YSK: You Can Manage App Downloads & Updates Right from Your iPhone's Home Screen

همه می دانند که به روز رسانی برنامه در iOS در فروشگاه App یافت می شود. چیزی که ممکن است نمی دانستید، با این ح

توسط PATRIS-MUSIC در 3 شهریور 1399

همه می دانند که به روز رسانی برنامه در iOS در فروشگاه App یافت می شود. چیزی که ممکن است نمی دانستید، با این حال، این است که لازم نیست برنامه App Store را به صورت دستی باز کنید تا به روز رسانی ها و دانلود های خود را مدیریت کنید. در واقع، این کار را می توان به طور مستقیم از اولین جایی که شما با آی فون خود تعامل -- صفحه اصلی آغاز شده و یا تکمیل شده است.

هنگامی که شما فقط می خواهید برای به روز رسانی برنامه های خود را, شما لازم نیست که به اتلاف وقت رفتن راه طولانی. در عوض، فقط از منوی اقدامات سریع از آیکون برنامه App Store خود استفاده کنید. اگر در حال اجرا در iOS 13 یا بعد از آن هستید، روی آیکون App Store روی صفحه اصلی فشار دهید، سپس "به روز رسانی ها" را انتخاب کنید. از اینجا، شما می توانید شیر "به روز رسانی همه" برای ادامه با تمام به روز رسانی، و یا شما می توانید شیر "به روز رسانی" در کنار برنامه ها به صورت جداگانه.

اپل در واقع آن را حتی آسان تر در iOS 12، که به iOS 13 و بعد از آن حمل نمی کند. و این به خاطر این است که چگونه iOS 13 محل به روز رسانی های برنامه را در خود App Store تغییر داد. هنگامی که شما اقدامات سریع برای فروشگاه App را مطرح می کنید، گزینه ای برای "به روز رسانی همه" وجود داشت، که به این معنی بود که شما حتی نیازی به باز کردن فروشگاه App در همه برای شروع آن نداشت. (اپل، این را برگردون!)

در سمت تلنگر، شما می توانید به روز رسانی در حال انجام از صفحه اصلی کنترل، و همچنین. اگر یک برنامه سایه دار می شود و می گوید "انتظار" یا "بارگذاری"، این بدان معنی است که آن را دنده برای به روز رسانی. اگر می خواهید به روز رسانی را مکث یا لغو کنید، فقط آیکون را طولانی فشار دهید، سپس "مکث دانلود" یا "لغو دانلود" را انتخاب کنید. اگر می خواهید مطمئن شوید که یک برنامه خاص ابتدا به روز می شود، می توانید به جای آن «اولویت بندی دانلود» را نیز انتخاب کنید.

اتصال خود را بدون بیل ماهانه امن نگه دارید. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از ابزار جدید هک فروشگاه, و تماشای Hulu یا نت فلی بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

پوشش
تصویر، تصویر، و GIFs توسط جیک پترسون / ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن