عینک شنا ساخته شده آسان - حتی کودکان شما هم می توانند این کار را انجام دهند

برای قوی کردن و استحکام ماهیچهها، تمرینات و تحرکات آبی و شنا کردن است. فعالیت در آب اساس کار خوب عضله قلب، سی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای قوی کردن و استحکام ماهیچهها، تمرینات و تحرکات آبی و شنا کردن است. فعالیت در آب اساس کار خوب عضله قلب، سیستم غدد درون ریز بدن، فشار خون پایدار، گردش کامل خون در عروق است که نه تنها از بسیاری از مشکلات جلوگیری میکند، بلکه یک اثر شفابخش قوی بدون هیچ گونه عوارض جانبی است. منظور از عینکشنا هم وسیلهای کاربردی است که مانع از آسیب رسیدن به چشمها در اثر آلودگی موجود در آب استخر میشود. عینک شنا بچه گانه دخترانه هم در کنار لباس شنای دخترانه، یک نوع بسیار پر کاربرد برای آنها است. در پایان مطلب نیز به بررسی انواع عینکهای شنا پرداختیم و با مدلهای مختلف آن آشنا شدیم و متوجه شدیم که برای استفادههای معمولی و تفریحی، استفاده از عینکهای تفریحی و سوئدی انتخاب بسیار مناسبی است. لازم به ذکر است این نوارهای سیلیکونی بایستی از قابلیت جذب آب و همچنین انعطاف پذیری نیز برخوردار باشند تا هنگام اصابت امواج آب به عینک، سبب عدم آسیب رسانی به عینک شما شوند. سایز لنز: اولین نکته ای که در هنگام خرید عینک شنا باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک سایز مناسب برای لنز وسیله آبی شما می باشد.  This h as been gener ated by GSA​ Content G enerat​or D​em᠎over sion!

عینک های شنایی که در بازار فعلی کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای دیگر دنیا موجود می باشند بطور کلی شامل عینک شنای تفریحی، عینک شنای طی، عینک شنای حرفه ای، عینک شنای بدون بند و همچنین عینک شنای سوئدی می باشد که فارغ از نوع استفاده هر کدام از آنان برای شما شناگران عزیز، بایستی به هنگام خرید یک عینک شنا به مواردی اصولی و مهم توجه داشته باشید که در ادامه این مطلب ما به شما آن ها را معرفی خواهیم کرد. همچنین اگر بتوانید از اسپریهای ضدبخار عینک شنا استفاده کنید، دید شما در استخر بسیار بهتر خواهد شد. با توجه به تنوع بالای انواع عینک شنا و دسته بندی آنها در گروه های معمولی و یا حرفه ای بهتر است پیش از خرید این محصول با فروشندگان مجرب و کارآزموده مشورت کرده تا بتوانید بهترین مدل از عینک شنای حرفه ای اصل رنگی را خریده و برای سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. داخل لنز به هیچ عنوان دست نکشید. در ادامه ۲۵ مدل عینک شنا برای افراد مبتدی و حرفهای را به شما معرفی می کنیم. برای خرید یک عینک شنای خوب شما می بایست به سطح مهارت خود در شنا و همچنین همخوانی فریم (قالب) آن بر روی صورت و چشم هایتان توجه نمایید.

اگر به ناچار لنز عینک شنایتان را لمس کردید، اول آبکشی اش کنید، سپس با یک پارچه ی نرم و بدون پرز تمیزش کنید، سپس در انتها دوباره آبکشی اش نمایید. تدریجاً داخل استخر شوید یا در آغاز گردتان، بعد شکم و قفسه سینه را خیس نمایید. سعی کنید در طول این مدت، بند عینک را زیر کاسه ی عینک نگاه دارید تا آب و کف به درون آنها و روی لنز نچکد. پس اگر شما هم به فکر خرید یک عینک شنا باکیفیت و مناسب هستید؛ به شما پیشنهاد میکنیم که ادامه مطلب را بخوانید تا با نکات مهمی که هنگام خرید این وسیله کاربردی لازم است بدانید، آشنا شوید. عینکشنا باعث میشود که شما به راحتی دیوارههای استخر را ببینید و به آنها برخورد نکنید. عینک های مخصوص مسابقه با مهر و موم مناسب در اطراف حفره های چشم باعث ایجاد حداکثر پوست در این قسمت و فشار بر روی چشم می شوند که این امر می تواند شناگران را کمی ناراحت کند. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror دارای بالاترین درصد سیلیکون است و چسبندگی سیلیکون های این عینک بسیار بالاست و قطعا بدون بند روی صورتتون می ایستد. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror دارای فرم فوق العاده سبک است که باعث میشه در شنای طولانی مدت خسته کننده نباشد.

چون این رشتهی ورزشی علاوه بر شادابی باعث تناسب اندام و به اصطلاح خوشتیپی شما هم خواهد شد. امیدواریم این مطلب برای انتخاب عینک شنا مناسب به شما کمک کرده باشد. همانطورکه میدانید برای شروع هر ورزشی نیاز به فراهم کردن یکسری مقدمات از قبیل آمادهسازی وسایل مخصوص به آن ورزش را دارید. زمانی که شناگر در حال مسابقه دادن است، نیاز به انرژی به سرعت افزایش مییابد که این انرژی در ابتدا از راه سیستم انرژی بیهوازی بیلاکتیک و سپس از طریق سیستم انرژی بیهوازی بالاکتیک و سیستم انرژی هوازی تأمین میشود. در سری فیلمهای نابودگر، تمامی نابودگرها، از سری T-800 به بعد از سیستم واقعیت افزوده برای دیدن استفاده میکردند. طراحی واقعیت افزوده مبتنی بر پروژکتور با کمک طراحی و ایجاد نور مصنوعی بر روی سطوحی از دنیای واقعی کار میکند. فرانکلین در فیلادلفیا به صنعت چاپ روی آورد و کتابهای بیشماری را منتشر ساخت. اما لنزهای کوچک به دلیل کم کردن وسعت دید شما و همچنین فشاری که بر روی عضلات چشم ها در هنگام استفاده وارد می کند، بیشتر مناسب شناگرانی است که در سطح حرفه ای و مسابقاتی فعالیت می کنند و دید با جزئیات مسیری که در آن در حال شنا هستند، برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن