5 بازیکن که می تواند به شماره 1 در NBA پیش نویس

وجود دارد سه بازیکن که باقی مانده اند به طور مداوم در بالای مسخره ترین پیش نویس در طول فصل بسکتبال کالج و در ح

توسط PATRIS-MUSIC در 25 اردیبهشت 1399

وجود دارد سه بازیکن که باقی مانده اند به طور مداوم در بالای مسخره ترین پیش نویس در طول فصل بسکتبال کالج و در حال حاضر از طریق COVID-19 بیماری همه گیر. Anthony Edwards, LaMelo توپ و جیمز وایزمن همه نام آشنا اما دو بازیکن دیگر که به طور بالقوه می تواند شنیدن NBA کمیسر آدم نقره ای تماس نام خود را به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید: دیتون را اوبی Toppin و اسرائیل رو به جلو اویاما Avdija.

که برداشت شماره 1 بستگی دارد که تیم اراضی بالا انتخاب در قرعه کشی درفت. این است که از یک سال است که در آن هیچ اجماع بالا انتخاب کنید مانند صهیون ویلیامسون در سال گذشته است. تیم های مانند رزمندگان طلایی امور خارجه ممکن است با تکیه به سمت Toppin و وایزمن در حالی که آتلانتا می تواند با هدف قرار دادن ادواردز برای پیوستن به Trae جوان در backcourt. کلیولند کاوالیرز باید پیش نویس دو نقطه پاسداران در نسخه متوالی پس Avdija یا Toppin می شود که آنها در حال هدف قرار دادن و نیویورک نیکز چیدن LaMelo توپ شماره 1 به طور کلی خواهد بود بسیار نیکز چیزی که به انجام است. در اینجا در مورد تمام پنج بازیکن بودن برداشت شماره 1 و آنچه آنها را به یک تیم NBA در فصل آینده هر زمان که خواهد بود.

Anthony Edwards: 6-5, 230

موقعیت: تیراندازی گارد

مدرسه: گرجستان

بهترین تیم مناسب: Atlanta Hawks, مینه سوتا تیمبرولوز

بسیاری از مسخره پیش نویس باید ادواردز رفتن شماره 1 بدون در نظر گرفتن که تیم سرزمین های بالا انتخاب کنید. ادواردز NBA آماده با یک قاب محکم و یک پرش بزرگ شات. در یک سال در گرجستان, او به طور متوسط 19.1 امتیاز و 5.2 پرتاب ریباند. ادواردز حجم بالا تیرانداز که نیاز به بهبود شوت او انتخاب او به ضرب گلوله 40.2 درصد از میدان اما تنها 29.4 درصد از سه. در طول عملکرد برک آوت خود را در برابر ایالت میشیگان در مائوئی دعوتی او در زمان 16 threes ساخت هفت نفر از آنها را. ادواردز به ثمر رساند 33 امتیاز در یک نیمه از بازی بسکتبال garnering توجه NBA پیشاهنگی در می ایستد و طرفداران بسکتبال در همه جا.

"من فکر می کنم من شماره 1 پیش نویس انتخاب در این کلاس اما هر کس نظر خود را. و من مطمئن هستم که اگر از شما خواسته دیگر بچه ها در بالا, James [وایزمن], LaMelo [توپ] آنها فکر می کنم آنها No. 1, بیش از حد. هیچ یک از ما در حال کار به شنیدن نام ما به نام دوم. همه ما می خواهیم به بهترین" ادواردز گفته ورزشی یاهو.

Anthony Edwards of Georgia looks on during a game against Auburn in February 2020 in Athens, Georgia. (Carmen Mandato/Getty Images)
آنتونی ادواردز از گرجستان به نظر می رسد در طول یک بازی در برابر Auburn در فوریه سال 2020 در Athens, Georgia. (کارمن Mandato/گتی ایماژ)

اوبی Toppin: 6-9, 220

موقعیت: رو به جلو

مدرسه: دیتون

بهترین تیم مناسب: رزمندگان طلایی امور خارجه کلیولند کاوالیرز

Toppin بود و مشاهیر بازیکن و ستاره برک آوت در بسکتبال کالج در طول این فصل است. او در دو فصل در دیتون Toppin به ثمر رساند 1,096 نقاط و به طور متوسط 20 امتیاز و 7.5 ریباند در هر بازی. Toppin حال آنتونی دیویس-مانند جهش رشد, رفتن از 6-پا-5 سال دبیرستان خود را در دبیرستان به 6-9. Toppin دارای سرعت زیادی در انتقال و پخش بالاتر از لبه. او یکی از flashiest dunkers در hoops کالج, ساخت اواسط عمده مدرسه باید تماشای بسکتبال.

در پیش نویس سال تیم باید یک فصل کامل از بازی ها برای دیده بانی Toppin و است که می تواند او را به لبه کمی بیش از وایزمن که فقط بازی های کالج بازی ها و بازیکنان بین المللی مانند توپ و Avdija. جعفر Morant رفت شماره 2 سال گذشته نشان می دهد که اواسط ستاره های اصلی را می توان از طریق مسنجر-تاثیر بازیکنان در رسیدن به سطح بعدی. Toppin ممکن است امن ترین انتخاب در شماره 1 از آنجا که او یک کمی جلا تر از دیگر بازیکنان در بالا و او را خوب از خارج برای یک بازیکن خود را, اندازه, عکسبرداری چشمگیر 52.4 درصد از سه.

LaMelo توپ: 6-7, 181

موقعیت: گارد نقطه

تیم: Illawarra شاهین (لیگ ملی بسکتبال)

بهترین تیم مناسب: نیویورک نیکز دیترویت پیستونز

توپ یک مدعی جدی برای شماره 1 انتخاب کنید با توجه به طول و اندازه. او نیاز به گرفتن قوی تر و با پر کردن قاب خود را اما او هنوز جوان است — عطف 19 سال در ماه اوت و استعداد خام بسیار چشمگیر است. توپ جوانترین برادر پلیکان گارد ساق پوش, جوراب توپ و ممکن است با استعداد ترین بازیکن از هر سه برادران. توپ تا به حال غیر معمول راه به NBA پس از خروج از دبیرستان در 16 سال بازی حرفه ای در لیتوانی. او سپس بازگشت به ایالات متحده را به بازی یک سال در آکادمی سرعت و سال گذشته او در حال بازی برای Illawarra بازها در استرالیا لیگ ملی بسکتبال. توپ به طور متوسط 17 امتیاز و هفت پاس گل در 12 بازی. او اولین بازیکن در NBL از سال 2005 به post back-to-back سه گانه-دونفره اواخر نوامبر است.

آیا توپ به اعتقاد او باید شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس ؟ "قطعا. به اعتقاد من در خودم و من سخت برای رسیدن به اینجا" توپ گفته ورزشی یاهو. "فقط در راه اعتقاد من در خودم, من فکر می کنم من بالا انتخاب کنید."

جیمز وایزمن: 7-1, 235

موقعیت: مرکز

مدرسه: ممفیس

بهترین تیم مناسب: رزمندگان طلایی امور خارجه Atlanta Hawks

وایزمن به طور متوسط 19.7 امتیاز و 10.7 ریباند تنها در سه بازی در ممفیس. فصل خود را به پایان آمد پس از NCAA او را به حالت تعلیق در 12 بازی به دلیل استخدام نقض. سه بازی است که یک نمونه کوچک اندازه برای پیشاهنگی اما هر تیم NBA بود و از ممفیس شیوه قبل از فصل حتی آغاز شده است. وایزمن نیز یکی از بازیکنان برتر در مک دونالد امریکا تمام بازی و نایک حلقه اجلاس — دو دبیرستان حوادث است که اجازه می دهد NBA پیشاهنگی برای حضور در. در این حلقه نشست وایزمن تا به حال 12 امتیاز و چشمگیر شش بلوک.

7-پا-1 حضور خود را در خط قابل توجه است و حتی در NBA عصر که در آن بازی در حال کوچکتر شدن است وایزمن هنوز هم دیدن زود دقیقه فصل آینده است. "وجود دارد هیچ انکار وایزمن با استعداد است و او می تواند خیلی خوب بود همه ستاره پایین جاده" یکی NBA دیده بانی گفت Yahoo Sports.

Deni Avdija: 6-9, 220

موقعیت: رو به جلو

تیم: مکابی تل آویو

بهترین تیم مناسب: رزمندگان طلایی امور خارجه کلیولند کاوالیرز

Avdija بهترین بازیکن بین المللی در این پیش نویس و می تواند بهترین یورو بازیکن در NBA پس از لوکا Doncic. فقط 16 سال, Avdija جوانترین بازیکن به بازی برای ارشد مکابی تل آویو تیم. او برنده دو مدال طلا برای اسرائیل جوانان تیم ملی از جمله 2019 FIBA U20 قهرمانی اروپا که در آن او نام مسابقات MVP. در اوایل فوریه Avdija تا به حال حرفه ای-بالا 26 امتیاز — تیراندازی 9-از-12 از میدان و شش ریباند در برابر Hapoel ایلات. او اجرا می شود طبقه بسیار خوبی برای یک بازیکن خود را اندازه و دارای اعتماد به نفس زیادی در بازی خود پس از بازی برابر رشد مردان سه سال گذشته است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب