'ارتباط با پوگبا آسان است' - برونو فرناندز در هیچ شک بیش از منچستر یونایتد هافبک مشارکت

برونو فرناندز هیچ شک و تردید است که او و پل پوگبا می تواند به بازی در کنار یکدیگر در منچستر یونایتد هافبک بیان

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

برونو فرناندز هیچ شک و تردید است که او و پل پوگبا می تواند به بازی در کنار یکدیگر در منچستر یونایتد هافبک بیان کرد که منطبق بر جام جهانی برنده خواهد بود "آسان" را به عنوان او یکی از بهترین بازیکنان در لیگ برتر است.

Fernandes آمار زمین در حال اجرا در اولدترافورد بعد از ژانویه از ورود به ورزشی C. P. سرعت یابم خود را به شیاطین سرخ وفادار با یک رشته مستقل از اجرای برنامه برای قرار دادن پرداخت به هر گونه سوال در مورد اقتباس دوره است.

25 ساله سوء استفاده به عنوان یک بالابر به باشگاه, الهام بخش, ایالات متحده را به ستارگان فرم قبل از مستند و در نتیجه کاهش نیش از دست داشتن پوگبا به آسیب برای یک تکه بزرگ از این فصل است.

با فرانسوی در حال حاضر مناسب دوباره این سوال مطرح شده بود که آیا دو ذهن خلاق خواهد بود قادر به جفت کردن به اثر خوب در تئاتر رویاها.

برای Fernandes هر چند وجود خواهد داشت بدون مسائل در حالی که اضافه کردن که داشتن یک جا-دوباره مارکوس Rashford را در اختیار خود می سازد اوله گونار Solskjaer لباس یک نیروی شایسته صلاحیت لیگ قهرمانان.

"من فکر می کنم در ارتباط با پل و مارکوس آسان است" پرتغال بین المللی گفت: باشگاه, وب سایت رسمی. "آنها دو تن از بهترین بازیکنان در لیگ برتر آنها ویژگی به ما کمک زیادی.

"آنها در حال حاضر نشان داده شده است که و من فکر می کنم در حال حاضر با هر دو آنها پشت ما خواهد بود قوی تر از قبل و این برای ما خوب است. در حال حاضر هر کس مناسب است و ما می توانیم بهتر انجام دهید در آموزش زمین و بدیهی است که در این بازی ها.

"آنچه که من آموخته ام این است که این باشگاه است که در اینجا برای برنده شدن در همه چیز آن را می توانید. این است که تمرکز من این است که چرا من را انتخاب کرد منچستر یونایتد. من می خواهم به اینجا و من می خواهم به یک قهرمان و مبارزه برای هر عنوان است.

"برای من شخصی, اهداف همیشه به انجام بهتر از قبل است و این هدف همان است که تیم – آن را در مورد گرفتن یک محل در لیگ قهرمانان. من فکر می کنم این تیم سزاوار بود در لیگ قهرمانان.

"بعد از چند بازی شاید برخی از بازیکنان نمی دانم و در حال حاضر آنها بیشتر خواهد بود آماده برای بازی در برابر من. اما من نیز آماده تر و هیجان زده تر و انگیزه بیشتر برای انجام بهتر و بهتر. که هدف من."

ایران در حال حاضر در مکان پنجم, بازگشت به لیگ برتر اکشن روز جمعه با سفر به خوزه مورینیو را به تاتنهام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب