Juneteenth شخصی است برای برخی از جنگجویان UFC

جمعه است و 155 مکان سالگرد روز 19 ژوئن 1865 — هنگامی که ژنرال گوردون گرنجر خواندن با صدای بلند در گالوستون تگز

توسط PATRIS-MUSIC در 31 خرداد 1399

جمعه است و 155 مکان سالگرد روز 19 ژوئن 1865 — هنگامی که ژنرال گوردون گرنجر خواندن با صدای بلند در گالوستون تگزاس فدرال سفارشات ساخته شده است که همه بردگان در تگزاس رایگان. رئیس جمهور آبراهام لینکلن امضا رهایی اعلام در سپتامبر. 22 سال 1862 به طور رسمی آزادی بردگی مردم است.

اخبار, چند, نیست, سفر به تگزاس که در آن وجود ندارد بسیاری از اتحادیه سربازان که در حال مبارزه و برنده جنگ داخلی. آن نبود تا گرنجر خواندن سفارشات در گلوستون که همه بردگان بودند رسما رایگان.

تاریخ تبدیل شده است شناخته شده به عنوان "Juneteenth," ترکیبی از ماه ژوئن و 19. این یک جشن دولت در تگزاس و UFC در حال حاضر به رسمیت شناختن آن به عنوان یک روز تعطیل است. این لحظه ای مهم برای آمریکایی های آفریقایی تبار, اما حتی اجتماعی آگاه ورزشکار مانند Tyron Woodley نمی دانم از اهمیت این تاریخ تا همین چند سال پیش.

سناتور. کامالا هریس از کالیفرنیا گفت: او را برای رفتن به معرفی یک لایحه آن را به یک تعطیلات فدرال یک حرکت Woodley پشتیبانی می کند.

"من باید واقعی و می گویند آنچه که من احساس می کنم و راستش این نوع از بدست زیر فرش جاروب" Woodley گفته ورزشی یاهو. "اولین بار من را جشن گرفتند آن را من انجام کاری [تبلیغاتی ظاهر]. وجود دارد [UFC] رویداد همان آخر هفته بود و از آن Juneteenth معامله است. وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد و من گفتم: "چه جهنم رفتن بر روی اینجا ؟ من هرگز در مورد آن آموخته در دبیرستان یا کالج.

"اما من با تحقیق و این بردگان اگر شما می توانید تصور کنید, ما برای لعنت نزدیک به سه سال قبل از آنها پیدا کنند. این یک روز مهم در تاریخ مردم سیاه و سفید در این کشور است و باید آن را جشن گرفت."

بیش از 150 سال از بردگان خود را از دست دادند مردم سیاه و سفید هنوز هم در مواجهه با نژادپرستی نظاممند. Woodley, UFC سنگین وزن Curtis Blaydes و سبک روزولت رابرتز گفت: آنها با برخورد آن را بارها و بارها.

Blaydes که دعوا الکساندر ولکوف در روز شنبه (8 p. m. ET, ESPN/ESPN+) در UFC Apex گفت: او به تازگی به دلیل برفلد زمانی که او راه رفتن در اطراف محله خود را در Lakewood, کلرادو.

"به نظر من مردم اند قادر به دیدن تفاوت بین سیاه و سفید جوامع برای یک مدت طولانی, اما آن را در زمان جورج فلوید حادثه رخ می دهد قبل از اینکه مردم رو تغذیه کافی و گفت: این اتحاد برای جلوگیری از'" Blaydes گفت. "من تا به حال هرگز یک تفنگ کشیده بر من [پلیس] اما من قطعا با نژاد برفلد. کمتر از دو سال پیش پس از من [دوم مبارزه با فرانسیس] Ngannou من راه رفتن در اطراف محله من در شب بود و من در تلفن. ما تا به حال بیش از مردم به تماشای دعوا و آن را با صدای بلند طوری که من بیرون رفت و به صحبت.

"من زندگی می کردند در آن بلوک را برای چندین سال بود و من فقط راه رفتن در اطراف بلوک بر روی گوشی. اما یک افسر پلیس کشیده تا بر من و او به من گفت: "آره ما گزارش از اتصالات توضیحات خود را در تلاش برای شکستن به ماشین.' بنابراین یکی از افراد سفید در محله من تا به حال به نام پلیس ، ... من در حال مواجه با پلیس چون من یک مرد سیاه و سفید در سفید محله. اما این واقعیت است."

Curtis Blaydes reacts after his knockout victory over Junior Dos Santos in their heavyweight fight during UFC Fight Night at PNC Arena on January 25, 2020 in Raleigh, North Carolina. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images)
کورتیس Blaydes واکنش نشان می دهد پس از پیروزی حذفی بیش Junior Dos Santos در سنگین وزن مبارزه در UFC Fight Night در PNC آرنا در ژانویه 25 سال 2020 در Raleigh, North Carolina. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

Blaydes که پدرش یک افسر پلیس همکاری و نمی برخورد با هر گونه مشکل. اما او گفت: این نوع حوادث را آن وقت مردم به تلاش برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند از آنجا که بسیاری از زندگی خود را در جنگ داخلی مبارزه برای پایان دادن به برده داری.

Woodley گفت: 16 ساله پسر Tyron Jr, حال, فوتبال, تمرین روز دیگر. او می خواست برای دریافت خودرو خود را شسته قبل از عمل, اما خارج از زمان فرار. این جنگنده گفت: پسر خود را به ماشین خود را اما او مردد. Woodley درایوهای گران قیمت آئودی RS7 که سفارشی شده است. پسر او بود ترس یک افسر پلیس را از رانندگی با این ماشین و خواهد او را متوقف کند.

Woodley در حال کار بر کنار هم قرار دادن یک ائتلاف و اتحاد داوطلب خدمت سربازی به کمک Spotify مدیر عامل دانیل Ek; Kevin ویور رئیس جمهور از سواحل غرب تقسیم Atlantic Records; و فیلمساز Nate Parker برای کمک به مبارزه با این مشکل است.

"من اعتماد به نفس زیادی و اعتقاد خودم و من اجازه ندهید که آنچه مردم می گویند به من و یا درباره من تاثیر می گذارد به نظر من از خودم اما بسیاری از مردم نمی اند که" Woodley گفت. "من به نام یک [نژادی لکه دار] 10 تا 15 بار در طول روز ، اما من اهمیتی نمی دهد [expletive] از آنجا که من می دانم آنچه من در مورد, اما آن را دشوار برای بسیاری از مردم که نمی باید که اعتماد به نفس و صورت آن.

"من خوش شانس به یک ذهن قوی و خیلی رابطه صمیمی با خدا. من احساس می کنم با توجه به نحوه خوشا به من شده است با این کار من به کسی که orchestrates یا دور و یا در مقدم ساختن چیزهایی مانند این بهتر است. من چهار پسر دارم و من می خواهم به ترک این جهان برای آنها بهتر از من آن را در بر داشت. من 16 ساله پسر گریه می کند; او بسیار قدیمی بچه های هوشمند و او گریه می کند چرا که او وحشت زده به درایو و شاید طول کشیده."

رابرتز گفت: او بوده است به لحاظ نژادی برفلد اغلب و مورد ضرب و شتم توسط پلیس بدون هیچ دلیلی. او گفت که او را دیده می شود پلیس به نوبه خود سگ خود را بر روی دوستان خود را بدون تحریک.

"این جشن نشانه ای است برای ما تا چه حد ما آمده اند چرا که از آن پس به حال فوق العاده ای است که تا چه حد ما آمده اند" رابرتز گفت. "اما ما هنوز نیاز به مبارزه کنید و سعی کنید به فشار رو به جلو به دلیل سیستم و چگونگی آن است. ما باید به صحبت می کنند و می گویند "این درست نیست; این نیست OK هر بیشتر' به این دلیل که افرادی که قبل از ما آمد از طریق رفت بسیار و قربانی به آن را بهتر است. ما نیاز به انجام همان به دنیای عادلانه برای همه است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب