آی فون خود را می تواند تبدیل به تاریکی و نور حالت به طور خودکار هنگامی که خورشید مجموعه & افزایش می یابد

اپل حالت تیره در iOS 13 و بعد از آن ارائه می دهد یک خنک و راحت تجربه مشاهده در آی فون خود را. شما ممکن است تر

توسط PATRIS-MUSIC در 7 مرداد 1399

اپل حالت تیره در iOS 13 و بعد از آن ارائه می دهد یک خنک و راحت تجربه مشاهده در آی فون خود را. شما ممکن است ترجیح می دهند تم تیره در تمام طول روز, اما اگر شما می خواهم به استفاده از آن تنها در شب آن را بسیار راحت آن را روشن و خاموش روزانه. اما وجود یک محیط است که اجازه می دهد تا به شما در تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام بنابراین شما هرگز مجبور به انجام آن را به صورت دستی دوباره.

این تنظیم باعث می شود آی فون خود را فعال تیره حالت به طور خودکار زمانی که خورشید غروب کرد و سپس سوئیچ به حالت نور هنگامی که خورشید بالا می رود. ممکن است تعیین غروب و طلوع آفتاب بار از طریق اطلاعات ارائه شده از نرم افزار آب و هوا, اما ما آن را دیده ام فعال کردن اولیه بسیاری از زمان. به آن را راه اندازی:

باز کردن تنظیمات ضربه بزنید "نمایش و روشنایی" و سپس ضامن "خودکار" سوئیچ در زیر ظاهر. در زیر است که این "گزینه" منو ظاهر خواهد شد و باید آن را می گویند "نور تا غروب آفتاب" و یا "تاریک تا طلوع آفتاب" به طور پیش فرض بسته به اینکه آیا شما باید نور یا تاریکی به حالت در حال حاضر در بود. شما در حال حاضر خوب به آن بروید.

اگر شما در حال تنظیم برنامه های سفارشی قبل را فراموش کرده و آن را می خواهم می گویند دقیق زمان به جای فقط غروب و یا طلوع آفتاب. به سوئیچ ضربه بزنید که تنظیمات و سپس شیر یا "غروب تا طلوع" و یا "غروب تا طلوع" را به آن حالت نور در طول روز تاریک حالت در شب.

شما در حال حاضر در iOS سوئیچ را از نور به تاریکی در غروب آفتاب و از تاریکی به نور در sunup — و شما هرگز برای بلند کردن انگشت. با این حال شما ممکن است متوجه است که آن را همیشه چوب به غروب آفتاب و طلوع آفتاب بار به عنوان نشان داده شده در نرم افزار آب و هوا برای مکان فعلی خود را به عنوان ما قبل ذکر شد. که و آن را تنها سوئیچ هنگامی که شما به طور فعال با استفاده از آی فون خود را که راه نیست نامطلوب گذار.

اما شما هنوز هم می تواند تغییر تم به صورت دستی از طریق صفحه نمایش و روشنایی تنظیمات مرکز کنترل یا سیری هر زمان که شما می خواهید. هنگامی که انجام این کار شما فقط تمدید تاریکی و یا نور دوره است. برای مثال اگر شما مجموعه ای تیره حالت دستی در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی آن را هنوز هم به بازگشت به نور در طلوع آفتاب روز بعد.

به عنوان شما می توانید جمع آوری در حال حاضر تیره حالت برنامه ریزی خیلی عمیق تر از صرفا طلوع و غروب خورشید. این ویژگی کاملا قابل تنظیم است بنابراین اگر شما به دنبال کنترل بیشتر بر سیستم خود را تم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید با سرهم بندی کردن.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن