ویروس NFL چشم انداز تعمق تهدید از دست داده و فصل

کلمبوس, اوهایو (AP) — جو نقب زدن بود صالح اگر unspectacular کارفرمایی به عنوان یک پشتیبان در ایالت اوهایو و در

توسط PATRIS-MUSIC در 29 اردیبهشت 1399

کلمبوس, اوهایو (AP) — جو نقب زدن بود صالح اگر unspectacular کارفرمایی به عنوان یک پشتیبان در ایالت اوهایو و در اولین پست خود را-نقل و انتقال فصل در LSU. در سال 2019 او تبدیل به سوپر جو.

تصور کنید اگر یک بیماری همه گیر بود کوتاه و یا از بین برود که آخرین طلایی های نجومی برای نقب زدن که برنده Heisman جایزه و رهبری LSU به قهرمانی ملی. آیا او هنوز هم به عنوان اولین کلی پیش نویس NFL انتخاب کنید که در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان ناجی ضعیف Cincinnati Bengals?

این بار آورده اند یک سطح اضافی از اضطراب برای زمان کالج بازیکنان امید برای نقب زدن مانند فصل و یا حداقل یکی که به بالا بردن مشخصات خود را با NFL پیشاهنگی. ویروس تهدید را با بهار فوتبال و فرد در تمرینات در محوطه دانشگاه. و هیچ کس نمی تواند می گویند و در عین حال چه 2020 فصل خواهد بود و یا اگر وجود خواهد داشت یکی در همه.

"این یک کابوس بود صادقانه با شما" گفت: اوهایو دولت جاش مایرز دوم تمام تیم بزرگ ده مرکز در سال گذشته و یک NFL چشم انداز. "که ما هرگز نمی تواند به عقب بر گردیم."

"این یک انتقادی (سال) برای توسعه گرفتن که خیلی بیشتر تجربه و بالا بردن ما بازی به یک سطح بالاتر حتی" گفت: مایرز چهارم-سال junior. "بنابراین حتی فکر نمی بازی این فصل وحشتناک و مطلق بدترین سناریو."

نمونه وجود دارد بیش از همه NFL چقدر مهم یکی از کالج های نجومی می باشد. Dwayne هاسکینس جونیور-که ضرب و شتم از نقب زدن به شروع در ایالت اوهایو منجر نقب زدن به انتقال -- رفت و از پشتیبان گیری به یک سال و سوپراستار در سال 2018 است. او انداخت برای 50 touchdowns و رهبری Buckeyes به 13-1 ضبط و رز کاسه پیروزی. 15 کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس او در حال حاضر presumptive استارت برای واشینگتن ردسکینز.

برای نقب زدن بخشی او اذعان تبدیل شدن به یک متفاوت و به مراتب بهتر بازیکن در یک سال.

"من بسیار خوب من سال سوم," او گفت:. "شما می دانید, آن را بسیار ساده است. من کار واقعا سخت برای به دست آوردن بهتر است."

نقب زدن ندارد چالش پناه بودن در خانه برای کشش طولانی از دست رفته بهار عمل و از چپ به دستگاه های خود را به خوردن حق و بررسی فیلم در آماده سازی برای یک فصل است که ممکن است اتفاق می افتد.

Penn State مقابله با سیب زمینی سرخ کرده را اعلام کرد در ماه دسامبر او باز خواهد گشت برای پنجمین سال قبل از همه گیر همه چیز را تغییر داد. او اصرار داشت که او نمی پشیمانی تصمیم گیری.

"منظورم این است که هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن گفت:" سیب زمینی سرخ کرده که در تمام ده بزرگ محترم ذکر است در سال 2019. "در پایان روز, من نمی توانم در مورد آن نگران باشید. همه من می توانید انجام دهید این است که فقط خودم بهتر از هر روز است."

مایرز و همکار ایالتی اوهایو lineman وایات دیویس یک آمریکایی که تصویب پیش نویس به بازگشت برای سال چهارم هستند و بدون ابهام مورد نیاز خود را برای یک سال 2020 فصل که آیا این شامل بازی در خالی استادیوم شدید quarantining و حتی امضای چشم پوشی از مسئولیت.

"من به دنبال به جلو به این فصل چون من احساس مانند فصل گذشته من فقط به سختی عبور سطح," دیویس گفت: نوه Green Bay Packers تالار مشاهیر پایان دفاعی ویلی دیویس. "من می دانم که این یک سال بزرگ برای من است."

پس از خاموش شدن ناگهانی قطع بهار فوتبال شیوه در مارس مربیان سراسر کشور در حال تلاش برای ماندن در بالای جوخه خود با تصویری جلسات و تماس. هنوز هم آن عمدتا از چپ به بازیکنان هستند که 18, 19 و 20 سال به نگه داشتن خود را در بازی شکل و عمل حق است.

که فکر نگرانی میکی Marotti ایالتی اوهایو قدرت و تهویه گورو که معمولا نظارت offseason تمرینات.

"زمانی که شما در رختخواب دراز (در شب) شما فقط آه من امیدوارم که هر کس در حال انجام آنچه آنها قرار است به انجام," او گفت:.

کالج, تیم های فوتبال به طور معمول شروع تمرینات پیش فصل در اوایل ماه اوت. برخی از قدرت پنج مدرسه از جمله LSU در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی خود در دانشگاه امکانات برای بازیکنان در ماه آینده بدون شرکت در محل طرح به دانش آموزان را به محوطه دانشگاه این سقوط. NCAA می گوید: دانشگاه باید باز قبل از سقوط ورزش می توانید شروع.

مایک هارت میشیگان تمام وقت منجر حمله کننده که در حال حاضر مربیان در حال اجرا پشت در ایندیانا فکر می کند بازیکنان که در نهایت روانی سختی به بازی فراتر از کالج وجود دارد خواهد شد و آماده به بازی هر زمان که فرصت ناشی میشود.

"اگر شما می خواهید به بازی در NFL, این است که واقعا یک NFL schedule گفت:" هارت که صرف سه فصل با Indianapolis Colts. "این است آنچه در آن است. شما آموزش خود را. شما باید در خود."

___

AP نویسندگان ورزشی مایکل Marot در ایندیاناپولیس و پت گراهام در دنور کمک به این گزارش.

___

دنبال میچ استیسی در http://twitter.com/mitchstacy

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن