy S20+ و S20 فوق العاده AT&T ساخته شده آن mmWave فرکانس (شناخته شده به عنوان 5G+) در دسترس مصرف کنندگان است. این با استفاده از n260 (39 GHz) که در صدر 2 گیگابیت در ثانیه. متاسفانه پوشش محدود به مناطق بسیار کوچک تنها 35 شهرستانها. با تشکر اخیر FCC حراج AT&T همچنین دارای مقدار قابل توجهی از طیف در n258 باند (24 GHz) است که به احتمال زیاد در آینده شامل 5G+ پوشش.

  • باند: n5, n260, n258 (بالقوه)
تصویر توسط کارلوس S Tech/YouTube

T-Mobile (از جمله با حداکثر سرعت دویدن)

در حال حاضر که T-Mobile و Sprint در هم ادغام شده و آن را بهترین 5G پوشش. T-Mobile عمدتا متمرکز بر استفاده از n71 گروه (600 مگاهرتز) برای 5G. با حداکثر سرعت دویدن در ضمن تا به حال شده است با تمرکز بر دو اواسط باند 5G سیگنال: n25 (1.9 GHz) و n41 (2.5 GHz) که باید کمک به بهبود T-Mobile را سرعت داده یک بار گنجانیده شده است.

ادغام حامل نیز طول می کشد استفاده از اتصال دو تا گوشی می توانید دریافت هر دو 4G و 5G سیگنال در همان زمان در n66 گروه (1.7 GHz) و مجموع آنها را با هم. در نهایت آنها با استفاده از LAA تکنولوژی به پخش بدون مجوز 5 گیگاهرتز باند به بهبود اتصال. نتیجه این است که آنها را قادر به رسیدن به 1 گیگابیت در ثانیه سرعت با sub-6 GHz طیف. علاوه بر این, T-Mobile نیز با استفاده از اواسط گروه n2 (1.9 GHz).

تصویر از طریق T-Mobile

یک چیز به یاد داشته باشید با T-Mobile است که 5G پشتیبانی بسیار متناقض در سراسر دستگاه های خود را. مثلا وان پلاس 8 5G پشتیبانی از n71, n2 n41, n66 n5 اما سامسونگ Galaxy S20 محدود است به n71.

بر خلاف Verizon و AT&T, T-Mobile نیست هل دادن به سمت DSS این سال است. آنها فکر نمی کنم آن بود ، و تا آنجا که خود mmWave پوشش می رود, T-Mobile است که در پشت بسته. در حال حاضر آن است که تنها در دسترس در 8 شهر با استفاده از n260 و n261 گروهها و فقط در سامسونگ کهکشان S20+ و S20 فوق العاده.

  • باند: n2, n5, n25, n41, n66, n260, n261

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de