خط برش: Bryson DeChambeau متاسفم, متاسفم برای برچیدن کلاسیک دوره

تست ها و پروتکل در ادامه به برجسته این هفته این برنامه با تغییر سیاست در تور PGA و حتی مثبت تر نتایج آزمون.ساخ

توسط PATRIS-MUSIC در 13 تیر 1399

تست ها و پروتکل در ادامه به برجسته این هفته این برنامه با تغییر سیاست در تور PGA و حتی مثبت تر نتایج آزمون.

ساخته شده برش

لیمو و شربت ابلیمو. بروکس Koepka تصمیم به خروج از هفته گذشته قهرمانی مسافران از فراوانی از احتیاط قابل فهم بود و پس از او caddie آزمایش مثبت برای COVID-19. اوایل خروج احتمالا نبود که از یک برنامه ضربه برای جهان پنجم-رتبه بندی بازیکن.

برداشت شخصی بود اما پس از Koepka برادر تعقیب بود دوشنبه واجد شرایط به بازی بازی های قهرمانی مسافران و او نیز خارج از این رویداد پس از اقامت با برادر خود و بروکس' caddie. آن شده اند که یک فرصت نادر برای برادران به بازی در همان مسابقات و برای تعقیب به بازی خود را برای اولین بار تور رویداد از اکتبر.

مقامات در هفته آینده روز کاری خیریه باز به نظر می رسد آماده به برادران یک شانس دوم. با توجه به جدید ترین میدان, لیست بروکس Koepka در حال پخش است این رویداد که جایگزین جان دیر کلاسیک زمانی که مقامات لغو این سال مسابقات و تعقیب Koepka دریافت خواهد کرد اسپانسر را دعوت به بازی.

تعقیب Koepka اضافه شده به روز کاری در زمینه Muirfield ایجاد کرد

وجود دارد هیچ چیز عادلانه در مورد COVID-19 و گلف است که قطعا یادگیری چگونه بی رویه این ویروس می شود اما این فرصت را به انجام درست و بدون تغییر باقی می ماند.

صدای جیر جیر این هفته:

Rymer یکی از جذاب ترین و استقبال مردم ما تا کنون مشغول به کار در کانال گلف و آن را دشوار است به شنیدن در مورد مبارزات خود را پس از عقد قرارداد COVID-19. همچنین الهام بخش برای خواندن افکار خود را بر روی یک ویروس است که تبدیل شده است به طوری پلاریزه.

ساخته شده برش-پایان ندارد (MDF)

وضعیت F-L-U-I-D. از آن خواهد شد به یاد به عنوان کامرون قهرمان حکومت به هدف قرار دادن 25 ساله است که واقعا چیزی بیش از یک حفره یا سوراخ بر اساس غیر قابل اجتناب از این نتیجه.

سلب مسئولیت از سلامت و مقامات تور که COVID-19 همه گیر و مدار تلاش برای پایدار در رقابت هستند "مایع" هرگز واضح تر از این هفته حرکت به آدرس آماری غیر قابل اجتناب از مثبت کاذب تست.

قهرمان آزمایش مثبت برای coronavirus در تاریخ 23 ژوئن در مسافران قهرمانی اما دنبال کرد تا با سه تست منفی در ژوئن 24, 25 و 26.

کامرون قهرمان: "این بسیار روشن است که من تا به حال هرگز [COVID-19]'

"از طریق متخصص است که ما با کار در این نقطه روشن است که من تا به حال هرگز آن را" قهرمان گفت: GolfChannel.com. "تا آنجا که خود را از نظر پزشکی, آن را بسیار روشن است که من تا به حال هرگز آن را به طوری که به همین دلیل من قصد دارم در مورد راه من در حال حاضر."

تور تغییر پروتکل های خود را در این هفته اجازه می دهد تا قهرمان و هر بازیکن دیگر و یا caddie که تست مثبت برای جلوگیری از قبلا موظف 10 روز از خود انزوا اگر آنها ثبت شده از دو تست منفی که تجویز 24 ساعت از هم جدا و تا به حال هیچ نشانه ای.

تغییر مجاز قهرمان به بازی این هفته موشک وام مسکن کلاسیک و اذعان کرد تنها واقعی به یقین زمانی که می آید به این بیماری همه گیر -- وضعیت مایع است.

Unapologetic Bryson. این نیست که هالک از یک مرد نیاز به عذر خواهی برای هر کسی برای خود در جریان تحول به یک سخت نوسانی کرگدن, آن را فقط به طبیعت چگونه این آزمایش در حال رفتن به بازی.

در اوایل این هفته در موشک وام مسکن کلاسیک DeChambeau خواسته شد تا افکار خود را بر روی دونالد راس-طراحی دیترویت باشگاه گلف کلاسیک میزبان این هفته متوقف شود.

Bryson DeChambeau در تازه کشف شده خود را از راه دور: 'متاسفانه آقای راس'

"من بازی نمی هر دو طرف نشده است, بنابراین به نظر می رسد مانند آن را نسبتا زیادی خشن" DeChambeau گفت. "من فکر می کنم بسیاری از پناهگاه که در اطراف مانند 290 [محوطه] بنابراین امیدوارم من قادر خواهید بود برای روشن شدن آن و کسانی که از بازی. خیلی ببخشید آقای Ross, اما شما می دانید آن است که آنچه در آن است."

"آن چه در آن است" تور-صحبت می کنند و ... ، با آن زندگی می کنند. برای اثبات نقطه DeChambeau راه اندازی شش درایوهای که سفر بیش از 340 متری به روز پنج شنبه از جمله 377-حیاط بهم زدن در همتراز 5 17th سوراخ.

آن است که آنچه در آن است.

از دست رفته قطع

بازی گلف در یک بیماری همه گیر. این سفر را تلاش های مداوم برای حمل برجسته سرفصل دوباره این هفته به زیر مدار را بیشتر مربوط به تلاش در این تست ،

چاد کمپبل شد ششمین تور بازیکن برای تست مثبت برای COVID-19 (اگر چه قهرمان نتیجه به نظر می رسد شده اند به مثبت کاذب) و انصراف او از موشک وام مسکن کلاسیک. همان روز این سفر اعلام کرد سه Korn تور کشتی بازیکنان نیز آزمایش مثبت – برندن وو تیلور مونتگمری و جاناتان هاج و نیز تا به حال برای خروج از این هفته رویداد در مجتمع پلاستیک طبرستان کلرادو.

از آن آسان است برای مشاهده نسبی چند مورد در تور به عنوان هزینه انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر اما سه مورد در یک روز قطعا تغییرات خلق و خوی و اگر نه واقعیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب