'او را به انجام کار برجسته در لیورپول' - بایرن مونیخ, رئیس, تلنگر ستایش زیدان

سرمربی تیم فوتبال Hansi تلنگر است را نشانه رفته ستایش در لیورپول مدیر Jurgen Klopp زیر تیمش در لیگ برتر عنوان

توسط PATRIS-MUSIC در 6 تیر 1399

سرمربی تیم فوتبال Hansi تلنگر است را نشانه رفته ستایش در لیورپول مدیر Jurgen Klopp زیر تیمش در لیگ برتر عنوان موفقیت است.

لیورپول تاج گذاری شد برندگان انگلیسی بالا پرواز پس از منچستر سیتی دچار 2-1 شکست به چلسی در پنج شنبه, ترک لیورپول 23 امتیاز روشن با هفت بازی باقی مانده به بازی.

پس از لیگ قهرمانان اروپا پیروزی فصل گذشته تیمهای مردان برای پایان دادن به 30 سال منتظر یک لیگ داخلی عنوان تنها بیش از یک هفته پس از بایرن امن هشتم متوالی بوندسلیگا پیروزی.

بایرن رئیس تلنگر می گوید که او تبریک گفت هموطن و پس از آنفیلد و برگ تایید شد قهرمانان و می گوید: مربی سزاوار اعتبار برای همه از کار خوب در باشگاه.

"ما در حال حاضر می دانیم هر یک از دیگر و البته ما به یکدیگر تبریک می گویم," تلنگر به خبرنگاران گفت.

"او را به انجام یک کار برجسته در لیورپول. آن را بزرگ برای دیدن چگونه آنها فوتبال بازی کند. ما هر دو بسیار خوشحال است که ما موفق به پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا."

پرسید: اگر زیدان باید بازگشت به آلمان در آینده نزدیک به 53 ساله پاسخ داد: "تنها او می تواند پاسخ آن است. در رتبه بندی از مربیان او قطعا متعلق در بالا. او در حال حاضر انجام یک کار بزرگ در دورتموند است و در حال حاضر انجام می شود پر شور در لیورپول است."

تیمهای سابق سمت بوروسیا دورتموند که او هدایت به متوالی بوندسلیگا تاج و نهایی لیگ قهرمانان نیز خوشحال بودند به تصویب خود را تبریک می گویم با مدیر ورزشی مایکل Zorc مقایسه او به افسانه ای بوکس محمد علی.

"تبریک یورگن! شما بزرگترین. آن را برای هیچ چیز نیست که من شده اند با شما تماس محمد علی از فوتبال برای سال," او گفت:.

باشگاه مدیر عامل هانس-یواخیم Watzke افزود: "به توان قهرمانان را در چنین قوی لیگ به زبان انگلیسی با بسیاری از تیم های برتر و بسیاری از مسابقات قبل از پایان فصل فقط برجسته است.

"یورگن بیشتر فشار سیستم است که در او ایجاد شده در انگلستان است. با این آخرین موفقیت او یکی از بزرگترین مربیان جهان است."

لیورپول در اولین بازی به عنوان تایید قهرمانان اروپا در جولای 2 هنگامی که بازدید دوم قرار داده شده شهرستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب