Apple Releases iOS 14 Developer Beta 5 for iPhone

اپل فقط پنجمین بتا توسعه دهنده را برای iOS 14 امروز، سه شنبه، 18 اوت منتشر کرد. این به روز رسانی دو هفته پس ا

توسط PATRIS-MUSIC در 28 مرداد 1399

اپل فقط پنجمین بتا توسعه دهنده را برای iOS 14 امروز، سه شنبه، 18 اوت منتشر کرد. این به روز رسانی دو هفته پس از اپل منتشر شد iOS 14 توسعه دهنده بتا 4, و 12 روز پس از انتشار iOS 14 بتا عمومی 4.

Apple بذر این به روز رسانی جدید به توسعه دهندگان در 10 صبح دلار آمریکا ، زمان انتشار استاندارد برای توسعه دهنده نرم افزار بتا. کلمه کلیدی در اینجا توسعه دهنده است ، با این حال ، به عنوان این به روز رسانی فقط برای توسعه دهندگان ثبت نام شده است. اگر شما یک تست کننده بتا ی عمومی باشید، قادر به دانلود این آپدیت نخواهید بود، و باید منتظر اپل باشید تا iOS 14 عمومی بتای 5 را منتشر کند.

چون این به روزرسانی خیلی تازه است، مطمئن نیستیم چه ویژگی های جدید و چه تغییراتی باید انتظار داشته باشد. در حالی که dev بتا 4 قطعا به روز رسانی بسیار کوچکتر از سه بتا اول بود، آن را هنوز هم ارائه برخی از ویژگی های منحصر به فرد، مانند COVID-19 قرار گرفتن در معرض صفحه تنظیمات اطلاع رسانی، ویجت تلویزیون جدید، و جزئی، سیستم گسترده ای از tweaks بصری.

iOS 14 توسعه دهنده بتا 5 یادداشت انتشار به زودی.

برای به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 dev بتا 5, شما نیاز به یک توسعه دهنده ثبت نام. شما می توانید تصویر بازیابی برای آی فون خود را در پورتال توسعه دهنده (نصب با iTunes یا یا یاب) و یا نصب مشخصات پیکربندی استفاده کنید, سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را, سر را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار برای شروع نصب آخرین بتا ساخت, و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به طور خودکار نصب اگر "به روز رسانی خودکار" فعال است.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر
پوشش توسط جیک پترسون / انجمن ابزار


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de