Lamar جکسون می توانید رستوران کوچک ترین بازیکنان NFL اما یک جت اسکی بود داستان دیگری

بر اساس فصل گذشته نتایج شما می توانید از سرزنش Baltimore Ravens ستاره Lamar جکسون برای تفکر او می تواند juke ی

توسط PATRIS-MUSIC در 26 خرداد 1399

بر اساس فصل گذشته نتایج شما می توانید از سرزنش Baltimore Ravens ستاره Lamar جکسون برای تفکر او می تواند juke یک دسته از بازیکنان در ساحل.

یک جت اسکی هر چند معلوم بود داستان دیگری است.

یک ویدیو از جکسون ارسال شده از طریق Instagram روز یکشنبه نشان داد که حاکم MVP بازی برخی از Nerf فوتبال با چند نفر بر روی یک ساحل شنی. جکسون اجرا به پایان رسید در آب ناشیانه جهش بیش از یک انتظار جت اسکی.

احتمالا چیزی نیست که کلاغ طرفداران می خواهید برای دیدن.

خوشبختانه به نظر می رسد جکسون نبود صدمه دیده در حادثه, بنابراین ما می توانید این زیر "سرگرم کننده چیزی است که اتفاق افتاده" به جای "یکی دیگر از مسخره آسیب های ورزشی است." جکسون به نظر می رسد با بهره گیری خود را در طول یک فصل پر حادثه است که دیده می شود او را تبدیل به یک دیوانه ساز دریافت عظیم سینه, خال کوبی, سو آمازون, کار کردن با آنتونیو قهوه ای و صحبت کردن با بقیه تیم خود را.

جکسون فصل به پایان رسید و در ناامیدی برابر تنسی تیتان اما آنچه قبل از در میان اکثر الکتریکی فصل در NFL تاریخ است. دوم-سال بازیکن انداخت لیگ پیشرو 36 touchdowns شکست NFL QB عجله ضبط شد و به سادگی برجسته ماشین.

پیدا کردن یک راه برای متوقف کردن او خواهد بود اولویت شماره 1 برای تیم های دیگر به امید پیروزی ملتهای شمال. ما فقط باید برای دیدن اگر یکی از آنها نشانه هایی که جت اسکی.

Lamar Jackson's eventful offseason continues. (AP Photo/John Munson)
Lamar جکسون پر حادثه offseason همچنان ادامه دارد. (AP Photo/جان Munson)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب