خورشید کامل فصل حباب کامل، اما گریزلی های پررنگ بازی در اسکله، گزاف گویی پرز

سانز ققنوس فصل کامل حباب NBA خود را در روز پنجشنبه به پایان، cruising به پیروزی 128-102 بیش از دالاس Mavericks

توسط PATRIS-MUSIC در 24 مرداد 1399

سانز ققنوس فصل کامل حباب NBA خود را در روز پنجشنبه به پایان، cruising به پیروزی 128-102 بیش از دالاس Mavericks کوتاه دست.

اما این ممفیس گریزلی است که می تواند آهی از تسکین نفس بکشد، و دانه شماره 9 در غرب را که امیدهای حذفی خود را زنده نگه می دارد. در حاليکه خورشيد ها در سراسر کمپ جهاني ديزني ان بي اي بازي مي کردن گريزلي ها با برد 119-106 بر ميلواکي باکس که بدون هيچ شرطي و بدون بازي معلق جيانيس آنتوکونمپو بازي ميکردن به پيروزي 119-106 دست يابند

ممفیس کسب نقطه در بازی در سری

با برد، ممفیس یک نقطه در این آخر هفته بازی در سری برای دانه شماره 8 در بازی های حذفی کنفرانس غربی پرت کرد. آنها یا خورشید و یا پورتلند تریل بلیزرز بسته به نتیجه پورتلند پنجشنبه شب در برابر شبکه بروکلین روبرو خواهد شد.

گريزليز جا مورانت هنوز براي دور حذفي زنده است (AP عکس/ مایک اهرمن، استخر)

ژاکت در کنترل

اگر پورتلند برنده شود، دانه شماره ۸ را به هم می بازد و فینیکس را از بین می برد. اگر پورتلند باخت، حذف خواهد شد. در این سناریو، ممفیس شماره 8 دانه کسب خواهد کرد و با شماره 9 دانه خورشید مواجه است.

شماره 8 دانه خواهد شد مرحله حذفی با یک پیروزی در سری حذفی پرگل. شماره 9 دانه خواهد شد برای برنده شدن بازی های متوالی را به بازی های جدید.

با برد پنجشنبه توسط سانز و گریزلی ها، سان آنتونیو اِسپرز لحظاتی قبل از بازی های آخر فصل شان در مقابل یوتا جاز از دور حذف شدند.

بزرگ اجرا توسط خورشید

پنج شنبه نتیجه گیری قابل توجه توسط خورشید ، که کمتر از 1 درصد شانس ساخت بازی های حذفی پس از ورود به پردیس NBA به عنوان دانه شماره 13 در غرب با رکورد 26-39. به رهبری از ظهور مداوم تمام ستاره Devin بوکر، خورشید پایان بخش دانه دانه بازی حباب با 8-0 رکورد. بوکر دوباره در مقابل دالاس رهبری سانها را بر دست گرفت و با ۲۷ امتیاز، ۷ رباند و ۵ پاس منجر به پایان رساندن آن شد.

Devin Booker's Suns need a loss from the Trail Blazers to stay alive for the playoffs. (AP عکس / اشلی لندیس ، استخر)

گریزل ها مسیر داخل را به دانه شماره 8 که آنها برگزار شد که هنگام حباب بازی آغاز شده بود. در بخشی از از دست دادن مصدوم به جلو Jaren جکسون جونیور، آنها به پایان 2-6 لنگید. اما به لطف رکورد برتر خود را قبل از حباب بازی، آنها هنوز زنده برای بازی های حذفی. تازه کار فرضی سال جا مورانت با کار دوم خود سه برابر باکس با ۱۲ امتیاز، ۱۰ پاس و ۱۳ رباند حرفه ای به پایان رسید.

بیشتر از ورزش یاهو:

  • تیم های NFL چگونه برنامه ریزی می کند تا میزبان هواداران باشد؟ جری جونز قطره اشاره

  • به پایان رسید با بیشترین در هر فصل در تاریخ NBA

  • نوتردام در حال حاضر حامل مشعل برای غرب میانه در نبود ده بزرگ

  • طرفداران MLS بازیکنان خود را برای زانو زدن در طول برنامه های خود راtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن