نگاهی کنترل از iOS خود را داده با این همه در یک برنامه مدیریت

ما می دانیم که ما Null Byte خوانندگان می خواهم برای دیدن برخی از iPhone-نرم حالات در سایت به زودی اما تا زمان

توسط PATRIS-MUSIC در 30 اردیبهشت 1399

ما می دانیم که ما Null Byte خوانندگان می خواهم برای دیدن برخی از iPhone-نرم حالات در سایت به زودی اما تا زمانی که ما برخی از کسانی که ما درک می کنیم که برخی از شما در واقع با استفاده از آی فون خود را به عنوان اصلی گوشی. اگر که شما و شما می خواهید یک راه ساده تر برای به دست آوردن اطلاعات از نقطه A (آی فون خود را) به نقطه B (کامپیوتر) و بالعکس وجود دارد همه در یک ابزار است که می تواند کمک کند.

به طور کلی وجود دارد به همین دلیل علاقه مندان به تکنولوژی و برنامه نویسی متعصب تمایل به یک رابطه عشق و نفرت با محصولات اپل. اگر چه غیر قابل انکار قدرتمند و چشم نواز بهترین-فروش اسباب بازی مانند مک بوک پرو و آی فون شما نیاز به بازی با یک مجموعه خاص از قوانین وقتی که می آید به انتقال و مدیریت فایل ها — ساخت چیزهای بسیار دشوار است برای کسانی از ما که می خواهند به کنترل کامل داده های ما.

وارد iMazing iOS Device Manager — یک بازی در حال تغییر مدیریت داده ها و انتقال پلت فرم است که باعث می شود آن را راحت تر از همیشه برای به دست گرفتن کنترل کامل از تمام دستگاه های اپل خود را همه فقط برای $19.99 هنگامی که شما ثبت نام برای یک جهانی مجوز امروز.

سازگار با هر دو مک و PC سیستم عامل iMazing شناخته شده است به عنوان چاقوی ارتش سوئیس از آی فون ، iPad و آی پاد مدیریت — به لطف توانایی منحصر به فرد به فروشگاه مدیریت و انتقال داده های خود را با توجه به ترجیحات و نیازهای شخصی.

این ابزار همه منظوره اجازه می دهد تا شما را به فهرست و مدیریت پشتیبان گیری خود را به سرعت استخراج و چاپ پیام های متنی خود را کشیدن و رها کردن آهنگ ها به آی فون خود را و بیشتر — همه بدون نیاز به تکیه بر سفت و سخت اپل از پروتکل های که شما را پایین آهسته و مانع از گردش کار خود را.

این اشتراک هم ساده کل ارتقاء و انتقال فرایند هر زمان که شما نیاز به یک دستگاه جدید و شما قادر خواهید بود به مدیریت هر عنصر از انتقال با استفاده از یک بازی ساده و رابط بصری.

این iMazing ابزاری حتی اجازه می دهد تا شما را به صادرات آی فون خود را و iPad تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به تکیه بر روی iCloud و آن را آسان برای ذخیره تمام اطلاعات دستگاه های آفلاین برای سریع تر و امن پشتیبان گیری.

از بین بردن سردرد است که با همگام سازی و انتقال دستگاه Apple خود داده ها با universal مجوز به iMazing iOS Device Manager فقط برای $19.99 — بیش از 75% آن معمول قیمت امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Parth شاه/Pexels (اصلاح شده)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب