زنان در واشنگتن شد و موفق در هر مرحله

برای بسیاری از این هفته برخی رسانه ها که پوشش واشنگتن تیم فوتبال منظم بودند به tweeting در مورد بمب, داستان مج

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399

برای بسیاری از این هفته برخی رسانه ها که پوشش واشنگتن تیم فوتبال منظم بودند به tweeting در مورد بمب, داستان مجموعه آمده است که در معرض وحشتناک رفتار در درون سازمان.

اجازه دهید آن را می شود گفت که کسانی که به اذیت کردن این داستان اگر آنها تا به حال تصوری از آنچه که در واشنگتن پست قطعه کاهش یافته است که پنج شنبه شب باید شرمنده. درد و تحقیر این زنان را تحمل نباید شده اند رسانه های اجتماعی تئاتر و نه باید داستان های خود شده اند demeaned هستند برای رسانهها.

شاید از آنجا که این زنان شجاع شده بود شکست خورده توسط تقریبا هر کس در واشنگتن سازمان ما نباید شگفت زده شد که آنها شکست خورده برای آخرین بار حتی توسط کسانی که از لحاظ فنی در خارج از سازمان است.

در کامل طولانی, داستان, پست, خبرنگاران خواهد روی ناچاری و لیز کلارک گفت: داستان از 15 زنانی که مشغول به کار برای این تیم در سال های اخیر همه آنها می گفتند که قربانیان جنسی و آزار و اذیت کلامی در دست نر همکاران و مافوق.

محیط زیست آنقدر سمی در تیم دفاتر که کارمندان زن گفت: ارسال که پس از رسمی خود را در شبانه روزی روند با این سازمان وجود دارد که اغلب یک دوم "غیر رسمی اما ارزشمند جهت اداره بخش خصوصی توسط veteran کارکنان زن که می خواست آنها را برای جلوگیری از برخی افراد و مکان ها مانند پله در نزدیکی در ورودی به تیم برمیگردد."

پله اتحاد شفاف پلکسی گلاس و کسی که ایستاده در پایین می توانید نگاه کردن به دامن یک زن با استفاده از آن. در اوایل وقت خود را با تیم, یک زن سابق اجرایی به یاد می آورد به پست یک مربی ورزشی خیره در او تکیه به و وپیش انجام کاری برای مخفی کردن رفتار خود.

عالی محیط کار شما نظارت وجود دارد, Daniel اسنایدر.

The culture Daniel Snyder reportedly cultivated in Washington was overwhelmingly toxic toward women. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)
فرهنگ دانیل اسنایدر گزارش کشت در واشنگتن به شدت سمی نسبت به زنان است. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

و در داستان رفتن همه آنها ساخت این پوست زن خزیدن.

این دیرین صدای تیم لری مایکل که همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس محتوای افسر که ناگهان "بازنشسته" در روز چهارشنبه گفته leered در جوان کارورزان و نظرات خود را در مورد ظاهر و مفروضات در مورد آنچه آنها انجام می دهند به دور از شغل خود.

الکس سانتوس, مدیر pro پرسنل که اخراج شد در روز شنبه گفته از نظر جنسی مورد آزار و اذیت یک زن خبرنگار Rhiannon واکر های ورزشی در یک نقطه humiliatingly جوانه او در ران در مقابل دیگر تیم کارکنان و خبرنگاران. سانتوس همچنین گفته شده پیشنهادهای دیگر خبرنگار زن, نورا Princiotti زمانی که او تحت پوشش تیم برای واشنگتن تایمز و تیم کارکنان.

Richard Mann II, دستیار مدیر pro پرسنل که اخراج شد با سانتوس گفته شده هرزه نظرات به چندین کارمند زن پیام کوتاه یکی که او باید انتظار یک "نامناسب آغوش ... و نگران نباشید که خواهد بود یک منگنه در جیب من هیچ چیز دیگری."

میچ Gersham در یک زمان رئیس اجرایی گفته فریاد زد: کارمند امیلی Applegate برای چیزهای بی اهمیت مانند سوء استفاده از یک چاپگر اما به دنبال آن با نظرات.

اردوگاه های آموزشی و NFL سراغ ترکیب شد کابوس برای بسیاری از زنان است. یک کارمند زن گفت: او propositioned اساسا هر روز در اردوگاه با تیم مدیران یا شفاهی یا از طریق متن و گفتن او خود را در اتاق هتل اعداد و ارائه خود را به آنها مراجعه کنید.

بر خلاف سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون بود که در معرض به عنوان یک درنده به زنانی که مشغول به کار در Panthers' دفاتر و نژادپرستانه است که با استفاده از n-word سوی حداقل یکی از سیاه کارمند اسنایدر دخیل نیست در هر یک از این اتهامات از 15 زنانی که صحبت با این پست.

که نمی تبرئه او. نه در حداقل.

به خصوص از آنجایی که این اولین بار نیست واشنگتن در معرض شده است برای چشم پوشی در حالی که کارکنان زن بودند بدرفتاری; نیویورک تایمز' داستان در مورد چگونه سابق اجرایی فروش دنیس گرین بدرفتاری تیم پشتیبانی اجازه همه نر گروه از مجموعه دارندگان کردهاید آنها را در یک تقویم عکس و خدمت به عنوان "اسکورت" (نه با اجازه) بود و فقط دو سال پیش.

و قطعا وجود دارد داستان اسنایدر بودن باطل نسبت به زیردستان را مانند گرین. گرین یک تشویق کننده خود را در یک واقعیت اسنایدر به طور مداوم demeaned هستند او را برای.

Applegate تنها سابق کارمند زن که رفت رکورد با پست — زنان دیگر را امضا کرده بود عدم افشای توافق که این تیم نمی خواهد اجازه دهید آنها را از, برای, گزارش, پس, آنها صحبت ناشناس — توصیف موارد زمانی که زنان گفت: بالاتر یو پی اس در مورد بدرفتاری و آن را در ملاقات با بی تفاوتی. او میز او گفت که در نزدیکی سابق دیرین اجرایی بروس آلن و آلن او را دیدم گریه در میز او چند بار در هفته.

بسیاری از زنان گفت: کار برای یک تیم NFL بود و آنها یادآور شد که اغلب که اگر آنها صدها نفر را ارائه رزومه را به جای خود. بنابراین آنها باقی می ماند آرام به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند جلسه در حمام گریه با هم در رحم, شرایط.

این است که به عنوان خوش دستی برای کارکنان جدید می گوید: "سطح بالایی از حرفه ای," دانیل اسنایدر? است که با داشتن یک فرد منابع انسانی وزارت به 220-کارمند محل کار "سطح بالایی از حرفه ای"?

همکاران مرد خود آنهایی که نبودند درمان این زنان مانند تکه های گوشت را هیچ چیزی به کمک. به طور کلی مشاور و معاون ارشد اریک Schaffer تماشا چگونه Applegate تحت درمان قرار گرفت و به ارائه "خدمت به عنوان یک شاهد و یا اتصال به یک وکیل است." شما معاون ارشد اریک. چرا نمی تواند به شما صحبت می کنند ؟ اگر شما آنقدر وحشت زده چرا شما دخالت از جانب خود?

این داستان ها جدید نیستند. تاپیک آشنایی به آنها برای بسیاری از ما زنان که می خواهند به انجام شغل ما که آیا این کار برای یک تیم NFL و یا دیگر حرفه ای تیم ورزشی و یا پوشش یکی برای خروجی رسانه ها. هیچ یک از کسانی که شغل — هیچ کار واقعا باید با این انتظار که شما تحمل سوء استفاده کلامی و یا آزار و اذیت جنسی از برخی از دلقک جلو دفتر اجرایی با راهنمايی سطح بلوغ به خاطر چک.

متاسفانه پس از اسنایدر بوده است نه به عنوان یک مجرم از این رفتار او احتمالا نمی خواهد مجبور به فروش این تیم است. و با توجه به این که اسنایدر به نظر می رسد بیش از حد خوشحال به سر مربی جدید Ron ریورا چهره تیم های بلند سر رسیده و تصمیم به تغییر آن حالت تهاجمی تیم نام من انتظار دارم او نمی خواهد که شکیبایی به صورت رسانه ای در نور از همه از این یا.

"من متاسفم" آن را قطع نمی. استخدام یک شرکت حقوقی به بررسی حق رای دادن فرهنگ آن را قطع نمی, به خصوص پس خوب او پرداخت آنها را بنابراین شما نمی خواهد دقیقا دریافت صاف و پوست کنده حقیقت است. یک ماهی فاسد از سر و واشنگتن بوده است فاسد برای چند دهه.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن