چگونه به تغییر به طور پیش فرض AirPods میکروفون به چوب به دلخواه خود گوش

AirPods نه تنها یک راه عالی برای گوش دادن به موسیقی در آی فون خود را, اما شما همچنین می توانید استفاده از آنه

توسط PATRIS-MUSIC در 28 تیر 1399

AirPods نه تنها یک راه عالی برای گوش دادن به موسیقی در آی فون خود را, اما شما همچنین می توانید استفاده از آنها را به عنوان یک هدست برای تلفن, تماس, ویدئو کنفرانس, سیری, صوتی و یادداشت ها و پیام های صوتی و بیشتر. در حالی که هر غلاف دارای یک میکروفون ساخته شده در آنها استفاده نمی شود به طور همزمان و خود را AirPods به طور خودکار را انتخاب کنید که به استفاده از. اگر شما می خواهید تنها با استفاده از میکروفن از یک غلاف و یا دیگر وجود دارد یک راه برای انجام این کار است.

اپل AirPods (1 و 2 نسل) و AirPods نرم افزار خیلی خوب در انتخاب که ورودی میکروفون برای استفاده در طول تماس های صوتی و تصویری. بنابراین برای نگه داشتن آن را در تنظیمات پیش فرض به طوری که یکی از بهترین انتخاب شده است به طور خودکار خواهد بود که راه را برای رفتن. اما اگر مردم می تواند شما را نمی شنوند به درستی سیری را درک نمی کنند که شما صدای خود را ضبط شده نامفهوم و پیام های صوتی خود را در خارج از ضربت سخت زدن شما ممکن است بخواهید برای تعویض میکروفن دستی.

اگر شما تنها با استفاده از یک AirPod آن است که با استفاده از میکروفون. بنابراین پاسخ آسان است برای مبادله AirPod. اما اگر شما هر دو در و متصل به آی فون خود را برنامه تنظیمات را باز کنید و به آن ضربه بزنید "بلوتوث." شما همچنین می توانید با استفاده از مرکز کنترل میانبر برای دریافت وجود دارد. بعدی ضربه بزنید (من) آیکون در کنار خود AirPods تحت دستگاه های من.

به طور پیش فرض خود را AirPods به طور خودکار را انتخاب کنید که میکروفون بهتر است زمانی که شما هر دو آنها را در. اما اگر شما فقط می خواهم مثل یک برای همیشه به عنوان میکروفون ضربه بزنید "میکروفون" زمینه و سپس تغییر آن از "به طور خودکار سوئیچ AirPods" یا "همیشه چپ AirPod" یا "همیشه حق AirPod."

نیازی به گفتن نیست اگر شما فقط یک AirPod در, که میکروفون فعال خواهد بود بدون توجه به آنچه. این تنظیمات تنها اعمال می شود زمانی که شما هر دو 'تعداد غلاف در.

سفارشی به طور پیش فرض میکروفون است که فقط یکی از راه های که شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن خود را AirPods به فرد آنها است. از تنظیمات نرم افزار شما همچنین می توانید زیر را انجام دهید:

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط مایک Goril/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب