راجر Goodell می خواهد khezri در NFL. کدام تیم بهترین متناسب?

عکس: تد S وارن/APاین احتمال وجود دارد khezri هرگز در بازی NFL دوباره. با وجود راجر Goodell گفت: در این ماه که

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399
<span>Photograph: Ted S Warren/AP</span>
عکس: تد S وارن/AP

این احتمال وجود دارد khezri هرگز در بازی NFL دوباره. با وجود راجر Goodell گفت: در این ماه که لیگ "اشتباه" بود و نه برای گوش دادن به بازیکنان خود را در طول تظاهرات علیه بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس NFL کمیسر نیست عذرخواهی به Kaepernick و موفق به حتی ذکر است او را با نام.

شواهد کمی وجود دارد که هر تیم باید بتن طرح به امضای 32 ساله اما Goodell گفت: در این هفته او "تشویق" تیم به ثبت نام Kaepernick. او همچنان یکی از بهترین ارزش برای پول خریدهای وجود دارد: لیگ-میانگین کارفرمایی در دسترس به صورت رایگان. وجود ندارد بسیاری از نقاط شروع در سمت چپ کارفرمایی, چرخ فلک, اما باقی می ماند وجود دارد مقدار زیادی از مکان های که در آن او می تواند یک کیفیت نسخه پشتیبان تهیه. در اینجا بهترین متناسب با اگر او بازگشت به NFL (NB: این تیم است که با توجه به Kaepernick به جای آنهایی هستند که به احتمال زیاد او را امضا).

Kaepernick اولیه اجرا با 49ers در سال 2012 و 2013, زمانی که او پاره از طریق لیگ با گیج کننده نمایش سرعت و قدرت بازوی خدمت به عنوان شروع یک مینی انقلاب در NFL. گسترش-گزینه بود و آن را در اینجا به ماندن بگیرید. طبیعی پایانی است که گروه پیشگامان: Lamar جکسون و کلاغ در سال 2019.

Kaepernick تهاجم هماهنگ کننده و بازی-تماس گیرنده در سال 2012 ؟ گرگ روم. کلاغ' در سال 2019? گرگ روم. Kaepernick سر مربی در سال 2012 ؟ جیم Harbaugh. کلاغ در سال 2019? جان ما جیم بیشتر مبتنی برادر.

مربوط به: او را 31, MVP و برنده ثابت. پس چرا نمی تواند مخفی نیوتن پیدا کردن کار ؟

The 49ers رفتن نیست تقریبا به دور خود طرح به عنوان کلاغ; پیشگامان به ندرت انجام دهد. اما کالاهای اساسی از روم سیستم باقی می ماند همان. نمایشنامه Jackson چنین سازگار با آسیب در سال 2019 هستند آنهایی که Kaepernick در حال اجرا بود به چنین اثر نامطلوب هفت سال پیش.

کلاغ اتفاقا باید بحث امضای Kaepernick تنها برای چشم انداز را از طریق سقوط. Ex-کلاغ ستاره Ray Lewis ادعا می کند این تیم گذشت Kaepernick با توجه به توییت از Kaepernick را که با هدف لوئیس و این تیم را صاحب استیو Bisciotti.

میهن پرستان را تنها واقعی "باز" شروع کارفرمایی نقطه باقی مانده در لیگ. در حال حاضر آنها را به باز کردن فصل دوم-سال اواسط دور پیش نویس انتخاب جارت Stidham. اما در حالی که Kaepernick امر نشان دهنده ارتقاء بیش از این اثبات نشده Stidham کمی وجود دارد به هیچ شانس او را از پیوستن به این تیم است.

میهن پرستان' روابط با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در هر حرکت برای Kaepernick مشکل ساز است. و در حالی که این ایده از یک بازیکن به عنوان یک "انحراف" است که به طور معمول یک نبوت خود انجام (تیم ها و روزنامه نگاران در مورد پتانسیل یک بازیکن بودن حواس پرتی به طوری که بسیار بحث است انحراف) وجود دارد خواهد بود غیر قابل انکار رسانه ها در تابش خیره کننده در هر تیم به ارمغان می آورد که در Kaepernick نه از رئیس جمهور خود را. که تیم بودن پرستان را تقویت سر و صدا و بدون تیم است و بیشتر نسبت به انحراف از این لایحه Belichick جدید انگلستان است.

عبور در Kaepernick نیست به طور کامل خاموش-میدان بر اساس تصمیم گیری ، این پرستان توهین آمیز سیستم تماس به صورت پیچیده و زمان بر اساس رهگذر. Kaepernick نه. در حالی که به نظر می رسد به احتمال زیاد در حال حاضر زمان Belichick خواهد یک تلفن همراه بیشتر کارفرمایی تحت مرکز وجود دارد کمی به هیچ شانس که Kaepernick خواهد بود کارفرمایی به راهنمای آنها را به پست-تام بردی عصر.

سیاتل تنها تیم است که به ارمغان آورده اند Kaepernick در یک جلسه و پس از او سمت چپ سن فرانسیسکو در سال 2016.

در سطح Kaepernick با Seahawks باعث می شود یک تن از حس: او یک سابق NFC غرب کارفرمایی افرادی که سیستم دفاعی در لشکر او دارای یک سبک بازی مشابه به این تیم شروع کارفرمایی, Russell Wilson; تیم فعلی بازگشت به بالا است Geno اسمیت او از رهگیری chucking شهرت و Seahawks سر مربی پیت کارول به تازگی گفت که او تاسف نمی امضای Kaepernick در سال 2017.

Kaepernick به عنوان یک پشتیبان برای جوانه زدن خواب موری در ایالت آریزونا است که یک ایده جالب است.

وجود خواهد داشت برخی از سبکی مسائل به کار کردن. Kaepernick نیست بی رحمانه کارآمد رهگذر که Kliff Kingsbury را جرم به نظر می رسد. در حالی که Kingsbury هوایی-حمله به سیستم تماس به یک شماره از پیش ضربه محکم و ناگهانی چک Kaepernick بیشتر از یک خواندن-و-بازیکن واکنش نشان می دهند. اما سرعت-و-فضا پایه اصل همان باقی می ماند: با استفاده از کارفرمایی به عنوان یک دونده به نوبه خود اجرا کنید-بازی به یک سری از یک ترکیب هیرو و دریافت توپ از کارفرمایی را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در این بازی عبور به طوری که او می تواند آن را به این تیم بهترین ورزشکاران در فضا است.

بیشتر از هر چیزی Kingsbury می خواهد پویا بازیساز در کارفرمایی که راحت در گسترش گزینه جرم و Kaepernick متناسب با این لایحه. وجود ندارد یک میزبان کامل از بالا پایان دو تهدید quarterbacks در بازار است. آوردن Kaepernick به عنوان یک مربی و هیئت مدیره صدایی برای موری در اوایل در حرفه خود می تواند به عنوان ارزش زیادی برای این تیم به عنوان هر چیز دیگری. آیا Kaepernick خواهد بود و راحت پیوستن به یک تیم که در آن او است پس بدیهی است که بازگشت به بالا باقی می ماند یک سوال باز – او نبوده است این فرصت را فراهم می گویند یک راه یا دیگری.

لیگ NFL دفتر

و پس از آن وجود دارد این کلمات. Goodell بیانیه نمی شد نزدیک به اندازه کافی. آن را اشاره نمی Kaepernick. آن را ارائه نمی دهد هر چیزی ملموس است. این نشست در جایی بین روابط عمومی ورزش و گروگان تصویری. اما آن را با لیگ یخبندان استانداردهای در حال حاضر نوعی از جلو پیشرفت است.

اگر لیگ می خواهد به انجام خوبی در مبارزه با نژادپرستی نظاممند باید آن را یک قدم بیشتر از یک پایه عذرخواهی و اذعان است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن را باید یک گام بیشتر از صرفا گفت khezri نام. آن را باید به او پیشنهاد یک کار است.

این ایده است که تمام انواع مشکلات و مسائل است. برای شروع Kaepernick می خواهد به بازی فوتبال کار نمی کند به عنوان یک بازیکن افسر رابط و یا در مقابل یک لیگ برتر-حمایت از طرح های است که بیشتر نمایشی از واقعی است. و سپس وجود دارد کوچک واقعیت است که او شکایت کرد NFL و صاحبان آن برای تبانی به نگه داشتن او را از لیگ یک دست کت و شلوار بود که پس از آن حل و فصل. به علاوه Kaepernick نیز در حال حاضر در حال همکاری با برندهای عمده ای که این نوع از دسترس است که اجازه خواهد داد که او را از پلت فرم او است که به دنبال.

هنوز هم: این NFL. رسیدن به آن در امریکا است بی نظیر. آن را بسیار صاحب بعد از ظهر یکشنبه در ایالات متحده است. اگر لیگ است که در واقع مشتاق به واقعی نیروی عمل و سپس آن را باید Kaepernick به جدول در یک ظرفیت رسمی.

اگر تمام 32 تیم فاقد بیضه شکیبایی برای جذب هر چه Kaepernick بر اساس واکنش آنها از ترس لیگ خود را باید نشان می دهد برخی از طولانی سر رسیده شجاعت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب