وحشی Figueiredo غنایم Benavidez عنوان امید

یوسف Benavidez یکی از محبوب ترین مبارزان در مخلوط هنرهای رزمی نیست و پایان کتاب داستان او به شدت امیدوار به در

توسط PATRIS-MUSIC در 29 تیر 1399

یوسف Benavidez یکی از محبوب ترین مبارزان در مخلوط هنرهای رزمی نیست و پایان کتاب داستان او به شدت امیدوار به دریافت کنید. اما UFC ممکن است خود را در بر داشت و در عین حال یکی دیگر از غالب قهرمان.

برزیل Deiveson Figueiredo, مبارزه در برابر ذهن ترا درهم میشکنند معلولیت جسمی غرق Benavidez. Figueiredo زدم Benavidez را سه بار با thudding دست راست و سپس خفه او را با 12 ثانیه به سمت چپ در دور اول دوشنبه در مبارزه با جزیره در ابوظبی به ادعای خالی UFC او قهرمانی است.

آنها می جنگیدند در ماه فوریه برای خالی کمربند و Figueiredo بود که موفق به کسب 19 از 20 به عنوان یک طرفدار به پایان رسید و 10 از آنها در دور اول برنده حذفی. اما او می خواهم از دست رفته وزن و پس از آن مبارزان درگیر شدند سر. مدت کوتاهی پس از سر کون Figueiredo زدم Benavidez و بحث در گرفت.

Benavidez تا به حال برنده دور اول که مبارزه در هر سه قضات کارت و گفت: سر لب به لب شده بود تفاوت در پایان برسد. اما در روز شنبه وجود دارد بدون سر و چیزی جز خام عالی قدرت در Figueiredo را مشت.

Benavidez که تا به حال نزدیک به یک عنوان در 125 و 135 در موارد متعدد بود هرگز در این یکی و به سادگی غرق شده است. پس از اولین مجزا او عالی کار دست-مبارزه برای شکستن رایگان از rear naked choke که Figueiredo قفل شده بود ،

اما روشن بود اوایل که این امر می تواند یک مبارزه دشوار برای Benavidez. او را به چیزی برای نگه داشتن Figueiredo از او و پرداخت قیمت.

"من یک پسر از شمال برزیل در منطقه آمازون و من با تمام کسانی که حیوانات وحشی" Figueiredo گفت. "شاید این جایی که من می توانید آن را از. من وحشی مرد."

که او در روز شنبه بود. برنده شد ششم خود را به پایان برساند در UFC را او بدست آورد که روابط او را با Benavidez دوم-در تاریخ UFC پشت تنها افسانه ای سابق قهرمان Demetrious Johnson.

این تقریبا اولین بار Benavidez ارسال شده بود در زندگی طولانی خود را و آن را یک هدف قهرمان جدید است.

"این چیزی است که من و من گفت: تمام هفته که من که قرار بود تا پایان این مبارزه در دور اول" Figueiredo گفت. "من هم می خواستم برای قرار دادن که برای اولین بار تسلیم دست دادن رکورد خود و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است."

به آسانی به عنوان آن را در نگاه و قفس آن را بسیار مشکل تر است به آن وجود دارد. Figueiredo بود COVID-19 در بهار و زمانی که او آزمایش مثبت دوباره در سائو پائولو, برزیل, او تا به حال به صرف شش روز وجود دارد در قرنطینه و با تصویب آزمایش های متعدد اجازه داده می شود برای دریافت بر روی یک هواپیما.

او در هواپیما در نهایت پرواز به ابوظبی و سپس قرنطینه برای یکی دیگر از 48 ساعت منتشر نشده تا صبح در وزن. اما او آن را در گشاد گشاد راه رفتن و انجام بی نقص.

"من احساس می کنم واقعا خوب" Figueiredo گفت. "من واقعا سخت است و من می دانستم که من بار خواهد آمد. این زمان من است. من قصد دارم برای ادامه به دفاع از این کمربند و فعال قهرمان است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن