پول خوبی به سر برد: را کول پیوستن به این گروه ؟

تاپیک جدید آس در نیویورک است. Gerrit کول 29 ساله در شعله افکن که کمک Houston Astros به جهان سری اولین بازی خود

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

تاپیک جدید آس در نیویورک است. Gerrit کول 29 ساله در شعله افکن که کمک Houston Astros به جهان سری اولین بازی خود را برای یانکی ها روز شنبه در برابر اتباع واشنگتن در MLB باز شب.

آن لحظه نه سال در ساخت. کول جوهر a nine-year, $324 میلیون قرارداد با نیویورک در دسامبر. 10, 2019. قرارداد ثروتمندترین همیشه برای یک پارچ از نظر ارزش کلی و بدون شک قرار داده کول در زیر میکروسکوپ از یک روز.

آن را نیز ما را به تعجب: یک دهه در حال حاضر از آن خواهد کول قرارداد در نهایت زمین در موفقیت مقیاس ؟

ده ها تن از ردیف بالا کوزه را امضا کرده اند پول قرارداد در آژانس رایگان. برخی از آنها حتی امضا های متعدد بزرگ پول می پردازد. برخی از کسانی که معاملات باید پرداخت شود. برخی از آنها کاملا معکوس. به طور کلی آنها را ایجاد کرده است تقریبا به عنوان بسیاری از سردرد به عنوان آنها بدستآمده لبخند می زند.

نوار بالا خواهد بود در نیویورک است. یانکی ها طرفداران انتظارات بزرگ برای کول و امیدواریم که قرارداد خود را به پایان می رسد تا در میان بهترین بزرگ-بلیط معاملات از همه زمان. به ارائه برخی از دیدگاه نوار کول در حال حاضر هدف ما تصمیم به عقب نگاه در آنچه که ممکن است پنج بهترین بزرگ پول قرارداد امضا شده توسط یک پارچ.

Max Scherzer has lived up to his massive by winning two Cy Young awards and leading the Washington Nationals to the franchise's first-ever World Series title. (Photo by Cooper Neill/MLB Photos via Getty Images)
حداکثر Scherzer زندگی می کردند تا خود را با برنده شدن دو جوان ماه جوایز و پیشرو اتباع واشنگتن به حق رای دادن اولین سری جهانی عنوان شده است. (عکس توسط کوپر Neill/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

حداکثر Scherzer — اتباع واشنگتن

امضا هفت سال $210 میلیون قرارداد در ژانویه. 21, 2015

که بهتر است برای شروع با از کول روز افتتاحیه حریف ؟ آن بوده است که پنج سال پس از Scherzer امضا شده با واشنگتن و کسانی که پنج سال که مسلما بوده است که بیشترین تولیدی توسط یک عامل رایگان پارچ در هر عصر است.

پس از 2015 Scherzer رفته 79-39 با 2.74 عصر و 1,371 strikeouts در 1,050 2/3 نوبت. او برنده NL Cy جوان در سال 2016 و 2017 شد در طول تاریخ غالب یعقوب deGrom نجومی در سال 2018 دور از ساخت آن سه ، که پس از پیروزی در ال Cy جوان با دیترویت در سال 2013.

با وجود گردن و مسائل پشت در 2019, Scherzer شده از طریق یکی دیگر از سه جوان ماه به پایان برسد. در ماه اکتبر Scherzer بود در درست آس فرم در پایان با یک 2.40 عصر در 30 نوبت. هر چند پشت او هنوز هم نبود 100 درصد Scherzer کمک واشنگتن منجر به اولین قهرمانی با شجاع گردش در بازی 1 و 7 جهان سری.

آن را تقریبا مهم نیست چه Scherzer می کند بعد از دو فصل. این قرارداد بوده و مقرون به صرفه برای واشنگتن و این اجرا به احتمال زیاد پانچ Scherzer بلیط Cooperstown.

نولان Ryan — Houston Astros

امضا چهار سال 4.5 میلیون دلار قرارداد در Nov. 19, 1979

این قرارداد حتی نمی خواهد شما زمین مناسب و معقول شماره 4 استارت در اینجا در سال 2020 است. در سال 1979 هر چند رایان مقابله با Houston Astros مطرح نوار به عنوان او تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ MLB به کسب بیش از 1 میلیون دلار در یک فصل است.

در آن زمان 32 ساله و رایان در حال حاضر 13 سال به سالن از شهرت حرفه ای. این کشش هر چند که مسلما سمان میراث او. در طول قرارداد خود را, رایان پرتاب 24 کامل, بازی, 10 shutouts و یک هیچ-hitter در حالی که ارسال 2.91 عصر در 120 شروع می شود. در اعتصاب کوتاه 1981 او فصل led MLB با 1.69 عصر.

رایان باقی مانده با هوستون برای یکی دیگر از پنج فصل باقی مانده و یکی از بهترین بازی hurlers به 40s. کول است که در یک مسیر مشابه. هر چند ما هنوز برای دیدن اگر او را ثابت کند به عنوان با دوام به عنوان Ryan بیان.

Greg Maddux won the NL Cy Young award during his first three seasons with the Atlanta Braves. (Andy Lyons/Getty Images)
گرگ Maddux برنده NL Cy جوان جایزه خود را در طول سه فصل اول با آتلانتا بریوز. (اندی لیون/گتی ایماژ)

گرگ Maddux — آتلانتا بریوز

امضا پنج سال حدود 28 میلیون قرارداد در دسامبر. 9, 1992

اگر Scherzer نیست بزرگترین عامل رایگان ثبت در تاریخ MLB سپس آن را احتمالا گرگ Maddux. پس از برنده شدن در اولین Cy جوان با توله شیکاگو در سال 1992 "سگ دیوانه" برنده سه بیشتر در '93, '94 و 95. در '95 postseason, Maddux ارسال شده 1.70 عصر در 37 نوبت کمک به سرب آتلانتا به آن تنها جهان سری عنوان در تاریخی خود را اجرا 14 مستقیم بخش قهرمانی.

بیش از طول قرارداد او Maddux رفت 89-33 با 2.13 عصر و 0.96 شلاق. او 39.0 جنگ در طول این پنج سال کشش است که در واقع بهتر از Scherzer را 34.5 جنگ با واشنگتن, تا شاید این بحث این است که حل و فصل در سمت راست وجود دارد.

هر راه شما آن را تکه تکه این رابطه سودآور برای هر دو طرف. به طور کلی Maddux برنده 194 بازی در طول 11 فصل با آتلانتا. در 29 postseason ظاهر او نوشته شده بسیار عالی 2.81 عصر.

Signing Randy Johnson immediately turned the Arizona Diamondbacks into World Series contenders. (Photo by Stephen Dunn/Getty Images)
امضای سفت جانسون بلافاصله تبدیل آریزونا دایاموند بکس به جهان سری رقیب. (عکس از استفان دان/گتی ایماژ)

شیدا جانسون — آریزونا دایاموند بکس

امضا five-year, $68.4 میلیون قرارداد در دسامبر. 10, 1998

پس از 10 درخشان فصل در سیاتل و مختصر اما بسیار عالی از روی لئامت دادن در هوستون بزرگ "واحد" به سطح دیگری از تسلط در آریزونا. بیش از چهار فصل از قرارداد خود را Johnson, برنده چهار مستقیم, NL, Cy, جوان, جوایز, به طور متوسط 354 strikeouts شده و جمعی 2.48 عصر و 1.04 شلاق.

در سال 2001 جانسون یافت و در عین حال یکی دیگر از دنده در طول postseason برنده پنج تصمیم گیری — از جمله دو shutouts — در حالی که در پایان با یک 1.52 عصر. جانسون از اغل گاو یا حشم در بازی 7 از سری جهانی در برابر نیویورک یانکیز کسب پیروزی با بدون گل زمین باز یافته و یک سوم است.

در سال 2002 جانسون برنده 24 بازی. در سال 2003 بود که سال آخر قرارداد خود را سپس 39 ساله left-hander محدود به فقط 18 شروع می شود و پس از تحت عمل جراحی زانو. این یک راه دشوار برای پایان دادن به قرارداد اما جانسون را در اطراف چوب و گزاف گویی خود را در سن 40 فصل برای آریزونا ارسال 2.60 با 290 strikeouts در 245.1 نوبت. به عبارت دیگر زمانی که سالم جانسون یابو و مقرون به صرفه برای D-پشت.

Kevin Brown signed one of the best free agent contracts for a pitcher and also one of the worst. (Getty Images)
کوین قهوه ای امضا یکی از بهترین عامل قرارداد برای یک پارچ و همچنین یکی از بدترین. (گتی ایماژ)

Kevin Brown — Florida Marlins

امضا سه سال $12.6 میلیون قرارداد در دسامبر. 22 سال 1995

شما نمی خواهد باور آن در حال حاضر, اما Marlins تا به حال موفقیت در آژانس رایگان. مهمترین این تیم زده طلا با امضای کوین براون قبل از سال 1996 فصل است.

قهوه ای و سپس 30 بود و در نخست از او نخست در این قرارداد. در سال اول او به رهبری NL در عصر (1.89) و شلاق (0.94) در حالی که به پایان رساندن دوم تنها به جان Smoltz در Cy جوان رای گیری. در سال دو او تن به تن بدون hitter وظیفه در سان فرانسیسکو ساخته شده این همه ستاره تیم و کمک به رهبری Marlins به اولین سری جهانی عنوان شده است.

قبل از سه سال قهوه ای بود و در واقع معامله به سن دیگو. که با نام تجاری برای Marlins حتی در سال 1998 است. اما او به پایان رسید معامله معامله قوی, ارسال 2.38 عصر در 257 نوبت. که فصل براون سوم به پایان رسید در Cy جوان رای گیری. همه در همه, آن غیر قابل انکار است در میان بهترین عامل رایگان معاملات برای یک پارچ.

آن را نیز باید اشاره کرد که قهوه ای یک قرارداد امضا شده که تاریخ کمتر به یاد مطلوب بلافاصله پس از این یکی منقضی شده است. قهوه ای پیوست لس آنجلس داجرز در هفت سال $105 میلیون معامله قبل از سال 1999 فصل است. ساخته شده است که او برای اولین بار از 100 میلیون بازیکن در بیس بال. سه سال است که در مقابله قهوه ای پاره عضله در آرنج راست و هرگز مشابه بود. بیش نهایی خود را در پنج فصل و قهوه تنها در صدر 22 شروع می شود در یک بار.

براون معامله دوم نشان می دهد که چگونه به سرعت و دراز مدت پول تعهد می تواند جنوبی. کول معامله که نه سال همچنین باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد او قادر خواهید بود برای حفظ تسلط خود را برای طول مدت قرارداد. اما اگر او می تواند پنج سال مانند Scherzer, Maddux یا حتی جانسون یانکی ها باید خوشحال باشد.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن