مرکزی: قوچ لباس جدید مناسب نیست با یاد نام تجاری

قوچ خود را معرفی جدید لباس و ترکیب رنگ برای سال 2020 فصل چهار شنبه صبح. (لس آنجلس قوچ)تمام تصمیم گیری های دشوا

توسط PATRIS-MUSIC در 25 اردیبهشت 1399
The Rams introduced their new uniforms and color combinations for the 2020 season Wednesday morning. <span class="copyright">(Los Angeles Rams)</span>
قوچ خود را معرفی جدید لباس و ترکیب رنگ برای سال 2020 فصل چهار شنبه صبح. (لس آنجلس قوچ)

تمام تصمیم گیری های دشوار قوچ ساخته شده اند در سال های اخیر جابجایی و ساخت یک استادیوم جدید rebranding این تیم به پیروزی بیش از L. A. بود شاید ساده ترین.

فقط آمدن به لس آنجلس قوچ می شده اند به اندازه کافی.

وجود دارد بدون نیاز به استخدام یک هنرمند به دوباره ایجاد آرم تیم و یا یک طراح را بیش از این ، قوچ نیست که به شکل یک راه را به عنوان معتبر به لس آنجلس زیرا آنها بخشی از این شهر پارچه. آنها این شهر را برای اولین بار ورزش حرفه ای تیم در سال 1946. داجرز در اینجا نقل مکان کرد و در سال 1958; لیکرز وارد در سال 1960.

در عین حال در اینجا ما هستند. قوچ در حال برنامه ریزی برای نشان دادن لباس های جدید در ماه جولای در چه بوده است این رویداد برای اولین بار در SoFi ورزشگاه در ماه جولای از چند روز قبل از آنجا به تعویق افتاد کنسرت تیلور سویفت. در عوض به دلیل COVID-19 همه گیر از آن انجام شد چهار شنبه آنلاین و بیش از رسانه های اجتماعی و این یک چیز خوب است. به دلیل آن را آسان تر به چشم پوشی از توییت عصبانی تر از آن است که با صدای بلند بوس از یک زندگی جمعیت.

Shown is the Rams' new helmet for the 2020 season. <span class="copyright">(Los Angeles Rams)</span>
نشان داده شده است قوچ' جدید کلاه برای سال 2020 فصل است. (لس آنجلس قوچ)

"آنها به ما گفت که آنها می خواستند به شاخ" کوین Demoff این قوچ' افسر ارشد عامل گفت: در ماه مارس زمانی که تیم خود را نشان داد لوگوی جدید. "آنها گفت: آنها می خواستند آبی و زرد و این چیزی است که ما انجام دادیم."

در واقع این چیزی است که اتفاق افتاده است.

قوچ می خواستم طرفداران خود را شاخ و پشت آنها می خواستند خود را پشت آبی و آنها می خواستند خود را زرد برگشت.

آنها ارائه خودسرانه نقاط صحبت کردن را به یک هنرمند به reimagine یک نگاه جدید به عنوان Demoff این هفته گفت: "مطابقت با سبک و طراحی" از SoFi ورزشگاه. طرفداران می خواستم رجعت کشباف اریک Dickerson, جک Youngblood شماس جونز و روم گابریل که آنها در حال حاضر پوشیدن به سالن بزرگ.

Demoff ممکن است فکر او گوش دادن اما او را نمی شنوند.

قوچ اول شد تیم NFL به یک آرم روی کلاه خود را پس از هافبک فرد Gehrke بزرگ-پدر بزرگ 2018 ملی MVP لیگ مسیحی Yelich, نقاشی شاخ در تیم, چرم, کلاه های در سال 1948. یاد کلاه آبی و زرد شاخ گردان گوش و سوراخ شد, استاندارد طلا برای کلاه ایمنی طراحی شده است. Gehrke آرم شده بود باشگاه علامت تجاری تا قوچ' طراحی مجدد این فصل.

کلاسیک قوچ لباس شد یکی از بهترین ها در NFL تاریخ و به عنوان مجزا لس آنجلس به عنوان لیکرز' بنفش و طلا یا داجرز' آبی و سفید.

Rams fans want the throwback jerseys of players such as Eric Dickerson. <span class="copyright">(Associated Press)</span>
قوچ طرفداران خواهید رجعت کشباف از بازیکنان مانند اریک Dickerson. (آسوشیتد پرس)

در حالی که لیکرز و داجرز گاهی اوقات ممکن است با سرهم بندی کردن خود و لباس آنها را درک کنند و درک خود را از تاریخ و آنچه در این نمادها به معنای شهر است. قوچ هرگز درک و قدردانی تاریخ خود را در لس آنجلس و چه کلاسیک لباس و شاخ معنی به طرفداران خود را.

آنها نمی نیاز به reimagine چیزی. طرفداران فقط می خواستم خود را به قوچ پشت نمادین لباس و تمام. نه چیزی کمتر.

"لباس ها و آرم های ورزشی تبدیل به بخشی از واژگان و تبدیل نمادین به دلیل آنچه که بازیکنان را در آنها نه به دلیل آنچه که طراحی شده است" Demoff به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. "بنابراین ما واقعا هیجان زده برای دیدن آن را به زندگی می آیند."

The Rams describe the colors of their new uniforms as Rams Royal (blue), Sol (yellow) and Bone (white). <span class="copyright">(Los Angeles Rams)</span>
قوچ توصیف رنگ خود لباس های جدید به عنوان قوچ سلطنتی (آبی) سل (زرد) و استخوان (سفید). (لس آنجلس قوچ)

هسته ای از بیانیه ای که درست است اما قوچ' اقدامات مبتنی بر این واقعیت اشتباه بودند. قوچ و آرم یاد شد نه تنها به خاطر آنچه دیکرسون, Youngblood جونز و گابریل را در آنها اما این ارتباط که بین آنها ساخته شده و طرفداران خود را در طول 50 سال است. کسانی که لباس و کلاه به نمایندگی از این موضوع است که ارتباط نسل قوچ طرفداران. این است که به سادگی در مورد بد طراحی مجدد آن را در مورد نادیده گرفتن اهمیت آنچه در طراحی های قدیمی نشان داده شده است.

اگر قوچ به سادگی نورد کلاسیک آبی و زرد لباس که Dickerson و Youngblood عینک خود را به عنوان اصلی تاپیک و آبی و سفید لباس که جونز و گابریل عینک خود را به عنوان تناوب قوچ طرفداران را شاد. در عوض آنها یک مجموعه ای از لباس های با شیب اعداد به عنوان ناآشنا به کلمات این تیم مورد استفاده برای توصیف خود را در رنگ های جدید — قوچ سلطنتی (آبی) سل (زرد) و استخوان (سفید).

وجود ندارد بسیاری از لباس های که در نظر گرفته نمادین در ورزش است. قوچ یکی بود اما آنها نمی شوم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب