چرا Mookie بتی ثبت نام در طولانی مدت با داجرز و نمی Red Sox?

Mookie بتی بیس بال MVP و پنبه حلاجی شده قهرمان. او یک حرفه ای کاسه. او یک تفریحی baller که در 5 فوت و 9 اینچ م

توسط PATRIS-MUSIC در 9 مرداد 1399

Mookie بتی بیس بال MVP و پنبه حلاجی شده قهرمان. او یک حرفه ای کاسه. او یک تفریحی baller که در 5 فوت و 9 اینچ می تواند منجر به حاشیه و پایان با غوطه دادن.

من حدس می زنم شما در حال حاضر می دانستم که همه یا برخی از موارد فوق است. چه شما نمی ممکن است متوجه است که بتی نیز یک قصه گو.

یکی از منافع خود را به دور از این بازی این است که ایجاد محتوای اصلی ارائه عمومی با داستان است که هرگز قاب و یا گفته شده به اندازه کافی. بر اساس تاریخ بتی خوب خواهد بود که در فضا مانند او در همه جا دیگری است. من یک مستند ایده برای کارگردان/تهیه کننده بتی و او حتی نمی خواهد که به ترک آینه خود را به آن را انجام دهد. او می تواند آن تماس بگیرید "داستان واقعی از Mookie و Red Sox."

شما می خواهم به تماشای و یا گوش دادن به آن, شما نمی خواهد ؟

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

منظورم داستان واقعی که چرا بهترین وطنی Red Sox بازیکن در یک نسل از 27 سال و در نخست خود را در حال حاضر متعهد به لس آنجلس داجرز تا 2032.

در بوستون بتی بیش از زندگی به معروف حروف (MLB). او برای قدرت ضربه بالا-تماس با کم strikeout رای دادن. او می تواند خود را leadoff یا پاکسازی ، او پرسه می زدند بزرگترین راست در زمینه بیس بال به عنوان اگر آن را حیاط خلوت خود را. او این تیم را بهترین و باهوش ترین baserunner. او 13-زمین در-خفاش در برابر J. A. Happ در سال 2018 - پاداش و واکنش به آن است - یکی از مورد علاقه من Fenway صحنه است.

در این زمینه بتی ارمغان آورد طوفان است. کردن او را آرام طوفان. برای همه سرشار از شادی و تعالی که او نمایش داده می شود Red Sox بازی او Patriot-مانند هر زمان که از او خواسته شد در مورد حرکت بعدی خود را. ما فقط آن را یک بازی در یک زمان و انجام بهترین های ما...

او همیشه با تمرکز بر ترک بوستون و رفتن به آژانس ؟ و یا به این شهر و این تیم سرعت بخشیدن به آن را برای او ؟

احتمال وجود دارد که او تاثیر پذیری از همه محل کار اختلال در اطراف او چند سال گذشته است. شانس. من اغلب تعجب می کنم که برای مثال چگونه او و کسانی که نزدیک به او را واقعا احساس خود را در مورد یک سری از حوادث از مه 2017 از طریق ژانویه 2018. که هشت ماه کشش به تنهایی یک درهم آمیخته از جهل عمدی در غرفه bumbling مذاکرات در سوئیت و خصمانه جو - گاهی اوقات در ستاره شرق, گاهی اوقات در صندلی هواپیما - که یادآور کمین هرج و مرج است.

این است که یک دلیل به نوبه خود 300 میلیون دلار در بوستون ؟ بله, اگر شما می توانید حداقل و بیشتر در جایی دیگر. "تخفیف" نسبی است و در آن اعداد اما این از خود بپرسید: آیا شما را به زادگاه تخفیف اگر شما در خانه بودند و در عین حال آن را احساس نکرده است که راه ؟

اجازه دهید بحث در مورد برخی از قسمت ها در این هشت ماه.

در ماه مه سال 2017 آرام outfielder آدام جونز گفت: کسی که در Fenway جمعیت او را به نام نژادی لکه دار کردن. در طول تحقیقات خود را از این شب شرایط Red Sox خواسته خود بازیکنان آفریقایی آمریکایی اگر آنها می خواهم تا کنون شنیده ام که در پارک; همه آنها گفت که آنها تا به حال. به عبارت دیگر آنچه جونز با تجربه نبود اخبار به آنها. خبر این بود که او می خواهم آن را مورد بحث publicly. من به یاد داشته باشید در زمان جونز حادثه من به تازگی به پایان رسید یک کتاب با دیوید اورتیز. من فرستاده او را به یک متن مورد آنچه اتفاق افتاده است به جونز و دو ثانیه پس از ارسال آن را به من زنگ تلفن بود.

"این یک مشکل بزرگ در Fenway و آن را در جریان بوده است در حالی که" اورتیز آغاز شد.

ما صحبت در مورد افتضاح مبادلات است که او می خواهم یا شاهد و یا شنیده در مورد مربوط به بازیکنان و کارکنان پس از پیوستن به Red Sox در سال 2003. که چگونه بسیاری از بازیکنان در طول سال ما تعجب کرده بود تصمیم به فقط بازی توپ و نادیده گرفتن نژادی سر و صدا ؟ که چگونه بسیاری از بازیکنان بودند متعجب و متحیر شده توسط منطق پیچیده از نژادپرستان? (تماس با مرد سیاه و سفید در تیم های دیگر لکه دار و پسر سیاه و سفید در تیم من خواهد بود فقط خوب با آن است.) چگونه بسیاری از وزن هزینه آن و به این نتیجه رسیدند که آن را به ارزش نشاندار یک شاکی, جنجال آفرینی یا - و این بود که در زمان محبوب - نگفت ؟

حدود شش هفته پس از جونز وحی وجود دارد و دور مانده از Red Sox درام.

دیوید قیمت فریاد زد در رسانه های جریان اصلی در نیویورک; قیمت humiliated Red Sox رسانه (Dennis این) در یک تیم هواپیما به تورنتو; Dustin Pedroia تلاش برای بازیابی از عموم فاصله خود را از مدیر خود و هم تیمی حتی اگر آن را به معنای جانبداری با یک بازیکن مخالف مانی ماچادو که در نهایت به پایان رسید و کار خود را; و ساکس برنده خود را بدست آورد و در نهایت اخراج مدیر خود را.

اگر که نیست به اندازه کافی از هشت ماه سفر بود دربسته در محیط با نهایی عمل می کنند که با ارسال پیام اشتباه در زمان اشتباه به شخص اشتباه است.

بتی حق رای دادن بازیکن به تیم می خواستم برای ورود به یک قرارداد طولانی مدت بود واجد شرایط برای داوری. او و Sox تا به حال 3 میلیون اختلاف نظر است. با آنچه که در خطر است در آینده ساکس هرگز باید گرفته بتی به داوری بیش از 3 میلیون دلار.

آنها این کار را به هر حال دو برابر کردن با یک ارائه که هیچوقت زمین هست. با توجه به گزارش های جف Passan این Sox ساخته شده خود را در مورد با نشان دادن یک چاپلوس تصویری از توله کریس برایانت. نقطه روشن: شما خوب هستید اما شما هیچ کریس برایانت.

این چیزی است که آنها به ارمغان آورد به جدول است که در روز ژانویه 2018. که او نیز روز آنها از دست رفته خود را در مورد آنها مذاکره زرنگ و دانا و شانس خود را در یک همکاری دراز مدت با یک ستاره که به آرامی به کار گرفته بوستون چالش هایی که ما می توانید ببینید و همچنین توهین که ما نمی تواند.

چرا Mookie بتی ثبت نام در طولانی مدت با داجرز و نمی Red Sox? در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن