Marlins بازیکنان بنا به گزارش رفت در آتلانتا قبل از COVID-19 شیوع

با بسیاری از چیزهایی که در شهر آتلانتا, آن را نمی ممکن است محل ایده آل برای خارج از towner در وسط یک بیماری هم

توسط PATRIS-MUSIC در 8 مرداد 1399

با بسیاری از چیزهایی که در شهر آتلانتا, آن را نمی ممکن است محل ایده آل برای خارج از towner در وسط یک بیماری همه گیر و یا بیشتر به طور خاص یک ورزشکار. نه مقاومت در برابر اصرار به آمار شهرستان برای یک شب می تواند در نتیجه در حداقل یک دسته از سرفصل. فقط بخواهید لو ویلیامز از NBA Los Angeles Clippers.

در بدترین حالت این تصمیم ظاهرا می تواند خراب کردن کل ورزش حرفه ای برنامه. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و مقاله نویس RADIO.com ورزش خودی باب Nightengale که دقیقا چه اتفاقی افتاده است با میامی مارلینز.

مرتبط با: MARLINS برای قرار دادن فصل در مکث میان COVID-19 شیوع

به هنگام ظهور در 93.7 فن (پیتسبورگ) "PM تیم w/Poni & Mueller," Nightengale گفت: Marlins' شیوع بیماری ناشی از یک شب توسط چند تن از بازیکنان است.

"من فکر می کنم یک زن و شوهر از بچه ها رفت در آتلانتا" Nightengale گفت. "این چیزی است که اتفاق افتاده است. من فکر نمی کنم آن را هر نوع fluke از راننده اتوبوس خلبان و یا چیزی شبیه به آن. من باور بعضی از بچه ها بی دقتی کردم... حداقل یک نفر را برای اطمینان حاصل کنید. او رفت و من فکر می کنم او آمد مثبت گسترش آن به اطراف."

زمانی که و یا چرا بازیکنان بوده ام در آتلانتا نامشخص است به عنوان Marlins شروع فصل با سه سری بازی در فیلادلفیا جمعه گذشته است.

با این حال شیوع آغاز شده برک آوت منجر به 17 Marlins تست مثبت برای COVID-19 تعویق افتادن این تیم برنامه این هفته که شامل بازی مقابل آرام و اتباع و تعویق فیلیز' سری در برابر یانکی ها.

"من فکر می کنم این یک بیدارباش برای همه تیم های دیگر که شما بهتر از بیرون رفتن در شب" Nightengale گفت. "اگر شما آن را در شما یک فرصت برای دست کشیدن از فصل توسط خودتان است."

اقامت متصل به آرام با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر ORIOLES NEWS:

Marlins بازیکنان بنا به گزارش رفت در آتلانتا قبل از COVID-19 شیوع بیماری در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب