جوی afton wagner در مسابقه تعقیب الیوت سخت در اواخر مسابقه در حیاط: 'شما به من هزینه یک پیروزی من هزینه شما برنده'

خواهد Joey afton wagner منتقل شده از راه برای تعقیب الیوت با 30 دور به رفتن اگر او تا به حال سقوط با الیوت در

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

خواهد Joey afton wagner منتقل شده از راه برای تعقیب الیوت با 30 دور به رفتن اگر او تا به حال سقوط با الیوت در بریستول در مه 31? شاید.

Afton wagner شد دامان پایین فقط جلوتر از الیوت و دنی Hamlin به عنوان دو راننده شد مسابقه برای سرب در مرحله نهایی از روز یکشنبه مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر. به عنوان Hamlin بسته در الیوت با بیش از 30 دور به رفتن afton wagner نبود حرکت را برای رهبر. به عنوان afton wagner ماند جلوتر از الیوت Hamlin ساخته شده چه معلوم بود که برنده مسابقه پاس او به عنوان رهبری مسابقه نهایی 30 دور.

در روز سه شنبه گفت: afton wagner ورزشی اخبار است که او تا به حال بریستول در ذهن خود را هنگامی که الیوت با نزدیک شدن.

"بله البته" afton wagner گفته ورزشی اخبار رک و پوست کنده که خواسته جمعه که آیا او را در راه او در حال رانندگی بود پس از الیوت به نظر می رسد در آینه خود را. "شما نژاد مردم راه آنها مسابقه شما. شما نمی توانید همه چیز را بدون پیامدهای برخی از مرتب کردن بر اساس. شما هزینه یک پیروزی من به شما هزینه یک پیروزی است. آن نوع از همه چیز به مانند آن است.

"من فرض کنیم که همه نوع می داند که چگونه مسائل کار می کند. و شما نوع حرکت وجود دارد."

بعد از مسابقه الیوت گفت: "فقط نیاز به دریافت از طریق دامان ترافیک بهتر است."

"ما در حال آوردن اتومبیل های سریع در حال حاضر و همه در [Hendrick Motorsports] در حال کار واقعا سخت به انجام است که" الیوت گفت: پس از او دوم به پایان رسید. "بنابراین ما نگه داشتن قرار دادن خودمان در موقعیت خوب را کمی بهتر کار گرفتن از طریق دامان ترافیک و شاید ما باید یکی دیگر از [برنده] برچسب."

الیوت و afton wagner شد و مسابقه برای برنده شدن در بریستول زمانی که الیوت ماشین رو شل زیر afton wagner را با سه دور به رفتن. این دو راننده را به دیوار سقوط کرد و Brad Keselowski cruised به یک برنده. هر دو afton wagner و الیوت به پایان رسید در خارج از top 20.

این دو در حال گفتگو پس از مسابقه و یک مشخصه نا امید afton wagner گفت که او تا به حال به زور الیوت به عذر خواهی برای چه اتفاق افتاده بود. به نام او که "کودکانه است."

الیوت گفت: فاکس که او را مقصر تصادف و متوجه شدم به عنوان به زودی به عنوان او کبوتر به گوشه ای که او می دانست که ماشین خود را که قرار بود به چوب.

Afton wagner نظرات قطعا رفتن به rile تا الیوت طرفداران. و آنها نمی خواهد انجام این کار بسیار برای شهرت خود را در میان زیر مجموعه از طرفداران نسکار که رتبه نیست راننده شماره 22 در میان مورد علاقه خود را. اما او به دور از تنها راننده به استخدام "من از نژاد او را مانند او نژادها من" تئوری. و او نمی خواهد آخرین. پس از همه الیوت ممکن است تا پایان مسابقه Kyle Busch سخت تر از او می کند به طور معمول در اواخر مسابقه در برخی از نقطه در این فصل پس از آنچه اتفاق افتاده است در دارلینگتون, on May 20.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن