دی آنجلو سالن تماس خود را 'حریص knucklehead' برای پیوستن به Patriots در سال 2009

دی آنجلو سالن شد و یکی از بالا, cornerbacks عصر خود را به دست آورده و مقدار زیادی از پول و فردی تمجید از جمله

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

دی آنجلو سالن شد و یکی از بالا, cornerbacks عصر خود را به دست آورده و مقدار زیادی از پول و فردی تمجید از جمله سه نرم افزار کاسه انتخاب. یک چیز از دست رفته از سالن رزومه فوق العاده کاسه حلقه که ممکن است مورد بوده است اگر او پیوست میهن پرستان جدید انگلستان در میانه کار خود را.

سالن نیست خجالتی مورد گفت: یکی از بزرگترین حسرت زندگی حرفه ای او بود دوباره امضای قرارداد با واشنگتن ردسکینز به جای پیوستن به میهن پرستان در آژانس پس از فصل 2008.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

"زمانی که من امضا به بازی نیم فصل با واشنگتن در سال 2008 وجود دارد یک خط در قرارداد من گفت که این تیم نمی تواند حق رای دادن برچسب به من که فصل آینده است. من به یاد داشته باشید مذاکرات برای قرارداد جدید با واشنگتن نیست رفتن خوب وجود دارد و تیم های دیگر در تصویر جدید از جمله انگلستان" سالن گفت: در هر یک NFL.com مقالات نوشته شده در سه شنبه. "در آن زمان بازیکنان را ندارد معاملات کوتاه مدت اما Randy Moss تا به حال فقط امضا سه سال $27 میلیون مقابله با میهن پرستان. من می توانم آن را باور نمی کند.

"در قرارداد خود بحث و گفتگو با Pats من به یاد بیاورید لایحه Belichick به من گفتن آنها نمی تواند به من بدهد قرارداد خزه امضا کردند. اینکه یک جوان و حریص knucklehead من تصمیم به ماندن در واشنگتن در یک قرارداد بلند مدت (شش سال $54 میلیون) که در نهایت به حال من همان در هر سال به حقوق و دستمزد به عنوان خزه. بیش از چند میلیون من می توانم تغییر کرده من میراث بودن بخشی از آن سلسله. که روی میز بود برای من و من آرزو می کنم من تصمیم به گرفتن پول کمتر و بازی برای Belichick."

سالن بازی برای Redskins از طریق پایان سال 2017 فصل قبل از بازنشستگی. ردسکینز دو حذفی حضور در آن span -- NFC کارت های وحشی دور و زیان در سال 2012 و 2015. میهن پرستان در طول همان span, بازی های برگزار شده در چهار سوپر کاسه و برنده دو. جدید انگلستان فعال حذفی ظاهر رگه هایی از فصل 11 آغاز شد و در سال 2009 این چنین طولانی ترین خط در لیگ تاریخ است.

هیچ تضمینی وجود ندارد سالن خواهد برنده اید یک کاسه فوق العاده با میهن پرستان. آنها نمی برد یکی دیگر از لومباردی جایزه تا سال 5 از سالن شش سال با فرمت ردسکینز. اما سالن قطعا بوده ام خوب ارتقا برای میهن پرستان دفاع در نیمه دوم از کار خود را.

دی آنجلو سالن تماس خود را 'حریص knucklehead' برای پیوستن به Patriots در سال 2009 در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن