چرا NFL ایمنی بدن به یک MLB-سطح بحران

لیگ اصلی بیس بال قناری در معدن زغال سنگ.اگر چیزی بود قادر به رفتن وری برای لیگ عامل بدون حباب در طول COVID-19

توسط PATRIS-MUSIC در 7 مرداد 1399

لیگ اصلی بیس بال قناری در معدن زغال سنگ.

اگر چیزی بود قادر به رفتن وری برای لیگ عامل بدون حباب در طول COVID-19 گیر بیس بال را ارسال هشدار به NFL. مدیران فوتبال که اصلا انتظار آن را به می آیند تا به زودی در این فصل پس از یک آخر هفته سری بیس بال — و نه آنها پیش بینی هشدار به تمام عیار حمله هوایی آژیر. اما در اینجا ما با میامی مارلینز در حال حاضر teetering در آستانه با 15 بازیکنان و مربیان دو تست مثبت برای COVID-19.

به ظاهر گناه نابخشودنی? یک بازی تقریبا بلافاصله پس از این تیم گفته می دانستند که در حداقل سه بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

که ابرو-بیدار کننده برای تیم NFL. نورد تاس با احتمال از بازی های متعدد بازیکنان آلوده ممکن است یکی از اولین چیزهایی است که به پایان خواهد رسید تا جدا NFL از لیگ اصلی بیس بال. اگر وجود دارد هر چیزی NFL دور گرفتن از MLB اولین اشتباه بزرگ آن است که شیوع قبلی یک بازی است که قصد ندارم به آرامی گرفته شده است. به خصوص اگر آن را به معنی یک تیم NFL خواهد این شانس را از ارسال یک تیم در روز یکشنبه که ممکن است متعدد بازیکنان آلوده مصرف این زمینه است.

"قطعا" خیر " گفت:" NFL مدیر کل وقتی پرسید که آیا او می خواهم خطر بازی با یک نوار به طور بالقوه آلوده بازیکنان.

"به هیچ وجه" گفت: یکی دیگر از. "هرگز."

در NFL هیچ کس می خواهد به مقصر که خراب 2020 فصل

در اینجا چیزی در مورد NFL و من فکر می کنم ما در مورد به یاد بگیرند که این کار را در روزهای آینده: بدون حق رای می خواهد به خطر لیگ برتر را در کل فصل به دلیل آن ساخته شده است یک اشتباه است. هیچ کس می خواهد به بی پروا خجالت. هیچ کس می خواهد به قمار pariah. و بیش از هر چیز, هیچ کس می خواهد به پیوند ضعیفی است که در نهایت به رهبری مقدار زیادی از کار که رفته به گرفتن 2020 نجومی در مسیر.

برای این دلیل ساده ما تلف برخی از انرژی روز دوشنبه اندازه گیری چه Marlins' شیوع معنی برای NFL. چرا ؟ اگر یک نوار NFL بازیکن در یک تیم به طور ناگهانی آمد مثبت در روز شنبه آن را به احتمال بسیار زیاد است که جمعه را تولید کند جریمه به جای یک وضعیت که در آن یک تیم امید برای بهترین و در نهایت به پایان می رسد تا با به خطر انداختن یکی دیگر از حق رای دادن و با پسوند لیگ و 2020 فصل است.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

چیزی که من اعتقاد دارم. من فکر نمی کنم یک تیم NFL می تواند ضربه های سخت و متعدد مثبت آزمون در روز شنبه — دانستن آن گرفته بود تنها یک پرواز که در آن کل تیم بود در معرض coronavirus — و سپس این زمینه در یکشنبه. آن را بیش از حد مخاطره آمیز به بقیه لیگ. و NFL برادری است که بیش از حد باطل وقتی که می آید به کینه بخش را که نوع فرصت.

این است که چرا بیس بال شکست می تواند آموزنده, بلکه به عنوان مثال چرا NFL است که فوتبال و بیس بال بیس بال است. این همان دلیل که چرا MLB رفت و از طریق یک زشت و کشیده کردن اختلاف کار به حتی این کوتاه فصل رفتن به سمت راست به پرتگاه از لغو — و NFL به نحوی که خود را در مسیر با هیچ چیز بیش از چند کبودی جزئی. همه درگیر بود و آگاه از آنچه در خطر است. و نه کنار می خواستم به یکی که آن را منفجر کرد.

در حال حاضر که مسئولیت گرفتن تقسیم 32 قطعات با تیم به صورت جداگانه حمل بار نه و درهم کوبیدن آن همه — چه از طریق سهل انگاری و یا غرور و افتخار است. آن مهم است. از بهترین فرانچایز در لیگ به بدترین. شاید حتی بیشتر به بدترین زیرا هیچ کس نمی خواهد با مارک ماندگار اشتباه از پرتاب یک کل فصل و لیگ را به هرج و مرج.

Miami Marlins manager Don Mattingly (L) kept his distance from Philadelphia Phillies manager Joe Girardi and outfielder Andrew McCutchen on Friday. (AP Photo/Chris Szagola)
Miami Marlins مدیر همین Mattingly (L) نگه داشته و فاصله خود را از فیلادلفیا فیلیز مدیر جو Girardi و outfielder اندرو McCutchen در روز جمعه. (AP Photo/کریس Szagola)

اگر یک تیم NFL دنبال Marlins' ،

است که می گویند NFL کامل است و ناتوان از شکست است. یا این که برخی از حق رای دادن نمی خواهد سقوط و تضعیف این تلاش است. قطعا فوتبال می تواند دهانه و در نهایت به عنوان یک دیرینه مثال از آنچه که نیست را در یک بیماری همه گیر. اما این اتفاق نمی افتد چرا که یک تیم نمی دانم چه چیزی در خطر است. هر کس می داند آنچه که در خط است. و هر کس می داند که چقدر سخت این است برای رفتن به. اگر شما متقاعد شده است که پس از آن مبلغ 75 میلیون دلار اختصاص داده شده برای دقیق COVID-19 تست (و شاید حتی پول بیشتر زمانی که آن را بیش از همه) نیست غرق در.

از کمیسر راجر Goodell به پایین پله از lowliest حق رای دادن کمی وجود دارد سوال در مورد آنچه که بر روی خط فوتبال. باید NFL کشیدن این سال 2020 فصل به اتمام آن را نمایندگی یکی از بزرگترین دستاوردهای مشترک در تاریخ ورزشی در شمال امریکا است. و آن را باید انجام شده با وجود تقریبا غیر قابل تصور تعداد متغیرهای قطعات متحرک و مشکلات پیش بینی نشده — با تشکر نه تنها به لیگ برتر و تیم صاحبان بلکه بازیکنان و خانواده های این اتحادیه و یک ارتش از پرسنل پشتیبانی.

با توجه به حجم بالا از بازیکنان فیزیکی این ورزش و این واقعیت است که NFL است برای رسیدن به یک فصل کامل این مطلب به یاد ماندنی از انجام تلاش های مشترک بیس بال و بسکتبال و هاکی. به خصوص هنگامی که این اتفاق می افتد بدون ایمنی خالص از یک حباب و یا یک خط برای snitches.

اشتباه نکنید این سطح از دشواری در این تلاش ایجاد یک قدردانی برای این تیم است. چیزی که باعث می شود کل Marlins شکست مفتضحانه خیلی خیره کننده به برخی از کسانی که در تیم NFL. آنها نمی توانید تصور کنید ترکیب یک وضعیت بد با یکی دیگر است که دقیقا چه مارلین بود که آنها تا به حال تعداد انگشت شماری از مثبت آزمایش و سپس در زمان یک میدان بیس بال تقریبا بلافاصله پس از. در حالی که همه تیم بود نه تنها در معرض خود را به مثبت تر ویروس نتایج بلکه فیلادلفیا فیلیز. آن را تبدیل به یک وحشتناک قمار با توجه به نتایج حاصل از شیوع گسترده تر در فوری پس.

من نمی دانم بیس بال به خوبی به اندازه کافی برای اظهار نظر در مورد لیگ حافظه سازمانی, اما من می توانم بگویم این است: مخالف NFL تیم و لیگ کلی را هرگز فراموش نکنید یک حق رای دادن در نظر گرفتن این نوع از شانس. اگر NFL است که هر چیزی در آن هر دو وحشی و کینه جو. و برای هر تیم برای اجرا به یک نوار تست مثبت و سپس صدای یورتمه رفتن اسب از چند بازیکن که ممکن است با آلوده COVID-19 — پیامدهای ماندگار خواهد بود. به خصوص اگر آن را به دیگری منجر شد حق رای دادن که زدم محور خود و NFL به طور ناگهانی در حال سقوط به آشفتگی.

اگر یک تیم است که در موضع قدرت و آن را به خطر می اندازد کل این فصل NFL از حماقت و یا سهل انگاری آن را می توان مشخص شده است. وجود دارد در حال رفتن به عواقب. که باشگاه خواهد پرداخت و در نهایت یک راه یا دیگری. دیگر صاحبان حق رای را به یاد داشته باشید. دیگر به طور کلی مدیران و مربیان را بیش از حد. شما نمی توانید به سادگی خیابان Marlins مدیر همین Mattingly که توجیه میامی در نظر گرفتن زمینه تحت COVID ابر گفت: "ما در حال گرفتن خطرات در هر روز است. که این چیزی است که بازیکنان در سراسر لیگ انجام می دهند."

Mattingly حق را در مورد خطرات. اما یک تفاوت وجود دارد بین گرفتن خطرات بالقوه آلوده بازیکنان و در نظر گرفتن خطرات در معرض همان کسانی که بازیکنان را به شخص دیگری تیم. شما که در NFL و شما در حال رفتن به برخی مسائل پایین خط. مدیران و مربیان و صاحبان باشگاه در این لیگ آن را می دانم, حتی اگر همتایان خود در سایر رشته های ورزشی نیست.

که چه بیس بال آموخته است NFL — چگونه به نه بود که لیگ یا که تیم یا که بازیکن. همین حالا خودتان را در آن مخمصه. یکی که در آن شما به نوبه خود کار مذاکرات به مانند یک نزاع و جدال که آن را تهدید می کند برای خاموش کردن هنوز یک فصل دیگر. یکی که در آن یکی از جوانترین ستاره (ژوئن صوت) تست مثبت در خارج از دروازه و بلافاصله در معرض یک شکاف در سیستم شما. و یکی که در آن شما باید تعداد نگران کننده ای از مثبت آزمون در تیم خود اما شما با فشار به جلو به یک بازی به دلیل آن را یک خطر بزرگ به هر حال.

من هیچ شکی ندارم که لیگ اصلی بیس بال است ساخت برخی از اشتباهات که در نهایت کمک NFL. اما من هم هیچ شکی نیست که وجود دارد را یک دلیل MLB خود را از دست داد قرار گرفتن به عنوان شماره 1 ورزش در آمریکا بوده اند و در سمت چپ NFL را یکدفعه آینه. وقتی که می آید به تصویر بزرگتر از آنچه در خطر است, NFL, همیشه روشن سازی خط از نادانی.

مارلین و لیگ اصلی بیس بال عبور آن را به سرعت در سال 2020 است. و اگر هر چیزی است که در خدمت به عنوان یک یادآوری روزانه به NFL چگونه مهم آن است که به همه از این به عنوان راست به عنوان آن را می توانید به عنوان اغلب به عنوان آن می تواند.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب