مدال طلا بری را از تماس بین المللی المپیک برای نفاق

آن را نفاق می شود که گوئن بری بیشتر است.کمیته بین المللی المپیک بدن حاکم برای تابستان و زمستان بازی ها, دارای

توسط PATRIS-MUSIC در 24 خرداد 1399

آن را نفاق می شود که گوئن بری بیشتر است.

کمیته بین المللی المپیک بدن حاکم برای تابستان و زمستان بازی ها, دارای یک موزه در لوزان سوئیس و در این موزه به یاد لحظه ای از سال 1968 مکزیکو سیتی بازی به نمایش گذاشته است که آمریکا sprinters Tommie اسمیت و جان کارلوس خود را مطرح دستکش سیاه و سفید چادری مشت بر مدال و ایستادن را به توجه به حقوق بشر و بی عدالتی.

اما 50 سال پیش زمانی که اسمیت مردان 200 متر مدال طلا و کارلوس مدال برنز برنده در همان رویداد ساخته شده خود حرکت آنها به طور موثر ممنوع از ورزش طرد توسط کمیته بین المللی المپیک و کشور خود را دارند.

و در حال حاضر کمیته بین المللی المپیک جشن آنها را — هر چند ظاهرا هنوز هم نمی توانید پیام اسمیت و کارلوس ساخت شد.

مگر اینکه شما یک فن بزرگ از میدانی, شما احتمالا نمی دانید که بری است. او می داند که. او رقابت در وزن و چکش می اندازد و نه خیمه رشته در ورزش است. چکش پرتاب انجام می شود خارج از منزل, ویژگی های یک توپ فلزی است که چهار کیلوگرم (کمتر از نه پوند) متصل به یک ادراک و یک مفتول فولادی که حدود چهار فوت طول. داخلی وزن پرتاب یک گریپ متصل به 20 پوند وزن با فقط یک زن و شوهر از لینک های زنجیره ای در میان زیرا بدیهی است که شما نمی توانید آن را بادبان دور در داخل.

اما بری بسیار خوب در آنچه او می کند: یک عضو 2016 آمریکا تیم در بازیهای المپیک ریو در ماه اوت سال 2018 او چهارم شد-بهترین ها در تاریخ و آمریکا تا کنون با تقلا کردن از 77.78 متر (255, پا, 2.25 اینچ) در یک دیدار در لهستان. او پس از شده است, ضربه به پنجم تمام وقت و دوم در لیست ایالات متحده به دیانا قیمت.

او همچنین زنان جهان و دارنده رکورد در وزنه, پرتاب, اگر جهان دو و میدانی نیست و رسما به رسمیت داخلی رویداد.

قبل از همه آن چیزهایی که این توت سیاه و سفید ، او یک بومی St. Louis, Missouri مطرح شده به عنوان یکی از 13 نفر زیر یک سقف. او در حال حاضر به رسمیت می شناسد که در آن فقر که منجر به کسانی که شرایط زندگی اما به عنوان یک بچه او فکر آن را سرگرم کننده است که او در زندگی با مادر بزرگ و خاله و عموزاده.

"به شما بگویم حقیقت من صادقانه نمی دانم که چگونه من ساخته شده آن را" بری گفته یاهو ورزشی این هفته است. "هنگامی که شما یک بچه شما را درک نمی کنند و ظلم اقتصادی و یا قرمز-پوشش و یا چگونه یک سیستم می تواند شکست سیاه و سفید خانواده. در حال رشد در سنت لوئیس سخت بود; آن را هنوز هم سخت است. آنها در حال تلاش برای به دست آوردن بهتر است, اما آن را هنوز هم یک محل سخت است."

بری به شیوه های ورزشی و بازی با تشکر از مربیان و در سال دوم در McCluer دبیرستان او پیوست و پیگیری تیم.

"من فقط آن را انجام داد زیرا من در دبیرستان بسکتبال مربیان گفت: این راه را به ما سریع تر و در شکل باقی بماند و من آن را در دبیرستان به مدت سه سال. در دبیرستان من سرعت و جهش و وقتی که من آغاز شده در دانشگاه [در ایلینوی جنوبی] من چند حوادث," او گفت:. "یک روز وقتی با شات putters این مربی گفت: او از من خواست به سعی کنید چکش. در ابتدا گفتم, هک, هیچ, نه در همه.'

"او را متقاعد دبیرستان من مربی به صحبت کردن با من و او گفت:" گوئن اگر او فکر می کند شما می تواند در آن خوب آن را امتحان کنید.'"

او فکر این امر می تواند یک راه را برای او را به نمره امتیاز در میسوری دره قهرمانی کنفرانس شاید او را به NCAA ملی دیدار خواهد کرد. اما بود که تقریبا میزان آن را به عنوان وزن و چکش به رهبری بری رقابت در سراسر جهان است.

"من تا به حال هیچ ایده آن را به من از این راه دور" بری گفت.

Gwen Berry competes in the women's hammer qualification during Day 1 of the 17th IAAF World Athletics Championships at Khalifa International Stadium on Sept. 27, 2019, in Doha, Qatar. (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)
گوئن بری رقابت در زنان چکش صلاحیت در طول روز 1 17 IAAF جهانی دو و میدانی قهرمانی در ورزشگاه بین المللی خلیفه در سپتامبر. 27, 2019, در دوحه, قطر. (عکس توسط Matthias Hangst/گتی ایماژ)

در اوت.10 سال گذشته بری خود بزرگترین پیروزی تا به امروز ادعا طلا در تابه هستم بازی quadrennial رویداد است که ویژگی های ورزشکاران از آمریکای شمالی و جنوبی و کارائیب است. بر روی سکو به عنوان فینال گونه های آمریکا سرود بازی او محوری او راست مشت به هوا.

"این یک گرمای لحظه واکنش; من فکر نمی کنم از عواقب زمانی که من بر روی سکو" بری گفت. "هنگامی که من از این تریبون من می دانستم که وجود دارد می تواند عواقب. هنگامی که شما در حال رشد و در دو و میدانی و تشکیل اولین تیم المپیک شما شنیدن داستان در مورد Tommie اسمیت و جان کارلوس شما می دانید وجود دارد می تواند عواقب اما شما هرگز درک چرا.

"اما من در مورد آن فکر نمی کنم در آن لحظه. در آن لحظه من می خواستم سیاه و سفید و قهوه ای جامعه بدانند که ما در اینجا من از طریق آنچه که شما در حال رفتن را از طریق."

بری نیست تنها آمریکایی در اعتراض به در پرو: شمشیرباز مسابقه Imboden عضو مدال طلا-تیم برنده و یک مرد kneeled بر روی سکو در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی. بری و Imboden شد تحریم شده توسط آمریکا در المپیک و پارا المپیک کمیته.

ناشناخته برای سال های بسیاری توت ناگهان پیام از بیش از همه به او ایمیل و رسانه های اجتماعی برخی از آنها تهدید به مرگ. او تخمین می زند او در مورد از دست رفته $50,000 در حمایت های مالی بود و او نیز تحریم شده توسط کمیته بین المللی المپیک دریافت 12 ماه مشروط — همان کمیته بین المللی المپیک که در هفته گذشته با ارسال بیانیه ای گفت: آن را "محکوم نژادپرستی در قوی ترین شرایط است."

همان کمیته بین المللی المپیک گفت: در اوایل سال جاری آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا هر نوع اعتراض نمایش در حال حاضر به تعویق افتاد توکیو المپیک و تأیید کرد که از موضع روز سه شنبه. اما یک روز بعد با تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی نظاممند موجب مرگ جورج فلوید, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: او در حال حاضر مایل به گوش دادن به یک ورزشکار شورا به بررسی راه های مختلف ورزشکاران نشان می دهد پشتیبانی از علل هر چند که شورای به طور معمول رفته راه باخ ترجیح میدهد.

به نوبه خود, دنیا, دو و میدانی, سر سباستین کو پشتیبانی از دو و میدانی ورزشکاران راست دست به اعتراض زدند.

USOPC مدیر عامل سارا Hirshland توییتی هفته گذشته که این سازمان "می ایستد با کسانی که خواهان برابری و برابر درمان" بیانیه ای که البته ملاقات با تمسخر و داستان از ورزشکاران آمریکا جزئیات چگونه آنها در حال جشن, در, رقابت, عرصه, اما, هنوز, چهره, نژاد پرستی به دور از آنها مهم نیست که چقدر موفق هستند.

روز دوشنبه در پاسخ به اعتراض Hirshland اعلام تشکیل یک ورزشکار رهبری گروه "برای به چالش کشیدن قوانین و سیستم های ما در سازمان است که با ایجاد موانع برای پیشرفت از جمله حق اعتراض."

بری به حق معتقد است که کمیته بین المللی المپیک است "هیچ چاره ای اما برای کشف گزینه است."

"حامیان مالی خود را ساخته اند که اظهارات آنها را با سیاه و سفید در جامعه از حقوق خود به مبارزه برای عدالت" بری گفت. "من باور دارم که یک گام در مسیر درست و امیدوارم چیزی خواهد آمد از این است."

همان بحث امر به USOPC که تعداد Nike, Comcast و ایالات متحده هواپیمایی در میان عمده آن طرف. همه کسانی که شرکت کرده اند اظهارات این ماه محکوم کردن نژادپرستی.

در یک مفصل نامه ارسال شده به توییتر در هفته گذشته او همچنین با اشاره به کمیته بین المللی المپیک را به ریاکاری در آن گفت: نمی خواهم در اظهارات سیاسی که بازی های خود را در حال, سیاسی, با جای پای مالیات دهندگان تقریبا تمام چند میلیارد دلاری را برای کشور خود را برای میزبانی بازی های المپیک است.

برای یک چکش پرتاب کننده مانند توت و یا شمشیرباز مانند Imboden, medaling در یک رویداد ورزشی بین المللی ارائه می دهد بهترین فرصت آنها را به ایجاد یک بیانیه.

صحبت در مورد نظرسنجی بری گفت: "اگر شما می خواهید ما را به بازیگران خود را برای قرار دادن در یک نمایش شما می خواهید ما را به انجام آن چیزهایی و آن را مانند یک پدر و مادر 'را به عنوان من می گویم نه به عنوان من انجام دهد.' آنها ایجاد یک هاله اثر برای حامیان مالی بسیاری از داستان های بسیاری از پیروزی ها و احساسات و همه چیز در حال رفتن به بسیار زیبا و صلح آمیز است اما تصویر آنها در حال ایجاد است wallpapering بیش از آنچه که ورزشکاران از طریق زمانی که آنها به خانه می آیند و یا حتی آنچه که آنها فکر می کنم در مورد زمانی که آنها در بازی.

"چرا از آن است که کمیته بین المللی المپیک می گویند نگه داشتن این چیزها از بازی'? این غیر ممکن است. آن را غیر ممکن به سکوت ورزشکاران به ویژه هنگامی که این اوج حرفه ای خود را."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن