Samsung Galaxy جوانه به همراه نقد و بررسی

Samsung Galaxy جوانه+ نگاه بسیاری مانند کهکشان جوانه از سال گذشته بهبود معنی دار در زمینه های کلیدی آنها را بس

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

Samsung Galaxy جوانه+ نگاه بسیاری مانند کهکشان جوانه از سال گذشته بهبود معنی دار در زمینه های کلیدی آنها را بسیار بهتر محصول به طور کلی. مهم ترین ارتقا است افزایش عمر باتری تا 11 ساعت در شارژ قرار دادن این میان

با بهترین عمر باتری شما می توانید خرید امروز. کیفیت صدا بهبود یافته است هر چند تفاوت نیست چشمگیر نسبت به آنچه در سال گذشته جوانه در حال حاضر تحویل داده است. کنترل های لمسی و تلفن تماس با تجربه می تواند بهتر شود اما به طور کلی Samsung Galaxy جوانه+ خواهد بود یک انتخاب بزرگ است اگر 150 دلار است همه شما را به صرف یک جفت واقعی گوشی بی سیم.

طراحی و راحتی


سامسونگ هیچوقت احساس نیاز به تغییر چیزی نیست شکسته. درست مثل سال گذشته مدل جدید Galaxy جوانه+ نور هستند و به راحتی در گوش است. من تا به حال هیچ مسائل با پوشیدن آنها را برای مدت زمان طولانی و آنها هرگز کاهش یافته است خاموش گوش من. البته همه گوش خود را منحصر به فرد شکل همین دلیل است که به راحتی می تواند بسیار ذهنی با earbuds از این نوع است. خوشبختانه سامسونگ شامل نرم و لاستیک مانند بال و راهنمایی گوش از سه اندازه مختلف در مجموعه. Samsung Galaxy جوانه+ آمده در رنگ های مختلف: سفید و آبی و قرمز و صورتی. اما در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد بر اساس منطقه. سمت بیرونی جوانه دارای نور لرزان pearlescent رنگ اثر آن را شبیه به یکی از شما با این سال کهکشان S20 گوشی های. آن است که ظریف جوانه می افزاید: کمی از شخصیت.

زمانی که کهکشان جوانه+ در حال استفاده نمی کنید آنها ذخیره می شود و در راحت قرص شکل حمل و شارژ مورد. مورد بزرگتر از یکی برای اپل AirPods اما هنوز جمع و جور به اندازه کافی برای گنجاندن در جیب کوچک شلوار جین خود را. وضعیت Led ها نشان می دهد سطح شارژ باتری – یکی در داخل نشان دهنده جوانه' سطح شارژ و یکی در خارج اجازه می دهد تا شما می دانید چه مقدار آب است که چپ در این مورد.

من باید اشاره کنم که کهکشان جوانه+ تنها مقاومت در برابر نور به آب است. آنها IPX2 امتیاز به این معنی که آنها باید از طریق عرق ورزش اما فراموش نکنید که برای خشک کردن آنها را پس از شما انجام می شود.


اتصال


جفت کهکشان جوانه+ به Samsung Galaxy S20 گردیده است عمدتا به دلیل آنها فورا به رسمیت شناخته شده و تلفن همراه با تمام برنامه های لازم از قبل لود شده. من هم سعی کردم جفت شدن آنها را به یک وان پلاس 7T Pro. آن یک فرآیند ساده است اما من را به دانلود برنامه های سامسونگ برای کنترل ویژگی های پیشرفته تر از جوانه.

ارتباط قدرت با کهکشان جوانه+ کاملا فوق العاده است. محدوده گسترش فراتر از 30 متر (~100 فوت) اگر شما یک خط دید روشن به گوشی خود را. من به راحتی می تواند ترک تلفن من در یک اتاق و در اطراف من کل آپارتمان بدون تجربه هر گونه وقفه.

توابع و کنترل


یکی از شکایات من سال گذشته در مورد کهکشان جوانه بود که کنترل های لمسی نیست به خوبی اجرا شده. متاسفانه Galaxy جوانه+ نمی انجام دهد خیلی بهتر است. گاهی اوقات آنها موفق به شناسایی یک ضربه بزنید و با ضربه زدن بر روی یک جوانه هنوز هم احساس می کند مانند من کوبیدن بر من پرده. سرگرم کننده نیست.

کنترل های لمسی را می توان مورد استفاده برای مکث جست و خیز و یا بازی آهنگ قبلی. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی Spotify در یا گوگل دستیار. چه شما نمی توانید انجام دهید این است که کنترل این حجم از earbuds. شما می توانید از دستیار به انجام این کار برای شما اگر شما از جان گذشته.

پایین نگه داشتن بر روی یک earbud فعال محیط آگاه از ویژگی های. این اجازه می دهد تا برخی از صدای محیط از طریق به طوری که شما می توانید با آگاهی بیشتری از محیط اطراف خود است. این ویژگی کار ضعیف در جوانه ها از سال گذشته اما از آن شده است بسیار بهبود یافته در این سال مدل. کهکشان جوانه+ پشتیبانی از سه سطح از محیط و حجم. سطح پایین اجازه می دهد تا فقط کمی از سر و صدا از طریق, و این چیزی است که من بوده ام با استفاده از در اتاق به گوش اگر کسی با من تماس. سطح متوسط ارائه می شود نوع حجم به شما را احساس شما در حال پوشیدن جوانه و این چیزی است که من می خواهم با استفاده از زمانی که راه رفتن پایین خیابان. و سطح سوم تقویت صدای محیط به شما مافوق انسانی شنوایی.


کیفیت صدا


اکثر مردم خواهد بود کاملا خوشحال با راه Samsung Galaxy جوانه+ صدا. در مقایسه با سال گذشته Galaxy جوانه کیفیت صدا بهبود یافته – قابل توجه ترین تفاوت من می شنوید این است که باس کمی برجسته تر و گسترش بیشتر پایین. هر چند به طور کلی تفاوت در کیفیت است که بزرگ نیست. شما یک بیت از یک U شکل, صدا, مشخصات و خوب است که به امضای اکثر مردم تمایل به. اوج ترد اما می توانست کمی روشن تر است. همه چیز در نظر گرفته, من نمی توانم شکایت در مورد کیفیت صدا با توجه به قیمت و ویژگی های مجموعه ای از جوانه+.

آنچه من خوشحال هستم با راه کهکشان جوانه+ انجام در طول تماس های صوتی. سعی کنید صحبت کردن با یک انگشت در گوش خود را. برای تلفن های موبایل کمی مثل شما زیر آب, آن را نمی کند? که چیزی است که صحبت کردن در تلفن احساس می کند مانند زمانی که پوشیدن این. با اینحال کیفیت صدا بسیار خوب در سمت دیگر مکالمه.

کهکشان جوانه+ به خوبی کار با فیلم و ویدئو. هیچ تاخیر ندارند بنابراین شما می توانید لذت بردن از مورد علاقه خود را در یوتیوب محتوا در خصوصی. وجود تاخیر با بازی های ویدئویی اما این مورد با هر جفت بی سیم جوانه من سعی کردم.

عمر باتری و شارژ


آن را احساس می کند مانند سامسونگ کهکشان جوانه+ آخرین برای همیشه لطفا برای. به گفته سامسونگ شما می توانید تا 11 ساعت گوش دادن در هر زمان شارژ و باتری مورد اضافی را فراهم می کند 11 ساعت است. در عمل من قادر به دریافت یک بیت بیش از 10 ساعت در دمای حجم و با برخی از استفاده گاه به گاه از محیط آگاه – به اندازه کافی نزدیک به سامسونگ را برآورد. البته مسافت پیموده شده متفاوت بوده و بسته به اینکه چگونه جوانه+ استفاده می شود. بحث زمان است که اعلام می شود فقط 7.5 ساعت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن