Wipe & Obfuscate اطلاعات شناسایی خود را در اعتراض عکس های ناشناس های

هر عکس شما را با آن حمل مقدار قابل توجهی از ظاهر "نامرئی" و در عین حال اطلاعات مهم شناخته شده به عنوان ابرداد

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

هر عکس شما را با آن حمل مقدار قابل توجهی از ظاهر "نامرئی" و در عین حال اطلاعات مهم شناخته شده به عنوان ابرداده. اگر چه ابرداده است که معمولا مفید برای مرتب کردن عکس های خود را با محل و تاریخ که همان اطلاعات به طور بالقوه می تواند علیه شما استفاده می شود به خصوص اگر تصاویر گرفته شده در طول یک وضعیت مخاطره آمیز.

این تظاهرات که اتفاق افتاده در سراسر کشور بیش از کشتن جورج فلوید توسط افسران پلیس شده اند مملو از درد و خشم. مسالمت آمیز تظاهرات در خیابان ها تبدیل خشونت به عنوان تظاهر کنندگان و غارتگران ربوده شده آنها و گوشی های هوشمند در همه جا ضبط همه چیز را که پایین رفت.

متاسفانه هر عکس که شما را در یک اعتراض یا مارس ممکن است حاوی داده های EXIF که اجرای قانون مقامات به طور بالقوه می تواند استفاده برای پیگیری که در آن و زمانی که عکس گرفته شده بود. ارسال یک تصویر از یک اعتراض آنلاین نه تنها می تواند احتمالا شما را در تیررس پلیس صرف نظر از بی گناهی خود را نیز می توانید با قرار دادن مردم در عکس های خود را در معرض خطر نیز هست.

در حالی که راه های مختلفی برای حذف اطلاعات EXIF وجود دارد یک ابزار است که می رود بالا و فراتر از شستشو از آن ابرداده. بهترین از همه, آن را با این نسخهها کار بر روی هر پلت فرم به طوری شما می توانید از آن استفاده کنید این که آیا شما یک تلفن آندروید یا آی فون.

ایجاد شده توسط توسعه دهنده اورست Pipkin, تصویر, اسکرابر ناشناس عکس های گرفته شده در تظاهرات و تجمعات با از بین بردن تمام ابرداده از آنها. در بالا از آن, آن را سریع ابزار ویرایش به تیرگی چهره, آدرس, تشخیص, لباس و دیگر اطلاعات در عکس است که می تواند کمک در شناسایی شما دیگران و یا مکان. با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و حفظ مال شما و هر کس دیگری را در گمنامی شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آنچه که شما ارسال و یا به اشتراک گذاری ،

مرحله 1: بارگذاری یک عکس به تصویر اسکرابر

هر کسی می تواند دسترسی به تصویر اسکرابر آن را به عنوان در حال حاضر تنها در دسترس از طریق مرورگر وب خود را. بازدید everestpipkin.github.io/تصویر-اسکرابر در هر مرورگر تلفن همراه ضربه بزنید بر روی "باز کردن تصویر" در بالا سمت چپ و را انتخاب کنید که چگونه برای وارد کردن یک تصویر است. شما می توانید یک عکس را از حق دور و یا آپلود یک از سهام خود را از گالری یا فایل منیجر. هنگامی که شما پیدا کرده ام تصویر بر روی آن ضربه بزنید به آن بار.

توجه داشته باشید که شما می توانید انتخاب کنید عام و نه فقط تصاویر. اما اگر شما انتخاب می کنید یک فایل فیلم به آن باز خواهد شد یک ابزار که در آن شما نیاز به انتخاب قاب تصویری که شما می خواهید برای فشرده هنوز هم تصویر. ما در بر داشت که آن کار نمی کند به خوبی (یا همه) بر روی آندروید است اما با این نسخهها کار در iOS.

مرحله 2: بررسی و حذف هر گونه اطلاعات EXIF

اگر هیچ اطلاعات EXIF ذخیره شده در تصویر آن را می گویند و شما می توانید ادامه برای ویرایش تصویر. هنگامی که وجود دارد این است که داده های EXIF آن ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش به عنوان یک موضوع از متن است. در حالی که شما ممکن است درک نیست که همه آن را, اگر شما تجزیه از طریق آن مشاهده خواهید اطلاعات شما مانند دوربین و مدل, نرم افزار, نسخه, تاریخ اسیر خود برچسب جغرافیایی محل و خیلی بیشتر.

به طور دائم حذف داده های EXIF از عکس ضربه بزنید بر روی "اسکراب Exif اطلاعات" را فشار دهید در پایین صفحه نمایش. یک pop-up ظاهر می شود تایید حذف; شیر بر روی "بستن" یا "OK" به ادامه.

مرحله 3: Obfuscate اطلاعات در عکس

در حال حاضر شما می توانید با استفاده از ابزار قلم مو به تیرگی چهره ها و اشیاء دیگر را در عکس خود را. اولین انتخاب نوع قلم مو شما می خواهید از این سه گزینه در دسترس است که عبارتند از "رنگ" (سیاه و سفید تنها رنگ), "Blur" (شعاع آن را می توان تنظیم) و "لغو" (خود را پاک کن قبلی دو گزینه).

رنگ سیاه و سفید است که بسیار شهودی و بنابراین ما به سرعت نشان می دهد Blur tool در مثال ما. شیر که پس از لمس و کشیدن انگشت خود را در منطقه از تصویر که باید تاحدودی گیج کننده. هنگامی که شما اجازه رفتن اثر تاری ظاهر خواهد شد اگر چه آن ممکن است چند ثانیه برای پردازش تصویر.

اگر تاری به نظر می رسد عجیب و غریب شما می توانید تنظیم "Blur با شعاع" به شدت است که به نظر می رسد بهتر است. ممکن است برخی از آزمون و خطا در اینجا تا زمانی که شما پیدا کردن راست شعاع که شما سپس می توانید با استفاده از هر گونه تصاویر زیر. توجه داشته باشید که:

تاری تابع ساخته شده در pixelization و سر و صدا و نسبتا غیر قابل برگشت - اما اطلاعات بسیار حساس باید تحت پوشش با ابزار رنگ.

— اورست Pipkin (توسعه)

به حذف هر گونه تیرگی و یا سیاه و سفید رنگ بر روی تصویر ضربه بزنید بر روی "لغو" و قرعه کشی بیش از ویرایشهای با انگشت خود را به آنها را حذف کنید. شما همچنین باید این گزینه را به "چرخش تصویر" با استفاده از این ابزار در بالای صفحه نمایش است که چرخش تصویر در جهت عقربه های ساعت 90 درجه افزایش است. چرخش تنها مفید است اگر آن را آپلود به سایت نادرست و یا اگر شما در زمان عکس در گرایش های مختلف از شما فکر می کنید.

گام 4: صرفه جویی در خود را ویرایش تصویر

هنگامی که شما به پایان رسید با تار و سیاه رنگ و چرخش ذخیره عکس با ضربه زدن بر روی "ذخیره تصویر" در بالای صفحه. در حال حاضر بسته به نوع دستگاه شما چه اتفاقی می افتد در اینجا متفاوت است.

برای مثال اگر شما بر روی آی فون و استفاده از سافاری یک pop-up ظاهر خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید برای مشاهده و یا دانلود روی تصویر. مشاهده آن را باز آن را در همان تب و از آنجا شما می توانید آن را ذخیره کنید به عکس های خود را برنامه با استفاده از به اشتراک گذاری ورق. دانلود آن را قرار داده و آن را به طور پیش فرض پوشه در فایل هایی که شما تعیین کرده اند.

در اکثر دستگاه های آندروید این تصویر را فقط دانلود کنید حق دور پس از بهره برداری "ذخیره تصویر" را با یک لینک به آن را باز کنید تا پس از آن به پایان رسید. تصویر شما ذخیره خواهد شد به طور پیش فرض پوشه برای محبوبیت.

مرحله 5: بررسی فراداده بود پاک کرد (اختیاری)

عکس خود را در حال حاضر مبهم به عنوان مورد نیاز و پاک از تمام داده های EXIF. اگر می خواهید مطمئن شوید که عکس شما پاک است آن را اجرا کنید از طریق تصویر اسکرابر دوباره. هنگامی که آن را اسکن برای ابرداده آن را فقط نشان می دهد یک بیت از اطلاعات بی فایده که هیچ کس واقعا می تواند استفاده از لینک به شما به طور مستقیم.

شما همچنین می توانید سعی کنید به دنبال در محل از طریق گوشی های هوشمند خود را بومی عکس برنامه که معمولا نشان می دهد مختصات. شما می توانید ببینید که محل گم شده است در عکس برنامه برای آی فون (نقشه و آدرس معمولا نشان می دهد سمت راست بالا "نشان می دهد در تمام عکس ها").

Pipkin نیز ذکر شده است که تصویر اسکرابر نیست به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در هر نقطه. در حالی که تصویر خود را برای اولین بار ارسال شده به برنامه های وب با ابرداده دست نخورده پردازش تصویر رخ می دهد تنها در مرورگر وب بر روی دستگاه شما وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. شما می توانید کد منبع اگر شما خیلی تمایل بیش در Pipkin را در GitHub.

مرحله 6: اضافه کردن تصویر اسکرابر به صفحه اصلی شما (اختیاری)

اگر شما قصد استفاده از تصویر اسکرابر ابزار زیادی یک نشانه در مرورگر خود ممکن است به اندازه کافی. به جای آن شما می توانید ایجاد یک میانبر برای دسترسی به آن به عنوان یک آیکون بر روی صفحه اصلی خود را. هر مرورگر متفاوت است اما همیشه منطقی ساده است.

اگر شما نیاز به کمک با ایجاد یک میانبر صفحه نمایش برای تصویر اسکرابر اتمام راهنماهای ما در انجام این کار با سافاری, گوگل کروم و فایرفاکس. دیگر مرورگرهای مشابه خواهد بود. ما در بر داشت که "برنامه" آیکون به نظر می رسد بهتر است در اندیشه از آن را در iOS اما شاید یک روز که تغییر خواهد کرد.

این مهم است که توجه داشته باشید که صرفا شستشو عکس از آن داده های EXIF و مات چهره نمی تواند به طور کامل محافظت از شما و بسیاری از مراحل دیگر است و باید نسبت به ایمن ماندن. اگر شما در حال ارسال این عکس آنلاین, شما باید در نظر با استفاده از یک ناشناس به حساب اتصال به VPN در هنگام ارسال و غیر فعال کردن رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری مکان در هنگام ارسال از منزل و یا محل کار است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن