تام بردی: "اجازه اقامت متحد و پاسخ تقاضا از NFL"

در اواخر بهتر از هرگز. یا شاید در این مورد بهتر است هرگز از اواخر.Buccaneers کارفرمایی تام بردی نمی شرکت در رو

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

در اواخر بهتر از هرگز. یا شاید در این مورد بهتر است هرگز از اواخر.

Buccaneers کارفرمایی تام بردی نمی شرکت در روز یکشنبه هماهنگ tweetstorm از بازیکنان NFL که تحت فشار لیگ به انجام آنچه که باید انجام شود اجازه می دهد تا بازی را ادامه دهید با خیال راحت. چهارشنبه شب پس از چندین دستاوردهای ساخته شده اند اما در حالی که مذاکرات در مسائل دیگر (از جمله مالی) ادامه بردی صحبت کرده است.

"وجود دارد سوالات بیش از پاسخ اما ما باید ایمان ما @NFLPA رهبران هر دو بازیکنان و کارکنان برای دریافت بازی و کسب و کار از فوتبال در جای مناسب" بردی " در توییتر. "اجازه اقامت یکپارچه & تقاضا پاسخ لازم از @NFL به عنوان شرکای. ما همه در این با هم."

با وجود بردی کنونی کلمات رفتار او در هفته های اخیر تضعیف شده است NFLPA رهبری است. او بارها و بارها به مبارزه طلبیده یک توصیه به خودداری از گروه تمرینات قبل از اردوگاه آموزشی ساخت آن را آسان تر برای NFL را به یک خط سخت تحت این فرض که اگر فشار می آید به پرتاب بازیکنان را قبول کند هر چه قوانین ایمنی NFL ارائه می دهد چرا که بازیکنان می خواهم به بازی فوتبال و نگران ویروس.

حداقل پس NFLPA رهبری ممکن است انجام backflips به بیش بردی دیرهنگام همبستگی با توجه به تلاش های اخیر برای کاهش علیه اتحادیه پیام برای بازیکنان آن است.

تام بردی: "اجازه اقامت متحد و پاسخ تقاضا از NFL" در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن