بنزما هرگز تصور آخرین رئال مادرید feat

کریم بنزما هرگز تصور او خواهد بود میان رئال مادرید پنج گلزنان پس از بیش از Ferenc Puskas در روز پنج شنبه.مهاجم

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

کریم بنزما هرگز تصور او خواهد بود میان رئال مادرید پنج گلزنان پس از بیش از Ferenc Puskas در روز پنج شنبه.

مهاجم به ثمر رساند یک بند به مادرید نقل مکان کرد و در عرض دو امتیاز از رقبا و لالیگا رهبران بارسلونا با یک 3-0 برنده بیش از والنسیا.

بنزما منتقل گذشته Puskas (242 اهداف) و به پنجم در مادرید تمام وقت لیست با 243 پشت تنها کریستیانو رونالدو (451) رائول (323) آلفردو دی استفانو (308) و کارلوس سانتیانا (290).

فرانسوی که وارد مادرید از لیون در سال 2009 با موفقیت.

"من نمی تصور کنید هر چیزی شبیه به این من بسیار خوشحال هستم. من مشغول به کار برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و من همیشه آن را به حفظ بهبود" بنزما گفت: از طریق وب سایت باشگاه.

"من امیدوارم که من می توانم نگه داشتن رفتن. من بسیار خوشحال به بازی برای این باشگاه است."

بنزما گل دوم شد دیدنی او به عنوان کنترل یک مارکو Asensio تصویب درخشان قبل از رها کردن یک شلیک گذشته والنسیا دروازه بان جاسپر کیلسن.

32 ساله گفت: همه چیز را نقل مکان کرد تا به سرعت به عنوان او به ثمر رساند به آن را 3-0 قبل از Lee Kang-در بود و بعد ارسال برای والنسیا.

"این نه یک بازی آسان با توجه به مخالفت که از آن ساخته شده اما ما برنده و نمی, تن," بنزما گفت.

"این بسیار مهم است چرا که والنسیا یک تیم بسیار خوب است. برای گل دوم همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.

"در آن بود عبور از مارکو من کنترل آن من شوت با پای چپ و آن را در رفت. به نظر می رسد آسان اما شما باید آن را انجام دهد بسیار سریع است."

بنزما به ثمر رساند تا 21 گل در 38 بازی این فصل با رئال مادرید در مقابل رئال سوسیه داد در روز یکشنبه. بنزما نیز در حال حاضر تنها چهارمین بازیکن در مادرید تاریخچه به آمار 20-به علاوه اهداف در هشت یا بیشتر فصول.

رئال مادرید مدیر زیدان خاص هر دو بنزما و لوکا مودریچ برای ستایش زیر مهم پیروزی بر والنسیا که آنها را نگه می دارد در دست زدن به دور از بارسلونا.

"این یک هدف بزرگ برای حرکت و پایان – من خوشحال هستم که برای کریم را از اهداف" زیدان گفت.

"این یک بازی واقعا خوب از خطر. جسمی او خوب بود و بازی 80 دقیقه. گاهی اوقات شما ممکن است فکر می کنم او شروع به نگاه خسته اما پس از آن او میدارد تا توپ و سرعت به دور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن