حداکثر Scherzer را 'تبادل کیلومترشمار' تولید بزرگ دیگری پرداخت روز ؟

قرارداد ساعت در حال تیک تاک در حالی که همه منتظر.این خبر خوبی برای ژوئن صوت. او در حال حرکت است و نزدیک به آین

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

قرارداد ساعت در حال تیک تاک در حالی که همه منتظر.

این خبر خوبی برای ژوئن صوت. او در حال حرکت است و نزدیک به آینده رایگان آژانس روز به روز. این خبر خوبی برای شان Doolittle. او می تواند تبدیل به یک عامل رایگان این زمستان احتمالا نهایی خود را فرصتی برای جبران نقدی پس از underpaid برای سال.

و هر روز کشیده کردن تقویم حرکت حداکثر Scherzer به پایان نزدیک تر از هفت سال $210 میلیون قرارداد. این است که در سال 6. هیچ کس نمی داند اگر آن را شامل عمده-لیگ شروع و یا فقط رفتن بدون بیس بال. اما آن شناخته شده است که زمان سرویس مذاکره شد و به توافق اولیه بین لیگ و اتحادیه در اواخر مارس تا زمانی که بیس بال متوقف شده است. این تعداد سال قرارداد, حتی اگر آن را ممکن است در این زمینه است. که بدان معنی است که Scherzer نزدیک شدن پایان خود را -- حداقل در این معامله -- در واشنگتن است.

Scherzer نوبت 36 ساله در جولای 27. او پرتاب 2,290 به طور منظم فصل نوبت. سال گذشته او تنها 27 شروع می شود اولین بار زیر 30 پس از تبدیل شدن به یک full-زمان شروع در سال 2009. گردن و پشت و مسائل ناشی از چندین مجروح لیست نانامی به بازی. او فکر می کند او می داند که چه چیزی منجر به این مسائل و انتظار می رود که آنها را رفع هنگامی که 2020 فصل قرار بود برای شروع.

"این لوزی ها paraspinals تمام عضلات... من پرتاب مکانیک بودند موثر بر آن [عضلات] و من نمی توانستم بفهمم که چرا" Scherzer گفت: NBC Sports واشنگتن در بهار آموزش. "من فکر می کنم ما مشخص بود که جلوی من دستکش طرف. من جلو دستکش سمت بود و در واقع بالا رفتن زود بود که من از پایین آمدن از تپه و این چیزی بود که من قرار بود به پرتاب بیس بال ایجاد فشار در وسط پشت من. زمانی که من کاهش یافته است پایین من طرف مقابل که در واقع کاهش وسط پشت قرار داده و تمام استرس بازگشت و عرض و serratus که در آن باید باشد. و من فقط در بر داشت یک عادت بد است. آن را در واقع یک ضربه محکم و ناگهانی-of-the-انگشت تعمیر و چیزی که باید مزایای رفتن به جلو است."

گوش دادن به مصاحبه کامل زیر

بنابراین اجازه دهید فرض کنیم که درست است. چه او را ترک کرده اند ؟ آنچه که در آینده برای او قرارداد?

زمانی که خود عامل اسکات بوروس ملاقات با لرنر خانواده به کار Scherzer اولیه معامله او با استدلال به آنها Scherzer شد معادل آرامی استفاده می شود خودرو لوکس.

"یکی از کلیدی تمرکز از قرارداد خود را است آنچه که من اسمش تبادل کیلومترشمار و" بوروس گفت: NBC Sports واشنگتن است. "از آنجا که حداکثر به ترتیب زمانی و تبادل کیلومترشمار -- او تقریبا مانند سه سال جوانتر. او تا به حال کمتر به نوبت از یک فلیکس هرناندز یا CC Sabathia یا [کلیتون] Kershaw که همه کوزه در زمان خود. اما او تقریبا سه یا چهار فصل کمتر است. بنابراین زمانی که ما در سن و سال او, نگه داشتن در ذهن است که من همیشه می گفت واشنگتن اتباع نوبت عاقلانه امضا 27 ساله. بنابراین آنها نمی امضای 30 ساله. من همیشه نگاه Max که در راه است. بنابراین قطعا عملکرد خود را تولید و قطعا که او باید همه زنگ زد درست است که ارزیابی."

بوروس معتبر صحبت کردن نقطه در اینجا. زمان Scherzer شد 29 ساله-او تبدیل به 30 میدوی را از طریق فصل اول خود را در واشنگتن -- او تا به حال 1,239 1/3 نوبت در رشته های. Scherzer وارد لیگ با آریزونا به عنوان یک 23 ساله. او فقط هفت شروع می شود در میان 16 حضور در آن سال. او سپس کامل شد-زمان شروع فصل بعد.

که در مقایسه با هرناندز Sabathia و Kershaw, Scherzer استفاده مجزا کمتر به آن نقطه. هرناندز انداخت 2,262 ⅓ عمدتا بی ثمر نوبت برای رفتن هیچ جا Seattle Mariners زمان او 29 ساله است. Sabathia انداخت 2,127. Kershaw در 1,935 پس از 21 شروع می شود در سال 2008 زمانی که او 20 سال است. به بوروس' نقطه سه نفر تا به حال خیلی بیشتر عمده-لیگ کار خود را در بازو و بدن است.

آیا به عنوان گرگ Maddux که بوروس استفاده می شود به عنوان یک مقایسه نقطه وقتی پرسیده شد که چقدر دیگر او فکر Scherzer خواهد زمین. Maddux انداخت 2,120 ⅔ نوبت از سن 20 تا 29. او نیز تن به تن تا او 42.

"هنگامی که شما باید رقابتی غیرت و شما باید توانایی برای قرار دادن یک fastball به واقعی زمین توانایی چهار زمین عملکرد حداکثر تا شما نمی توانید نگاهی به آنها را در منظر دیگران" بوروس گفت. "آنها در یک جزیره منحصر به فرد. که نادر به جای یک تعریف است که به طور یک جانبه خود را به دلیل که او چه کسی است."

این است Scherzer عامل صحبت کردن. بنابراین اضافه کردن هشدارهای مناسب.

همچنین نگاه کنید کاهش Maddux از طریق رفت و در آغاز سال بر روی تپه.

او تن به تن پنج فصل از سن 36 و عصر خود را به تدریج افزایش یافت: 2.62 در 36, 3.96 در 37, 4.02 در 38, 4.24 در 39, 4.20 در 40.

Scherzer آینده سخت خواهد بود-فشرده خود را برای مطابقت با گذشته هر چند این کار پس از ورود در واشنگتن برگزار کرده است. او به طور متوسط 219 نوبت یک 2.76 دوران 11.3 Ks/9 و 0.931 شلاق در سه سال اول. دو: 197 نوبت 2.70 دوران 12.4 Ks/9 و 0.962 شلاق.

اگر او نمی کند زمین در سال 2020 بوروس می توانید راه اندازی مجدد خود را کیلومترشمار استدلال. Scherzer خواهد بود 36 ساله اما نوبت مجموع خواهد بود در خط با هرناندز Sabathia, Kershaw و Maddux زمانی که آنها 29. پس چگونه او را ترک کرده اند ؟ و چقدر خواهد شد و تیم ها می خواهند برای آن پرداخت ؟

"هنگامی که شما در آن نگاه کنید و به شما می گویند, 'چه مدت می تواند حداکثر رفتن؟'" بوروس فصاحت پرسید. "پاسخ این است که من هیچ نشانه ای که نشان می دهد که حداکثر قادر است که حداکثر شده است برای یک دوره از زمان است."

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر اتباع اخبار:

حداکثر Scherzer را 'تبادل کیلومترشمار' تولید بزرگ دیگری پرداخت روز ؟ در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب