برنده با بردی نیست با توجه به Bucs

در ماه مارس سال 2020 یکی از بزرگترین quarterbacks که تا به حال بازی فوتبال در سمت چپ تنها تیم حرفه ای او تا به

توسط PATRIS-MUSIC در 21 تیر 1399

در ماه مارس سال 2020 یکی از بزرگترین quarterbacks که تا به حال بازی فوتبال در سمت چپ تنها تیم حرفه ای او تا به حال شناخته شده است.

آن را احساس می کند مانند شوک که آمد و رفت و خیلی سریع شاید به دلیل وجود داشته اند به مراتب بیشتر و مهم جهانی موضوعات نفوذ ورزشی.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

باید همه ما فقط در حال حاضر پذیرفته شده تام بردی خلیج تمپا Buccaneers کارفرمایی? من می دانم که آن را هنوز هم برای من سخت برای دیدن او در آن است ، آن را یک چالش به تصور خود با نام تجاری کارآمد over-the-middle عبور قالب را به جرم ... که نوسان شد اما حجیم تحت Jameis وینستون سال گذشته است. چند بردی فکر می کنم در حال رفتن به آشکار سقوط از هم جدا و دور از جدید انگلستان اما او را عامل خارج از انکوباتور از "پاتریوت راه" است که در مجموع ناشناخته است. آن را برای رفتن به یک تنظیم.

وارد بروس Arians مرد وظیفه سازماندهی موفقیت نهایی عمل به بز حرفه ای.

در حالی که تام بردی همکار جدید انگلستان سابق پت راب Gronkowski و حتی تاسیس Tampa Bay ستاره مانند کریس گادوین یا مایک ایوانز ممکن است را در مرکز صحنه توجه در میان این آزمایش از آن خواهد شد Arians در کنترل.

Head Coach Bruce Arians now has arguably the greatest QB of all time as his starter — but can he win with him? (Photo by Michael Reaves/Getty Images)
سر مربی بروس Arians در حال حاضر مسلما بزرگترین QB از همه زمان خود را به عنوان استارتر — اما او می تواند برنده ، (عکس از مایکل نفره/گتی ایماژ)

چگونه می توانید Arians این خجالت از ثروت کار می کند ؟

کل این عملیات کاملا یک پیچ و تاب و برای Arians. او قطعا نمی تواند پیش بینی کرده اند که در این موقعیت از یک سال و نیم پیش. زمان مربی به ظاهر بازنشسته از حرفه ای پس از سال 2017 فصل پس از پنج سال اجرا با آریزونا کاردینالز. پس از مسائل مربوط به سلامت یک موضوع در دو سال گذشته در آریزونا آن را به نظر می رسد Arians زمان در لیگ بود که در پایان آن است. حتی در حالی که او با غلبه بر احساسات خود را در طول نهایی کنفرانس خبری او به عنوان دقیق چقدر او می خواهم از دست بازیکنان و مراسم از کیکآف Arians گفت: "اشک شما ببینید واقعا اشک از شادی و صلح است."

او صدا مثل یک مرد مایل به راه رفتن دور. به وضوح او نبود.

دو سال بعد Arians وسوسه شد از بازنشستگی و در زمان Tampa Bay Buccaneers سر کار مربیگری. فرفره تا به حال خود را تجدید نظر. شاید مهمتر از همه به Arians این Bucs او اجازه استخدام بزرگترین کارکنان مربیگری در لیگ برتر در زمان. او آن را بر خود به پر کردن آن با اقلیت زنان و مربیان است.

Arians آن می شود اشاره کرد که عدم تنوع در سر مربیگری صفوف شروع می شود با کمبود تنوع در استخر از نامزدها. ساخت یک بازی به خیط و پیت کردن که برکه با نامزد شد یک ماموریت برای Arians.

آن را نیز به طور گسترده ای شناخته شده است که بروس Arians بود مؤمن بزرگ در Jameis وینستون استعداد. خود را به صورت عمودی و شیب دار طبیعت به عنوان یک رهگذر مناسب Arians' "هیچ خطر آن هیچ بیسکویت" راه از جرم. او بر این باور او می تواند او را به نقطه که در آن او بود, با کیفیت بالا استارت. سپس وینستون بازی با راه بیش از حد "آن را در معرض خطر" در سال 2019 و Buccaneers رفت و در یک جهت متفاوت است.

اولین ماموریت همچنان یک اولویت است. دوم بازسازی Jameis وینستون است. در جای خود Arians یک ماموریت جدید: دریافت این ragtag گروه یک کاسه فوق العاده برنده شوید. و به سرعت.

آن را سخت به یاد داشته باشید بیشتر نفع خود-در حال حاضر عملیات از زمان تکرار Tampa Bay Buccaneers. آنها 67 سال سر مربی آورده از بازنشستگی به زودی به توان 43 ساله کارفرمایی و یک سالن از شهرت تنگ, پایان, که همچنین ترک همینطور نوه ها از یک پست-در حال پخش حرفه ای. سه نفر نشان دهنده ترین طبقه و چهره شناخته شده از زمان Bucs. و همه آنها به احتمال زیاد با توجه به این فوتبال چیزی که در یک سال-به-سال پایه. این امر می تواند در مجموع ناراحت اگر همه آنها در تصویر توسط 2022 در فصل. "اکنون" در win-در حال حاضر نمی تواند هر گونه کم و بیش روشن است.

از آن خواهد شد تا به Arians برای قرار دادن با هم یک جرم است که حس می کند برای همه درگیر در سفارش به سرعت انجام رساندن این هدف است. آن را به یک ورزش جذاب به خصوص با توجه به بی سابقه بودن این COVID-19 ویران offseason. بر خلاف وقتی که او آمد به تمپا خود کارفرمایی ایده آل نیست در مقاله مناسب برای راه Arians همیشه ساخته جرائم.

زمانی که Arians شد بازی-تماس گیرنده و سر مربی در آریزونا Carson Palmer led NFL با 2,923 هوا متری در 2015 فصل. زمانی که Arians بود موقت سر مربی و بازی-تماس گیرنده با Indianapolis Colts در سال 2012, اندرو شانس led تمام quarterbacks با 101 می اندازد 20-plus متری. پس از آن جای تعجب نیست که وینستون led تمام quarterbacks در هوا متری و عمیق می اندازد (20-plus هوا متری) در فصل گذشته (در هر SportsRadar). بهترین جرائم در سال های اخیر همه خواستار کارفرمایی فشار توپ downfield.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

آیا Arians انتظار 2020 نسخه از تام بردی به تکرار است که سبک بازی ؟ بردی بود 12th با 64 عبور از 20-plus هوا متری در 2019. او catchable تصویب رای دادن در آن می اندازد و از 40.6 درصد بود بسته وسط میان مربوطه استارت نگه داشتن شرکت با امثال اندی دالتون, فیلیپ رودخانه ها و دواین هاسکینس. انتظار بردی به یک رهگذر مانند پالمر شانس و یا حتی وینستون شد برای Arians در سال های اخیر به نظر می رسد مانند یک احمق ورزش.

اگر Arians پشت صفحة عمودی مسیرهای آن را نه لزوما بدترین خبر برای گسترده گیرنده. هر دو Chris گادوین و حتی مایک ایوانز قادر به پر رونق در همه زمینه ها در این زمینه است. گادوین سرآمد در تقریبا هر مسیر در سال گذشته اما پذیرش ادراک را نشان می دهد او عالی بود در حفاری و slants:

از جمله در شکستن الگوهای کامل خواهد بود برای زمان تکرار بردی. آن را ممکن است تعجب برخی از مردمی اما در حالی که ایوانز بود ستارگان مجری در nines پست ها و گوشه ها (همه عمیق مسیرهای) او همچنین تیز در slants و فر در پذیرش و ادراک خود را به عنوان به خوبی. او می تواند اضافه کردن بیشتر از آن الگوها به نمونه کارها خود را برای تنظیم به بردی بازی. علاوه بر این ایوانز و گادوین سال-در سال-از رقابت-گرفتن دلاوری کمک خواهد کرد به پاک کردن دقت مسائل بردی نشان داد در سال 2019 به عنوان بازوی او استعداد شروع به افول است. ایوانز بررسی در با 87 درصد رقابت نرخ گرفتن در پذیرش و درک و گادوین با 84.2 درصد علامت هر دو در 10 صفحه در میان بیش از 50 گیرنده های نمونه سال گذشته است.

Arians در حال حاضر نشان داده شده است او مایل به اجازه بردی تماس برخی از عکس ها در تعقیب یکی از آخرین حلقه برای همه درگیر. سر مربی تیم گفت که آن بردی که کشیده رشته برای دریافت Gronkowski به تمپا در حالی که Arians خود پا به کنار. این آینده از یک مربی که معروف هرگز برجسته تنگ پایان موقعیت. که ممکن است بزرگتر نشانه آن است که Arians خواهد قالب جرم در اطراف بردی از ما به آن اعتبار است.

خواهد بردی مبارزه با ارواح ؟

در حالی که هوا متری آمار و تناسب گسترده گیرنده به طور طبیعی بیشتر توجه آنها ممکن است بزرگترین مانع. در سال های گذشته Arians' جرائم نیز خواسته کارفرمایی برای نگه داشتن بر روی توپ را عمیق تر قطره و به دنبال آن downfield فرصت. آن دعوت کرده است فشار بیشتر برای کسانی که quarterbacks. وینستون (47) یکی از مهمترین و اخراج رهگذران در NFL سال گذشته است.

اجازه دهید روشن است: این امر می تواند یک کابوس برای بردی. جای تعجب ضعیف خط حمله بازی بود که یک عامل بزرگ در بردی فقیر آماری فصل است. او رتبه آخرین مرده با 34.9 درصد catchable تصویب رای دادن تحت فشار در میان quarterbacks شروع به هشت به علاوه بازی های سال گذشته است. او همچنین پرتاب توپ به دور یک لیگ-بالا 40 بار کشتن دیسک و تانک اموال در خارج از هیئت مدیره در اولین اشاره از مشکل. میهن پرستان سابق هم تیمی Randy Moss به تازگی رفت و در رکورد با استفاده از این به عنوان یک نگرانی بزرگ برای جدید-نگاه Bucs.

در واقع این تمپا بزرگترین نگرانی است. وجود دارد مقدار زیادی است که می تواند انجام شود برای دریافت گادوین و ایوانز در موقعیت های موفق حتی با به خطر بیافتد نسخه بردی. اما اگر آن را سقوط از هم جدا در خط هیچ یک از آن مهم خواهد بود.

این Bucs معامله شد تا برای Tristian Wirfs آیوا به برق وصل کردن یک سوراخ در یکی از مقابله با لکه های. این است که هنوز هم به احتمال زیاد به زیر متوسط عبور حفاظت گروه به ویژه پس آن را سخت به تصور کنید که یک تازه کار بلافاصله تبدیل شدن به یک با کیفیت بالا و استارت که در آن موقعیت در coronavirus-کوتاه offseason.

راه حلی برای مشکل فشار نیز ممکن است یکی دیگر از نیشگون گرفتن و کشیدن از Arians. از آن خواهد شد تا به او و بایرون Leftwich به طراحی بازی می کند که گرفتن توپ از بردی دست به سرعت. فصل گذشته بردی به حال 2.58-برای بار دوم به پرتاب. که نمی تواند هنجار برای سال 2020 و در واقع این طولانی ترین زمان برای پرتاب در هر فصل برای بردی در تقریبا یک دهه است. هر چیزی بیش از 2.5 ثانیه است outlier برای بردی:

2018 - 2.45 ثانیه

2017 - 2.56 ثانیه

2016 - 2.39 ثانیه

2015 - 2.26 ثانیه

2014 - 2.34 ثانیه

2013 - 2.39 ثانیه

2012 - 2.42 ثانیه

2011 - 2.47 ثانیه

این یک راه حل ممکن است اما هیچ تضمینی وجود ندارد. آنچه که در مجموع قفل است که بروس Arians دارای یک مقدار زیادی از کار را به انجام. خیلی از این کار نیاز به درون گرایی و ترفند برای برخی از چین و چروک پوست که نمی شد در حال حاضر فقط در یک جرم که فانتزی مدیران در سال 2019 ولی کالاهای اساسی از حملات موفق در طول سال. این Gronk کسب و ادای احترام به بردی در حرکت بود نشانه آن است که Arians است تا برای تنظیم. اما آن تغییر نمی کند واقعیت این حجم کار.

شما نیاز به در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در این Bucs جرم در هر سطح. این است که مجموعه ای موثر از استعداد شکی نیست اما شما در حال شرط بندی بر روی Arians و شرکت. بدانند زیادی در یک پنجره کوچک.

اگر 2020 یا 2021 خلیج تمپا Buccaneers در حال به انجام رساندن هدف خود را از برنده شدن در مسابقات در حالی که نورد قوی جرم آن را در دست یک افسانه مربیگری کار با بروس Arians. به همین دلیل گریز از مرکز مربی یک بار دیگر خواهد بود یکی از شخصیت های کلیدی در داستان این فصل است.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکستtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن