چرا همه ما باید با استفاده از Juneteenth به منعکس کننده

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در چند روز گذشته در مورد Juneteenth — ورزش حرفه ای لیگ ها و تیم ها و شرکت های

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در چند روز گذشته در مورد Juneteenth — ورزش حرفه ای لیگ ها و تیم ها و شرکت های دیگر اعلام کرده اند که آنها در حال دادن به کارکنان خود را به روز. برخی از اعلام و آن را به نام "روز به منعکس کننده" در حالی که دیگران در حال تشویق کارکنان برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به رستوران و یا سیاه و نویسندگان.

اما آنچه که دقیقا Juneteenth و به همین دلیل ما جلسه خیلی در مورد آن در حال حاضر ؟

نسخه کوتاه این است که Juneteenth یا روز آزادی جشن روز که گذشته سیاه بردگی آمریکایی ها هم کلمه است که آنها آزاد بودند.

آمریکا دانش آموزان می آموزند در مورد رهایی اعلام, اما چند مورد Juneteenth یک کلمه ساخته شده از ترکیب ژوئن و نوزدهم.

زمانی که رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلام آن به اثر را به سراسر کشور در Jan. 1, سال 1863. اما در روز قبل از توییتر آن زمان در حالی که برای کلمه به گسترش است.

چندین نظریه هر چند که به دلیل آن را در زمان نزدیک به 2 1/2 سال قبل از مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر ارتش اتحادیه رسیده گالوستون تگزاس با کلی سفارش شماره 3 اعلام رسمی که همه به بردگی گرفته شده بودند در حال حاضر رایگان.

"مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, همه بردگان آزاد هستند. این شامل یک برابری مطلق حقوق و حقوق اموال بین سابق و اربابان و بردگان, و اتصال به حمايتهاي موجود بین آنها می شود که بین کارفرما و استخدام کارگر."

با توجه به وب سایت juneteenth.com تاسیس در بخش سابق ایالت تگزاس قانونگذار Al ادواردز که نویسنده این لایحه را Juneteenth پرداخت تعطیلات در کشور وجود دارد یک داستان است که زودتر رسول شارژ با آوردن اخبار از آزادی به قتل رسید; یکی دیگر می گوید slaveholders عمدا صبر کردم تا زمانی که ممکن است خود را برای حفظ نیروی کار رایگان و هنوز هم یکی دیگر می گوید فدرال آمريکا منتظر به اشتراک گذاری اعلام بنابراین صاحبان برده اند می تواند یکی از آخرین پنبه برداشت انجام شده توسط خود را به بردگی کشانده انسان است.

در این نقطه وجود دارد هیچ پاسخ قطعی برای این تاخیر طولانی.

هنگامی که آنها در نهایت دریافت اخبار بردگی مردم وجود دارد 250,000 در تگزاس — شوکه شده بودند و نشئه است. البته آنها بر روی کاغذ اما نه هر slaveholder بود سریع به واقع دست بر آزادی است.

آن را هنوز هم ارزش روز را جشن می گیرد. یک سال پس از ژنرال گرنجر ورود مردم سیاه و سفید در گلوستون بزرگداشت سالگرد و یک سنت جدید متولد شد. شده است وجود دارد بحث که چرا ژوئن 19 انتخاب شد; پس از رهایی اعلام رفت و به اثر در تاریخ 1 ژانویه که به نظر می رسد طبیعی تر از روز است. فردریک داگلاس و دیگر رهبران سیاه و سفید در شمال led بزرگ jubilees درست پس از نیمه شب هنگامی که آن را تبدیل به رسمی, اما اعلام, تنها آزاد کسانی که به بردگی گرفته شده در مؤتلفه متحده در مناطق آزاد توسط سربازان اتحادیه.

به علاوه ژانویه 1 بود در حال حاضر تعطیلات سال جدید و روز.

سیاه و سفید خانواده در تگزاس به رسمیت شناخته اند بعد از زمان, اما برای سال نبود یک تعطیلات رسمی. که اتفاق نمی افتد تا زمانی که در سال 1980 زمانی که تگزاس به رهبری ادواردز تلاش شد برای اولین بار دولت به طور رسمی رسمیت شناختن اهمیت آن است. آن را 11 سال قبل از دوم دولت به دنبال فلوریدا. امروز تنها هاوایی و داکوتای جنوبی نمی طور رسمی به رسمیت شناختن Juneteenth.

پس چرا Juneteenth در اخبار بسیار در این ماه ؟ این نه فقط به دلیل از آن زمان به رسمیت شناختن روز دوباره 155 مکان سالگرد آخرین گروه از بردگی آمریکایی به کلمه آنها آزاد بودند. دلخراش قتل جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته برانگیخته پایدار جنبش ملی بر خلاف ما دیده ایم در حداقل 50 سال پس از جنبش حقوق مدنی. مردم از همه سنین و همه نژادها پیشینه و هویت در حال حاضر شعار Black lives matter, گفت: آن را در کلمه و نشان دادن آن در عمل است.

همچنین از آنجا که لیگ ها و شرکت های بزرگ و بسیاری از افراد در این کشور هستند و امیدوارم در نهایت آماده به طور کامل مقابله و تغییر نژادپرستانه از این کشور سیستمیک بی عدالتی است که در ادامه به طاعون سیاه جوامع و تشخیص سهم سیاه پوستان ساخته شده اند در طول تاریخ ایالات متحده یک راه برای ادای احترام به یک گروه از مردم است که به حاشیه رانده شده برای صدها سال.

NFL متعدد تیم NFL, NBA, تیم های و شرکت هایی مانند نایک هدف و توییتر اعلام کرده اند که Juneteenth در حال حاضر پرداخت می شود و شرکت تعطیلات; نایک است و حتی بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی به افتخار روز.

وجود دارد چند دادخواست در change.org به Juneteenth ملی, تعطیلات, با محبوب ترین در 315,000 امضا و شمارش. که طومار آغاز شده توسط اپال لی یک زن 93 ساله در تگزاس که به یاد اراذل و اوباش سفید supremacists سوزاندن خانه و خانواده خود را در فورت ورث زمانی که او 12 بود مجازات درده برای جسارت در حال حرکت به یک محله. چهار سال پیش در 89, لی راه می رفت از فورت ورث به واشنگتن دی سی در تلاش برای دریافت Juneteenth ملی به رسمیت شناختن آن را سزاوار است.

برای سال بعد به رسمیت شناخته شد تنها در آفریقایی-آمریکایی جوامع و اذعان به ندرت در کتاب های تاریخ, بنابراین شما ببخشند اگر شما تا به حال شنیده ام از آن روز تا به تازگی. تعطیلات ملی را فرصتی برای آموزش و پرورش بیشتر و گسترش کتاب های تاریخ را فراتر از آنچه که بیش از حد بسیاری از کودکان یاد بگیرند یعنی "لینکلن رئیس جمهور امضا رهایی ا ... پایان."

وجود دارد خیلی بیشتر به آن از آن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن