جولیان ادلمن است که به دنبال سریع و پاره پاره در آموزش جدید فیلم

از سلامت مردانفصل فوتبال ممکن است شروع و تا ماه سپتامبر اما از نگاه همه چیز جولیان Edelman آماده است برای رفتن

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

از سلامت مردان

فصل فوتبال ممکن است شروع و تا ماه سپتامبر اما از نگاه همه چیز جولیان Edelman آماده است برای رفتن به سمت راست در حال حاضر. در یک سری از کلیپ های جدید گرفته شده از یک اخیر جلسه آموزشی جدید انگلستان میهن پرستان گیرنده گسترده نشان می دهد خود را با سرعت و تحرک—نه به ذکر است یک تکیه خرد shirtless نیم تنه—در حالی که رفتن را از طریق آموزش.

دو فیلم اول نشان می دهد که چگونه سریع و دقیق Edelman می تواند روی پای خود را در حالی که یک سوم را می بیند او را به زحمت ابتلا به توپ تنیس را به عنوان آنها به گزاف گویی کردن دیوار. چهارمین کلیپ, اگر چه, این است که آنچه حیرت زده بینندگان: Edelman نشان می دهد برخی از جدی مانند رعد و برق رفلکس سریع و هماهنگی اینجا ابتلا به بازی کارت های mid-air یکی پس از دیگری.

فیلم ها به اشتراک گذاشته شد در Instagram با عملکرد مشاور زک Emde که توضیح داده شده برای تحت تاثیر قرار طرفداران در نظر کسانی که کارت پرتاب شد و ایده خود را. "هنگامی که شما یک سگ پیر" او به شوخی "شما گاهی اوقات باید پرتاب در برخی از ترفندهای جدید."

این دور از اولین نگاه اجمالی طرفداران داشته اند از Edelman به عنوان او آماده برای سال 2020 فصل است. در ماه آوریل او همکاری با سیاره تناسب اندام به میزبان زنده جلسه تمرین در Facebook Live (یکی از چندین ستاره ورزشکاران به محوری برای زندگی-جریان مربی تناسب اندام در طول همه گیر). اخیرا او نوشته شده shirtless تشنگی دام خود را با پوشیدن یک ماسک صورت در طول آموزش.

Pats ممکن است از دست داده اند و دو تا از بزرگترین نامها به خلیج تمپا Buccaneers در این سال (تام بردی با آنها امضا شده در ماه مارس و پس از او هم تیمی و رفیق خوبی راب Gronkowski در مارس) اما اگر Edelman را offseason هر چیزی به رفتن باقی مانده بازیکنان فداکاری نیست در هر گونه شک و تردید.

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب