مایکل جردن سوخته, پل ها, LeBron James ایجاد آنها. من می دانم که من ترجیح می دهم

عکس: شارلوت آبزرور/MCT via Getty Imagesمن سخت و فشرده به نام یکی دیگر از ورزشکار است که تحت سلطه زندگی من کامل

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399
<span>Photograph: Charlotte Observer/MCT via Getty Images</span>
عکس: شارلوت آبزرور/MCT via Getty Images

من سخت و فشرده به نام یکی دیگر از ورزشکار است که تحت سلطه زندگی من کاملا مانند مایکل جفری جردن. شما ببینید من متولد شیکاگو چند سال قبل از او در شهر وارد شده و من از سن به عنوان او خود را شکوفا از یک قهرمان به یک نماد جهانی. در جایی عمیق در داخل یک گنجه کشو من یک تی شرت که می خواند: "ببخشید آقا چارلی شما نمی تواند مانند مایک" – یک از هم پاشیده منظقه سوغات از بازی 3 از سال 1993 NBA finals, یکی از ده-عجیب و غریب گاو بازی من به اندازه کافی خوش شانس برای حضور در این تیم storybook اجرا شود. زمانی که ESPN اعلام کرد قصد دارد برای آخرین رقص, مستند, من احساس توجیه. در اینجا در گذشته بود و هوا تنگ استدلال که قرار بسکتبال همه مهم بزرگترین تمام وقت بحث به بقیه. LeBron James ستان که هیچ چاره ای جز به تعظیم کردن به مردی که unironically تماس های خود را سیاه و سفید "عیسی".

مرتبط: Michael Jordan را خشمگین تمایل به تسخیر همه هنوز هم می سوزد دهه بعد

و تعظیم کردن آنها با توجه به سراسر کشور ESPN نظرسنجی به پایان رسیده و همزمان با روز یکشنبه آخرین رقص آخر. هنگامی که شبکه مورد بررسی 615 hoops طرفداران به انتخاب بازیکن بهتر بین اردن و جیمز 73% تصمیم گرفتند برای سابق است. اردن به ثمر رساند با طرفداران (چهار به یک ) و آنهایی که جوان تر (دو به یک). او جاروب تمام 17 رای گیری دسته ها در ارائه قاطع انتخاب را به یک بازی برنده شات (76%) و به اشتراک گذاری یک نوشیدنی با (65%). حتی اردن را باریک تر پیروزی در مقوله های مانند "اعتماد به شما منتقل توپ" (57%) "انتخاب به عنوان یک هم تیمی" (63%) مثبت و خارج از دادگاه تاثیر (62 درصد) به اندازه کافی راحت. هرگز به ذهن اگر این کج حاشیه بهره مند از تاخر تعصب. (رای گیری انجام شد بیش از آخر هفته از قسمت هفت و هشت به عنوان جیمز و فعال NBA همتایان بودند در coronavirus مستند.)

حق من باید جوابی نیامد و در اردن دستور. اما در حقیقت می شود گفت: من هرگز بیشتر تضاد.

وقتی که من بچه بودم آن را به اندازه کافی به اردن در ارزش اسمی. تا آنجا که من می دانستم که او یک آخرتی بازیکن بسکتبال که مهارت گسترده بدهکار آنجا به استعداد طبیعی به عنوان عرق سهام و که کلاچ ژن ترسیم هرگز-می گویند-die نگرش است. مطمئن شوید که وجود دارد گزارش او مبارزه با مدیریت و tangling با هم تیمی. و مطمئن شوید که وجود دارد بیشتر شواهد اخیر از او snubbing selfie-به دنبال خواننده های رپ stiffing بچه ها از رایگان Air Jordans و دو برابر را در کینه در شاید تلخ ترین سالن از شهرت سخنرانی تا کنون تحویل داده است. اما آن را سخت به استدلال می کنند با نتایج.

فراموش رشد NBA در سطح جهان است. اردن تنها بهانه ای برای قرار دادن خاموش مشق شب برای چند ساعت یک دلیل برای با هم با دوستان – سعادتمند انحراف برای من به عنوان پدر و مادر من را از طریق رفت طولانی طلاق. او بدون عارضه سوپراستار نسبتا آرام زمان در تاریخ, زمانی که جنگ شد, بیش از یک ماه و بیشترین سوال رو به بشریت بود که آیا راس و ریچل را تا پایان با هم. آن را برای همه روشن است که ما در زندگی در یک لحظه.

اما در حال حاضر که لحظه ای را تصویب کرده است که می تواند ارزیابی اردن در بسکتبال مهارت به تنهایی کنه ؟ تا آنجا که تاریخ و زمان آخرین رقص سعی در نگه داشتن یک تمرکز در دادگاه با اردن اجرایی تولید کننده دست-چک کردن بیننده تمام در حالی که من نمی تواند کمک کند اما توجه داشته باشید که بسیاری از تحقیر ارجاع به خود "حمایت از بازیگران" یا villainizing از گاو GM جری Krause – که آن را باید به ذکر است که مرده و قادر به دفاع از خود است. من به تماشای اردن اخراج خود 80s-عصر تیمی به عنوان womanizing cokeheads و غرور را در قلدری benchwarmer اسکات بارل و استیو کر. من به تماشای او توضیح معروف خود "جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد" خط به عنوان یک شوخی است.

بیشتر به نقطه: من به تماشای اردن صحبت adoringly در مورد پدر و مادر و برادر و خارج از وظیفه پلیس شیکاگو در همراهان خود را بدون واقعا ساخت مقدار ذکر از سه نفر از فرزندان. در واقع من متقاعد شده بود که بود که در آن مستند به رهبری بود پس از اردن پرشور گفتگو با خود در قیمت برد. اما بچه ها فقط به نظر می رسد به طور خلاصه نسبت به پایان این سری است. قطعا زمانی که آن را آمد به خاموش کردن حواس او را پرت از جهان هیچ کس آن را بهتر از MJ. اما ما زندگی نمی کنند که در جهان دیگر. از این رو, چرا یک فرد بالغ در حال حاضر من خودم با جذب شدن به بیشتر و بیشتر به سمت جیمز.

<span class="element-image__caption">The Last Dance has been essential viewing for basketball fans in the past few weeks.</span> <span class="element-image__credit">Photograph: Christina Mushi-Brunt/AP</span>
آخرین رقص امری ضروری است مشاهده برای طرفداران بسکتبال در چند هفته گذشته. عکس: Christina Mushi-فشار/AP

در بدترین حالت جیمز بزرگترین داستان موفقیت در تیم های ورزشی یک کودک نابغه که نه تنها غلبه hardscrabble شرایطی از جوانان خود را, اما انجام هر انتظار بود که تا کنون foisted بر او. و سپس او رفت و حتی فراتر از آن است. او خود را مجبور دوستان دبیرستان خود را در اوایل پول مراقبین و امروز آنها بخشی از یک میلیارد دلار سرمایه گذاری است. او ازدواج خود را یار دانشکده بالا و قابل اعتماد می تواند دیده می شود شرم آور سه نفر از بچه ها در خانواده تاکو شنبه شب; او وافل آشکارا بین لگد زدن خود را برای عبور از نام او به خود متولد اول-پسر و شلاق خود را به چسبیدن به اطراف در لیگ به اندازه کافی بلند به بازی با او. او تقبیح ناعادلانه قتل غیر مسلح سیاه مردان دولایه با فرمانده کل قوا – او ساخته شده است یک مدرسه را در زادگاه خود قبل از وي به لس آنجلس برای sakes خوبی. حداقل او باید کشیده اند حتی با اردن در ESPN نظرسنجی را "مثبت خارج از دادگاه تاثیر" رده.

مرتبط: توسط LeBron James یک بازیکن بهتر از من ؟ است Hawkeye بهتر از فلش سبز ؟

به عنوان در دادگاه به خوبی کار خود را می بیند بیشتر به وضوح به عنوان mj's هم تیمی تر از رقیب خود. "من شخصا راه من بازی بازی – تیم اول من احساس می کنم مثل من بهترین دارایی های کار کاملا با مایک" جیمز گفت: در یک ویدئو منتشر شد شنبه بدون وقفه در کانال یوتیوب. "این امر شده کامل nother سطح با من بودن آن نقطه به جلو در کنار او در آن شیکاگو اجرا می شود."

بدون شک بسیاری از, مدرسه بسکتبال طرفداران خواندن بیانیه ای که به عنوان یک کیفرخواست نسل حاضر از ستاره NBA که هر چه زودتر تحکیم تقدم در رایگان آژانس از نبرد یکی دیگری برای آن در دادگاه. و 10 ساله من احتمالا می خواهم که تمسخر در آن بیش از حد. اما در حال حاضر که من چهار بار به عنوان پیر و پدر خودم ؟ چگونه می تواند من فکر نمی کنم کسی که ایجاد پل را بهتر نقش مدل برای پسر من از مردی که مشعل چیزی نهفته است که در مسیر خود را?

که است که می گویند یک بازیکن بهتر از دیگری است. در آن نمره این شرم آور است که بسکتبال نیست و بیشتر مانند فوتبال که در آن بین نسلی استعدادهای دیده می شوند برای آنچه که واقعا هستید: فرزندان همان خط است. فقط به عنوان وجود دارد بدون تام بردی بدون جو مونتانا وجود ندارد LeBron بدون اردن. هیچ کوبه برایانت یک بز چلنجر که copycatting اردن من هنگامی که در بر داشت به عنوان ساینده به عنوان ناخن بر روی تخته سیاه. اما زمانی که برایانت توضیح داد: در فیلم شات برای آخرین رقص قبل از مرگ او در این سال است که کار خود را در اصل یک عشق نامه به اردن, همه من می تواند به دور بود و پشیمانی. به وضوح ابدی عظمت را ندارد به یک بازی با حاصل جمع صفر. آن را فقط می تواند یک حواس پرتی خوشایند استاندارد به آرزوی. آن را فقط می تواند یک کار به درک در آن زمان که محصور در یک لحظه ای که نمی خواهد به زودی فراموش می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب