جدید knotholes: خوب MLB انداز اگر طرفداران می دانید که به کجا نگاه

بوستون (AP) -- جمع تحت میدان مرکز کرسی در Fenway پارک کردن برخی از پله ها از لنسدون خیابان در منطقه ای که قبلا

توسط PATRIS-MUSIC در 8 تیر 1399

بوستون (AP) -- جمع تحت میدان مرکز کرسی در Fenway پارک کردن برخی از پله ها از لنسدون خیابان در منطقه ای که قبلا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تیم مهمان را پنبه حلاجی شده قفس یک نوار های ورزشی که در حال آماده سازی برای بازگشایی از coronavirus shutdown.

تا حد زیادی پنجره و تزئین شده با قهوه ای عکس آویزان بر دیوار های چوبی منبع اصلی نور آفتاب جریان از طریق ضخیم فلزی روی صفحه نمایش است که نشان می دهد این گنج واقعی از موقعیت مکانی: یک نظر Boston Red Sox زمینه از هیولا سبز به مزاحم قطب است که می تواند Bleacher بار یکی از معدود نقاط به سازمان لیگ بازی را در فرد در این فصل است.

"این یکی از یک نوع است. آن را واقعا است" گفت: جو هیکس اجرا می شود که این رستوران و سه نفر دیگر در این منطقه است. "کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها را هیجان زده زمانی که آنها راه رفتن در اینجا و آنها را ببینید که چگونه سرد این است. مردم آنها را در راه رفتن و آنها فقط به طور طبیعی خوشحال است.

"قادر به دیدن داخل پارک آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از آن است."

لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش در مارس 12 و فصل است که برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در 26 مارس هرگز. هفته گذشته بازیکنان و صاحبان توافق را به بازی یک بازی به صورت مختصر و 60-بازی فصل که شروع جولای 23 یا 24 در تیم اصلی ballparks.

اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است آماده به جمعیت کرسی با ده ها هزار نفر از طرفداران.

در عوض کسانی که به امید دیدن یک بازی در فرد ممکن است به حل و فصل برای مکان هایی مانند Bleacher نوار راجرز هتل مرکز و یا انوری بام ها با فشار دادن چهره خود را به ویندوز یا چشمانتان را از طریق نرده مانند Knothole باندهای قدیم است.

این روبرتو کلمنته پل فراهم می کند یک نگاه به PNC پارک و هتل در بالتیمور ممکن است ارائه اتاق با مشاهده این زمینه در کمدن متری.

"وجود دارد این است که برخی از طنز در این واقعیت است که این نوع از حوزه های اجتماعی است که ما ایجاد کرده اید در بیس بال پارک ها ممکن است تا پایان بودن کلید های اجتماعی فاصله است که ممکن است لازم باشد که ما را به این ورزش دوباره" بیس بال معمار جنت ماری اسمیت گفت. "من فکر می کنم وجود دارد برخی آره نوعی بی رحمانه طنز در آن است."

اسمیت که کمک به ساخت تغییر الگوی کمدن متری و در کار بازسازی برای ورزشگاه طفره زن و Fenway گفت: ballpark طراحان تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه های جدید برای برقراری ارتباط با محیط شهری خود را پس از حرکت از حومه در 1990s.

نتیجه: یک پیک نیک در منطقه سن دیگو یک تفرجگاه اسکله در سان فرانسیسکو خیابان پلازا در بالتیمور یک کلوپ شبانه در میامی.

و در حال حاضر کسانی که جدید knotholes می تواند یک پا در درب برای طرفداران اگر تیم ها و مقامات دولتی آنها را بدانند امن برای باز کردن قبل از واقعی صندلی کاسه.

"ما شاهد این هستیم که ترکیبی از استفاده به خوبی جواب برای بسیاری از موقعیت" اسمیت گفت. "ما نبودند به دنبال این یکی برای اطمینان حاصل کنید. اما آن را اجازه می دهد یک تا نوک پا راه رفتن به عقب و یک فندک لمسی از روش سنتی به فکر یک ورزشگاه یا ballpark را با همه ثابت صندلی."

اکثر تیم های تماس با آسوشیتد پرس در هفته گذشته گفت: آنها دنبال راهنمایی از مقامات محلی در مورد اینکه آیا طرفداران اجازه داده می شود به تماشای بازی ها از این مناطق است. در بسیاری از کشورهای کلیدی تمایز این است که آیا آنها طراحی شده برای یکی از طرفداران و یا خارج از گردان; در ماساچوست, برای مثال, Bleacher نوار می تواند بازگشایی به عنوان یک رستوران حتی در حالی که Fenway و عرصه های بزرگ باقی می ماند بسته شده است.

تورنتو ماریوت مرکز شهرستان است که انتظار کلمه از آبی جیز در مورد اینکه آیا آن را می توانید اجاره 70 اتاق با منظره عالی در این زمینه مدیر کل Anup Israni گفت. (از دوشنبه, هتل بود "بیس بال استادیوم نمایش" اتاق در دسترس برای رزرو در اواخر ژوئیه و اوت.)

توله شیکاگو گفت: این تصمیم نگرفته اگر پشت بام همراه Waveland و شفیلد راه باز خواهد شد.

سان فرانسیسکو Portwalk یک تفرجگاه در کنار McCovey یارو که نظرات خود را به اوراکل پارک بسته باقی خواهد ماند یک غول سخنگوی گفت. Kayakers هنوز امیدوار به دست و پا زدن در اطراف تقلا برای چلپ چلوپ عکس.

این Clevelander Marlins پارک یک کلوپ شبانه با یک استخر شنا فراتر از چپ میدان نرده در میامی نیز باز خواهد شد و این تیم گفت. San Diego Padres گفت: این پارک در پارک ticketed گیاهی منطقه فراتر از میدان مرکز حصار بسته خواهد شد به صورت فصل به طور منظم آن باز خواهد شد برای بهار, آموزش راه اندازی مجدد هر چند با طرفداران نیاز به فاصله اجتماعی.

Eva خیابانی اجرا می شود که فراتر از حق زمینه دیوار در بالتیمور کمک پسند عامه نسبت به روند seatless مشاهده مناطق. در روز بازی آن است که به طور معمول پر از طرفداران که شاهین برای خانه اجرا می شود و یا خرید ساندویچ در Boog BBQ.

اما از آن است که در داخل کمدن متری دروازه و آن را بسته باقی می ماند این تیم گفت. همچنین محدودیت زمانی که آرام یک بازی بدون طرفداران در سال 2015 به دلیل اعتراضات بر آمریکا و مرگ در بازداشت پلیس -- تا به حال تنها در لیگ برتر بازی بدون طرفداران در ورزشگاه.

برخی مدبر آرام طرفداران تماشا که بازی با ازدحام بر روی بالکن در هیلتون بالتیمور درونی بندر ارائه می دهد که عمدتا بدون مانع است اما مشاهده از راه دور در این زمینه است. (در حال حاضر این هتل بسته است به دلیل COVID-19 است و نه در نظر گرفتن رزرو تا ماه ژوئیه 14 در اولین یک هتل هیلتون سخنگوی گفت.)

شهردار بوستون مارتی والش بدل شده طرفداران در Fenway کرسی را از طریق حداقل در ماه اوت است.

"من فقط پیش بینی این که بسیار عجیب و غریب هنگامی که ما دریافت خواهید بازی لیگ اصلی بیس بال بازی در مقابل هیچ طرفداران این که یک محیط عجیب و غریب," Red Sox جمهور سام کندی گفت: این هفته است.

"من فکر می کنم این فوق العاده مهم است که ما شروع -- هنگامی که آن را امن -- سعی کنید به عقب بر گردیم به برخی از حس عادی," او گفت:. "برای من که همیشه رفتن به بازی بیس بال. من فکر می کنم طرفداران ما می خواهند که و در نهایت بازیکنان ما می خواهند که."

در ماساچوست رستوران مانند Bleacher نوار می توانید باز با ظرفیت محدود شروع ژوئن 30. هفته گذشته جداول در حال حاضر بوده است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به جای اجتماعی فاصله مورد نیاز; سه جدول با بهترین نظر در این زمینه شد و در حال حاضر دو.

هیکس به Bleacher نوار مدیر عملیات بود صحبت کردن به یک خبرنگار زمانی که یک مادر و دو پسر او را ظهور سر خود را به بررسی محل ، خود را نگاه اجمالی مختصری از طریق صفحه نمایش خواهد بود و تنها شانس خود را برای دیدن این زمینه قبل از بازگشت به خانه به ناپل فلوریدا.

"ما در واقع بزرگ یانکی ها طرفداران اما ما همیشه می خواستم برای دیدن Fenway پارک به دلیل آن را قدیمی ترین پارک, آن را مانند افسانه ای ترین پارک در جهان" 17 سال سن سباستین Bustamante گفت.

"یانکی ها قرار بود به انجام کارهای خوب در این سال بود, بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به آن است." "گذشته از آن, من فقط عاشق تماشای بازی بیس بال. آن را به نه بود که مشابه آن در فرد اما امیدوارم ما قادر خواهید بود به گرفتن برخی از بازی ها بر روی تلویزیون."

---

AP نویسندگان ورزشی دیوید Ginsburg در بالتیمور برنی ویلسون در سن دیگو اندرو سلیگمن در شیکاگو استیون شراب در میامی جینی مک کالی در سان فرانسیسکو و مترجم آزاد ایان هریسون در تورنتو کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب